کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

ساک دستی تبلیغاتی


یکی از کم‌هزینه‌ترین و پرکارترین تبلیغات ارائه‌ شده توسط فعالان اقتصادی تبلیغات بر روی ساک دستی می‌باشد. این ساک‌های دستی با توجه به نوع تبلیغاتی که ارائه می‌دهند کم‌هزینه و پرکاربرد می‌باشند.

ساک دستی تبلیغاتی

هنگامی‌ که مشتری از شما محصولی را خریداری می‌کند برای حمل کالا آن را در داخل نایلون یا ساک دستی قرار می‌دهید، چه‌ بهتر که از این ساک دستی به‌ عنوان تبلیغات محصولات شرکت خود استفاده نمایید. چاپ بر روی ساک‌های دستی به‌صورت چاپ سیلک اسکیرین انجام می‌شود. هزینه ساک دستی تبلیغاتی بستگی به سایز و جنس پارچه دارد. اگر تمایل به سفارش هدایای تبلیغاتی دارید ساک‌های دستی را فراموش نکنید زیرا بسیار پرکاربرد و ارزان هستند. برای سفارش هدایای تبلیغاتی می‌توانید به‌راحتی از طریق سایت ما اقدام نمایید.


سفارش ساک دستی تبلیغاتی

انواع ساک دستی تبلیغاتی

ساک های دستی معمولا در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می شوند. ساک دستی تبلیغاتی از نظر جنس به موارد زیر تقسیم می شوند.

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی کاغذی

ساک دستی کتان

ساک دستی نایلونی

سفارش ساک دستی تبلیغاتی پارچه‌ای

این مجموعه با به‌روزترین دستگاه اتوماتیک آماده گرفتن سفارش ساک دستی تبلیغاتی از نوع پارچه‌ای می‌باشد. دستگاه اتوماتیک باعث کاهش هزینه و افزایش سرعت شده است. این دستگاه‌ها کیفیت سفارش‌ها را نیز ارتقا می‌دهند. ساک دستی تبلیغاتی از نوع پارچه ای آن وسیله مناسبی برای تبلیغات انواع کارخانه‌ها و شرکت‌های برند می‌باشد. مواد اولیه پارچه‌های ساک‌های دستی از جنس پروپیلن می‌باشد که مقاومت این ساک‌های دستی را افزایش داده است. از این نوع ساک دستی به عنوان کیف دستی تبلیغاتی نیز یاد می شود. ّ

با توجه به عملیات دوخت این ساک‌های دستی که از دستگاه پیشرفته استفاده می‌شود، بهترین کیفیت در ارائه این سفارش‌ها عرضه می‌شود. نکته حائز اهمیت که موردتوجه بسیاری از مدیران قرارگرفته است و افراد زیادی تمایل دارند برای تبلیغات خود آن‌ها را سفارش دهند، وجود دسته بر روی این ساک‌ها می‌باشد که جذابیت این کار را دوچندان کرده است. در هنگام سفارش ساک های تبلیغاتی می‌توان سایز و اندازه آن را با توجه به نوع کار و فعالیت خود انتخاب نمود. این انتخاب در قیمت ساک‌های دستی تأثیرگذار است. با توجه به این موضوع قیمت این ساک‌های دستی مشخص می‌شود.

ساک دستی پارچه ای

سفارش ساک دستی تبلیغاتی کاغذی

یکی دیگر از انواع ساک‌های دستی تبلیغاتی که موردتوجه بسیاری از افراد با توجه به قیمت آن قرار می‌گیرد، ساک دستی تبلیغاتی کاغذی می‌باشد. سایز این ساک دستی متفاوت می‌باشد که با توجه به سایز آن‌ها قیمتشان نیز تعیین می‌گردد. در هنگام سفارش ساک دستی تبلیغاتی توجه داشته باشید که هرچه تیراژ شما در هنگام سفارش بالاتر باشد قیمت کار شما به نسبت پایین‌تر می‌آید. می‌توانید با سفارش تعداد مناسب و ویژه ساک‌های دستی تبلیغاتی کاغذی از تخفیفات این موضوع نیز بهره‌مند شوید.

تحویل این ساک‌های تبلیغاتی بعد از سفارش با توجه به‌اندازه تیراژ و کار شما متفاوت می‌باشد، اما آنچه مسلم است بعد از تنظیم قرارداد در مدت‌زمان 4 الی 10 روز این ساک‌های دستی تبلیغاتی آماده می‌شوند. قیمت این ساک‌های دستی با توجه به دیگر ساک‌های تبلیغاتی مقرون به‌صرفه‌تر می‌باشد و افراد زیادی برای تبلیغات کار خود در طی سال و شب عید از این ساک‌های دستی استفاده می‌کنند. روکش این ساک‌های دستی از سلفون مات می‌باشد که عمر آن‌ها را افزایش می‌دهد. از مهم‌ترین قابلیت‌های این ساک‌های دستی استفاده از هر چهار طرف ساک برای انواع تبلیغ می‌باشد که می‌توانید با توجه متریال موجود در بازار به سفارش ساک دستی تبلیغاتی کاغذی بپردازید.

