کمی صبر کنید...

دفترچه یادداشت تبلیغاتی


یکی از مناسب‌ ترین ابزارهای تبلیغاتی در میان شرکت‌ ها و ارگان‌ های آموزشی می‌ تواند سفارش و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی باشد. از دفترچه یادداشت تبلیغاتی در جلسات آموزشی، کنفرانس‌ ها، سمینارها و بسیاری مراسم آموزشی و فرهنگی دیگر به عنوان هدیه‌ای تبلیغاتی و جذاب در زمینه ماندگارسازی هر چه بیشتر برند و آرم شرکت تبلیغ کننده استفاده می‌ شود.


چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفترچه یادداشت یکی از پرکاربردترین وسایل در ادارات، محیط کار ومحیط های آموزشی است؛ بنابراین می‌تواند یک وسیله تبلیغاتی بسیار خوبی باشد. دفترچه یادداشت‌های تبلیغاتی موجود در سایت ما با تخفیف ویژه در انواع و اندازه‌های مختلف بفروش می‌رسند برای سفارش هدایای تبلیغاتی در کمترین زمان ممکن به سایت ما مراجعه کنید. از بهترین دفترچه‌های تبلیغاتی می‌توان به جنس چرمی اشاره کرد که در رنگ بندی‌های مختلف و چاپ‌های تامپو، لیزر، داغی عرضه می‌شوند.

سفارش دفترچه یادداشت تبلیغاتی


سفارش چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

با توجه به استقبال شرکت‌ ها از چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی به عنوان یکی از پرکاربردترین اوراق اداری و روشی مناسب برای تبلیغاتی گسترده که در طول روز قابلیت دیده شدن را دارد، افراد بسیاری به دنبال چاپ و طراحی لوگو، آرم و برند اختصاصی خود روی این دفترچه‌ ها بوده و آن را به عنوان هدیه به مشتریان خود در مراسمات گوناگون ارائه می‌ دهند. ابعاد دفترچه یادداشت یکی از مهم‌ ترین فاکتورهایی است که به هنگام سفارش باید به آن توجه نمود. معمولاً می‌ توان چاپ دفترچه‌ های تبلیغاتی را در ابعاد گوناگونی از جمله 12*23 سانتی متر، 12*18 سانتی متر، 12* 8 سانتی متر، 10*15 سانتی متر و 10*7 سانتی متر انجام داد که البته به طور معمول ابعاد 10*15 یکی از پرطرفدارترین سایزهای دفترچه یادداشت تبلیغاتی است.

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی در اصفهان

انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی

از آنجایی که چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی یکی از ابزار پرکاربرد در مکان‌ های اداری، آموزشی و بسیاری از شرکت‌ ها می‌باشد؛ لذا می‌ تواند به عنوان یکی از بهترین و مناسب‌ترین اشیاء برای ارائه تبلیغات در این زمینه مورد استفاده قرار بگیرد. امروزه انواع دفترچه‌ های تبلیغاتی را با در نظر گرفتن شرایط مالی و سلیقه‌ای مراکز مختلف سفارش دهنده و همچنین نوع استفاده‌ای که از آن می‌شود، تولید می‌ کنند.


از جمله انواع چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی می‌ توان به دفترچه یادداشت با جلد چرمی، دفترچه یادداشت بدون جلد با سرچسب، دفترچه یادداشت با جلد مقوایی با پرفراژ یادداشت، دفترچه تبلیغاتی به شکل سیمی از بالا یا بغل، دفترچه یادداشت ست با خودکار، دفترچه یادداشت تبلیغاتی طلقی، دفترچه یادداشت دکمه دار، دفترچه یادداشت رومیزی و ... اشاره نمود.­ انواع چاپ دفترچه‌ های تبلیغاتی در نوع لیزری، سیلک و داغکوب تولید می‌شوند.انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی

طراحی اختصاصی و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

خوشبختانه امروزه امکان چاپ و طراحی انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی با مدرن‌ترین طرح‌ ها برای شرکت‌های سفارش دهنده وجود دارند. در سفارش چاپ انحصاری انواع دفترچه یادداشت، فرد سفارش دهنده می‌ تواند رنگ بندی، نوع صحافی، تعداد برگ‌ها و طراحی برند، آرم و حتی شعار شرکت خود را به دلخواه انتخاب کرده و سفارش دهد. واضح و مبرهن است که یکی از بهترین و مناسب‌ ترین روش‌ های بازاریابی در دنیای کسب و کار چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی است، از این رو شرکت‌های تبلیغ کننده می‌ توانند با چاپ برند، خدمات و محصولات خود در تمامی صفحات دفترچه با آسان‌ترین راه به تبلیغاتی سالم بپردازند، از طرفی دیگر چاپ دفترچه‌ های تبلیغاتی و ارائه آن به دیگران می‌ توانند هدیه‌ای پرکاربرد برای مشتریان، کارکنان و مخاطبان شرکت‌ها در بازار کارشان باشد

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی اختصاصی

قیمت دفترچه یادداشت تبلیغاتی

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی یکی از پرفروش‌ ترین ابزارهای تبلیغاتی به حساب می‌آید، از این رو در طرح‌ ها و مدل‌ های گوناگون و در قیمت‌های متفاوت تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. عوامل بسیاری می‌ تواند بر قیمت انواع دفترچه یادداشت مخصوص امور تبلیغاتی مؤثر باشد. به طور مثال در صورتی که جلد دفترچه از چرم باشد یا از نوع مقوایی و پلاستیکی می‌ تواند سبب اختلاف قیمت در این ابزار تبلیغاتی شود. برخی دیگر از دفترچه‌ های تبلیغاتی از قسمت‌ های داخلی جلد، دوخت و جیب دارند که این نوع دفترچه‌ ها نیز علاوه بر کاربرد بیشتر در نگهداری خودکار و انواع کارت‌ های بانکی از هزینه بیشتری نیز برخوردار هستند.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

رنگبندی، عاملی دیگر در کاهش و یا افزایش قیمت دفترچه‌ های تبلیغاتی هستند و در واقع دفترچه‌ های تک رنگ قیمت مناسب‌تری را به خود اختصاص داده‌اند. در این میان خوب است بدانید که اگر طراحی لوگو و آرم شرکت سفارش دهنده زمان و انرژی بیشتری را صرف خود کند، قطعاً می‌ تواند یکی دیگر از عوامل افزایش دهنده قیمت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی نیز باشد. فراموش نشود که اگر نوع کاغذ انتخابی برای دفترچه‌ های تبلیغاتی نیز مرغوب باشد می‌تواند بخشی دیگر از قیمت آن را نیز افزایش دهد.

یکی دیگر از مواردی که به هنگام سفارش و خریددفترچه یادداشت تبلیغاتی باید مورد توجه قرار بگیرد، تعداد برگه‌ های دفترچه است که معمولاً بین 25 برگ تا 100 برگ در نظر گرفته می‌ شود. در صورتی که می‌ خواهید به هنگام چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی خود، دفترچه یادداشت تبلیغاتی ارزان قیمتی را سفارش دهید می‌ توانید حداقل برگ را برای آن در نظر بگیرید.

چاپ آنلاین دفترچه یادداشت فنری

دسته‌بندی