کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

پاکت دکمه دار تبلیغاتیچاپ پاکت دکمه دار تبلیغاتی

در روزهای پایانی سال، شرکت ها، مؤسسات و حتی واحدهای اقتصادی وکسب و کارهای کوچک، دست به تبلیغات متنوعی می زنند. بعضی در رسانه ها مانند تلویزیون، رادیو، مجلات و روزنامه ها تبلیغ خود را منتشر می کنند، برخی دیگر در شبکه های اجتماعی و برخی نیز با چاپ و تهیه اقلام تبلیغاتی مانند انواع کیف، خودکار، جاکلیدی، سالنامه و سررسید، پوشه دکمه دار و چاپ پاکت دکمه دار تبلیغاتی، و درج نشان تجاری (لوگو) و اطلاعات تماس کاری خود، اقدام به تبلیغات و بازاریابی می نمایند.

چاپ پاکت دکمه دار تبلیغاتی، روشی مناسب برای دیده شدن تبلیغات شما

یکی از اقلام بسیار پرکاربرد و مورد استفاده برای بیشتر اقشار جامعه، پوشه، فولدر یا پاکت دکمه دار است. این پوشه ها که معمولاً از جنس پلاستیک ساخته می شوند، به دلیل وزن سبک، داشتن دکمه و جنس پلاستیکی و ضد آب، بسیار مورد استقبال کسانی قرار گرفته که نیاز به حمل کاغذ و مدارک و اوراق ضروری دارند. با چاپ پاکت دکمه دار تبلیغاتی و اهدای آن در سال نو، هم هدیه ای زیبا و کاربردی به مشتریان خود بدهید، و هم تبلیغات خود را با این وسیله به صرفه و اقتصادی، نمایش دهید.

پاکت دکمه دار تبلیغاتی در اصفهان

پاکت دکمه دار تبلیغاتی

از پاکت دکمه دار برای حمل برگه و خودکار استفاده می‌شود. شرکت‌ها و آموزشگاه‌ها برای تبیلغ خدمات خود از پاکت‌های دکمه دار تبلیغاتی استفاده می‌کنند و آنها را در اختیار دانش آموزان، دانشجویان و یا مراجعه کنندگان خود قرار می‌دهند. جنس این پاکت‌ها معمولاً پی وی سی می‌باشد که بسیار محکم و ضد آب می‌باشند و چاپ بر روی آنها بصورت طلاکوبی انجام می‌شود که ماندگاری بسیار بالایی نیز دارد. اگر قصد سفارش هدایای تبلیغاتی برای آموزشگاه‌ها و نمایشگاه‌ها را دارید با مراجعه به وب سایت ما پاکت‌های دکمه دار تبلیغاتی را انتخاب نمایید.

انواع جنس و متریال مورد استفاده در چاپ پاکت دکمه دار تبلیغاتی
پاکت تبلیغاتی در انواع متریال و اندازه های متفاوتی ساخته می شوند.

از جمله اندازه های استاندارد پاکت:

سایز ملخی (سایز پاکت نامه)

 سایز A4

 سایز A5

پاکت های دکمه دار، معمولاً از جنس پلاستیک و طلق و در رنگ های مختلف ساخته می شوند. ممکن است از انواع پلاستیک مات، براق و شفاف در تولید این پاکت ها استفاده شود. همچنین از پلاستیک یا طلق های بافت دار در انواع بافت های ریز و درشت نیز ممکن است استفاده شود. بنابراین در هنگام سفارش تولید پاکت، با توجه به این سه گزینه، تنوع بسیار زیادی پیش رو خواهید داشت.

سفارش پاکت دکمه دار تبلیغاتی

جهت چاپ پاکت دکمه دار تبلیغاتی با نشان تجاری (لوگو) و اطلاعات کاری تماس با شما، با توجه به جنس و بافت پاکت انتخابی، می توان از چاپ های طلاکوب، نقره کوب و یا چاپ سیلک استفاده کرد که هرکدام جلوه متفاوتی به محصول نهایی می دهند. اما رنگ طلایی و چاپ طلاکوب یا زرکوب، جلوه شکیل و نفیس تری در چاپ پاکت دکمه دار تبلیغاتی ایجاد می کند.

شما می توانید با توجه به میزان اطلاعاتی که قرار است درج بشود و شکل و طراحی لوگوی تجاری خود، رنگ و جنس و ابعاد مورد نظر خود را برای چاپ پاکت دکمه دار تبلیغاتی انتخاب نمایید.

دسته‌بندی