ساک دستی کرافت

سفارش ساک دستی تبلیغاتی با جنس کتان

یکی دیگر از ساک‌های دستی تبلیغاتی که مورداستفاده در صنایع سنگین قرار می‌گیرد، ساک دستی با جنس کتان می‌باشد. در سفارش ساک دستی تبلیغاتی کتان می‌توانید از دو طرف ساک برای تبلیغ کار خود استفاده نمایید. کیفیت این دسته از ساک‌های دستی بسیار بالا می‌باشد. با توجه به قیمت این نوع ساک‌های دستی آنچه برای مصرف‌کننده مهم می‌باشد قیمت نهایی آن می‌باشد که مجموعه مذکور در هنگام سفارش ساک دستی تبلیغاتی تخفیفات ویژه‌ای را به مشتریان عرضه می‌کند.

ساک‌های دستی تبلیغاتی کتان به علت متریال بسیار مناسبی که دارند برای استفاده در صنایع سنگین و تبلیغات شرکت‌ها بسیار مناسب می‌باشند. به‌عنوان‌ مثال کارخانه‌های شیرآلات می‌توانند انواع این ساک‌های دستی را با رنگ و برند مشخص شرکت خود سفارش دهند و بر روی اجناس خود و برای افزایش تبلیغات کارخانه به بازار عرضه کنند. این عامل باعث می‌شود از طریق مشتریان این کارخانه‌ها، انواع ساک‌های دستی تبلیغاتی آن‌ها به بازار وارد شوند و دست‌به‌دست یک تبلیغ فوق‌العاده را اجرایی نمایند. در هنگام سفارش ساک‌های دستی تبلیغاتی می‌توانید طرح و سایز موردنظر خود را انتخاب کنید.

ساک دستی تبلیغاتی ارزان

سفارش ساک دستی تبلیغاتی برای شرکت‌های برند

شرکت‌های برند و معتبر ایرانی برای افزایش تبلیغات کار خود می‌توانند انواع مختلف ساک‌های دستی را سفارش دهند. با توجه به وسعت کار و سیاست‌گذاری‌های تبلیغاتی شرکت‌ها می‌توانند سفارش ساک دستی تبلیغاتی را در دستور کار خود قرار دهند. بعنوان مثال شرکت برند می‌تواند برای فروش اجناس خود ساک دستی تبلیغاتی را ارائه دهد یا شرکتی دیگری می‌تواند برای ارائه باکیفیت‌تر این ساک‌ها آن‌ها را به‌عنوان کیف‌دستی با تبلیغات ویژه به بازاریاب‌ها و مغازه‌داران هدیه بدهد.

با توجه به تنوع ابعاد و اندازه ساک‌های دستی می‌توانید سفارش‌های مختلف را برای انواعی از کارهای تبلیغاتی برنامه‌ریزی کنید. سفارش ساک های تبلیغاتی را با توجه به کسب اطلاعات گسترده و بررسی کامل به ما بسپارید، ما در مدت‌زمان منطقی و با توجه به پیشرفته‌ترین دستگاه اتوماتیک استفاده‌شده سفارش شما را به ثمر می‌رسانیم و رضایت شما را جلب می‌کنیم. شرکت‌ها و کارخانه‌های برند با توجه به ابعاد در اندازه این ساک‌ها و رنگ موردنظر خود می‌توانند آن‌ها را سفارش دهند.

ساک دستی اختصاصی

سفارش ساک دستی تبلیغاتی برای طراحی خاص

بسیاری از افراد در هنگام سفارش ساک دستی تبلیغاتی طرح‌های خاصی را مدنظر دارند که با توجه به ارائه این طرح اقدام به تهیه انواع ساک‌های دستی تبلیغاتی می‌نمایند. طراحی برای انواع ساک‌های دستی هزینه‌های متفاوتی دارد، ولی با توجه به نظرات و سلیقه مشتری می‌توان انواع طرح‌های خاص را برای مشتریان ارائه کرد.

با توجه به فعالیت مجموعه یا هر صنفی می‌توان ساک‌های دستی را طراحی نمود. به‌عنوان‌مثال شرکت‌های مربوط به لوازم‌تحریر با توجه به فعالیت خود طرح‌های خاصی را سفارش می‌دهند، اما آنچه برای فعالان عرصه اقتصاد مهم است چند ویژگی منحصربه‌فرد این‌گونه از تبلیغات می‌باشد که آن‌ها عبارتند تبلیغات متحرک و یک رسانه کم‌هزینه، اجرای انواع تبلیغ و سفارش آن‌ها در ابعاد و اندازه مختلف، قابلیت حمل نمودن اجسام سنگین و قابلیت بازیافت.

چاپ ساک دستی

چاپ بر روی ساک دستی بسته به جنس ساک و تعداد سفارش شما بستگی دارد. اگر تیراژ سفارش شما بالا باشد می توان به وسیله چاپ افست طرح مورد نظر شما را چاپ کرد.

اگر تیراژ سفارش شما کمتر از 1000 عدد باشد می توانید از چاپ طلاکوب یا چاپ سیلک استفاده کنید. در چاپ طلاکوب، رول طلاکوب به وسیله حرارت بر روی ساک دستی شما درج می گردد. رنگ این نوع چاپ بسته به رول های رنگی تولید کننده شما دارد. همچنین می توانید از چاپ سیلک استفاده کنید در چاپ سیلک طرح مورد نظر شما به وسیله شابلون بر روی ساک دستی ظاهر می گردد.  

قیمت ساک دستی تبلیغاتی

قیمت ساک دستی بسته به ابعاد، تعداد، جنس متفاوت است. مجموعه چاپ مدیران تولید کننده ساک های دستی تبلیغاتی با بهترین کیفیت موجود در بازار می باشد شما برای سفارش کافی است با همکاران ما در مجموعه تماس بگیرید و سفارش خود را تماس بگیرید.


دسته‌بندی