کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

نایلون تبلیغاتی


جهت آشنایی و سفارش چاپ پلاستیک تبلیغاتی با ما همراه باشید؛ روزانه با پلاستیک های زیادی در منزل و محل کار از جمله نایلون و نایلکس سروکار داریم، جایی نیست که در آن نایلون پلاستیکی یافت نوشت، با توجه به این که همیشه و همه جا در دسترس هستند و البته کاربرد هم دارند، بسیاری از مشاغل و کسب و کارها از این فرصت استفاده کرده و از جنبه تبلیغاتی آن برای محصولات خود غافل نشدند، به همین دلیل است که اکثرا کسب و کارها دنبال چاپ پلاستیک تبلیغاتی در انواع رنگ ها و مدل ها هستند تا از رقبای خود در زمینه تبلیغ عقب نمانند.

پلاستیک تبلیغاتی در اصفهان

پلاستیک تبلیغاتی

پلاستیک تبلیغاتی در واقع همان پلاستیکی است که روزمره ما با آن سروکار داریم ولی تفاوت آن با پلاستیک معمولی این است که بر روی آن تبلیغ خاصی که متعلق به شغل خاصی است حک شده است، پلاستیک های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که پرکاربردترین آن ها نایلون و نایلکس می باشد که بسیار هم به هم شباهت دارند، امروزه از نایلون و نایلکس تبلیغاتی استفاده فراوان می شود، بسیاری از مغازه ها، بوتیک ها، فروشندگان لوازم خانگی و وسایل کامپیوتر، سوپرمارکت ها، فست فودها و... جهت دادن کالای خود به مشتری از پلاستیک های تبلیغاتی استفاده می کنند، مشتریان با حمل و انتقال این محصولات تبلیغاتی در واقع یک تبلیغات رایگان را برای صاحبان مغازه و مشاغل انجام می دهند، به همین دلیل است که چاپ پلاستیک تبلیغاتی به یک موضوع مهم تبدیل شده است.

یقیناً یکی از در دسترس ترین و آسان ترین روش های تبلیغات بهره گیری از پلاستیک های تبلیغاتی است که به راحتی لوگو، آدرس و شماره تماس خود را در اختیار مشتریان قرار می دهید.

نایلون تبلیغاتی

پلاستیک تبلیغاتی

شما می‌توانید با مراجعه به سایت ما سفارش هدایای تبلیغاتی خود را از جمله پلاستیک تبلیغاتی را تثبیت کرده و در کمترین زمان در محل مورد نظرتان سفارشات خود را تحویل بگیرید. در سایت ما لیست قیمت انواع پلاستیک و نایلکس‌های تبلیغاتی موجود می‌باشد. چاپ تبلیغات بر روی پلاستیک‌ها به دو صورت ماشینی و سیلک (دستی) انجام می‌شود. چاپ ماشینی بسیار مناسب برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، ارگان‌ها، فروشگاه‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای می‌باشد؛ زیرا حجم سفارش در این سازمان‌ها بسیار بالا می‌باشد اما اگر تعداد سفارشات شما کم است، بهتر است از چاپ سیلک استفاده کنید. چاپ سیلک مناسب فروشگاه‌های کوچک، رستوران‌ها، فست فود ها و سوپر مارکت ها است که مقدار تیراژ آن ها زیاد نیست.پلاستیک تبلیغاتی ارزان

نایلکس تبلیغاتی

همانطور که گفته شده از انواع مهم پلاستیک های تبلیغاتی نایلکس و نایلون هستند، در کشور ما نایلکس ها همان فیلم پلی اتیلن سنگین را شامل می شوند که بیشتر به شکل پلاستیک های رکابی برای مصارف فروشگاهی به کار برده می شوند، البته این تقسیم بندی از نظر علمی درست نمی باشد و مختص کشور ماست، مواد تشکیل دهنده نایلکس فقط از پلی اتیلن سنگین نیست بلکه 80 درصد از پلی اتیلن سنگین می باشد و 20 درصد هم از پلی اتیلن سبک تشکیل شده است تا به راحتی دوخته و تا شود.


پلاستیک تبلیغاتی دسته دار

انواع چاپ پلاستیک تبلیغاتی

در چاپ پلاستیک تبلیغاتی مهم ترین چیزی که به آن توجه می شود نوع سفارش و طرح مورد نظر شما است، در این صورت چاپ دونوع خواهد بود، یا چاپ عمومی است یا چاپ اختصاصی. پلاستیک های تبلیغاتی عبارت اند از:

پلاستیک دسته تقویت

پلاستیک دسته موزی

پلاستیک دسته رکابی

پلاستیک دسته بندی

پلاستیک عریض

پلاستیک حبابدار

پلاستیک شیرینگ


چاپ پلاستیک تبلیغاتی عمومی:

 چاپ پلاستیک تبلیغاتی به صورت سیلک دستی و تک تک انجام می گیرد و نایلون در اندازه های استاندارد چاپ می شود که این اندازه ها عبارت اند از: 70*60، 65*55، 60*50، 55*45، 50*35، 45*35، 35*25، 30*20

چاپ پلاستیک تبلیغاتی اختصاصی:

در این نوع چاپ پلاستیک تبلیغاتی لوگو و مشخصات مشتری درج خواهد شد، از آنجا که طرح اختصاصی است باید قبل از دوختن نایلون ها یا بعد از آماده سازی، کلیشه و شابلون اختصاصی تهیه شود، در چاپ پلاستیک تبلیغاتی اختصاصی، مشتری می تواند، رنگ، ضخامت و اندازه دلخواه را انتخاب کند که چاپ پلاستیک تبلیغاتی به صورت کیسه ای یا رول شده انجام می پذیرد. در چاپ پلاستیک تبلیغاتی با توجه به کاربرد می توانید نوع متناسب را انتخاب کنید.

چاپ پلاستیک تبلیغاتی اختصاصی

سفارش پلاستیک تبلیغاتی

سایت ما این افتخار را دارد که چاپ انواع پلاستیک تبلیغاتی را در چاپ های عمومی و یا چاپ های اختصاصی با طرح و اندازه و رنگ های مدنظر شما انجام دهد، شما به راحتی می توانید در سایت ما سفارش خود را ثبت کنید و در کم ترین زمان و با بهترین کیفیت ممکن پلاستیک های تبلیغاتی خود را دریافت کنید، توجه داشته باشید که پذیرش و انجام سفارش پلاستیک تبلیغاتی ارزان از جمله برنامه های مهم ما در راستای مشتری مداری است.

سفارش پلاستیک تبلیغاتی

سفارش آنلاین انواع پلاستیک تبلیغاتی
دسته‌بندی