کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

آفتابگیر تبلیغاتی


یکی از بهترین وسیله های تبلیغاتی که بیشترین کاربرد را دارد و کاملا در معرض دید است، آفتابگیر تبلیغاتی است. این آفتابگیرها یکی از بهترین و مقاوم ترین هدیه های تبلیغاتی می باشد. شما نیز اگر می خواهید کالای خود را تبلیغ کنید، می توانید از آفتابگیر تبلیغاتی استفاده کنید. چرا که آفتابگیرها تبلیغات گسترده ای در مورد کالای شما می توانند داشته باشند. این آفتابگیرها یکی از وسایلی هستند که همیشه در معرض دید عموم قرار دارند. با دیدن آفتابگیر تبلیغاتی همیشه به فکر فرو می روید و در مورد کالای تبلیغ شده فکر می کنید و کمی کنجکاو می شوید تا در مورد آن بدانید.

قیمت آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی چیست؟

در روزهای گرم و آفتابی که حتی نمی خواهید لحظه ای در معرض نور آفتاب قرار بگیرید و هر لحظه از آفتاب فرار می کنید می توانید از آفتابگیر استفاده کنید. آفتابگیر تبلیغاتی نیز یکی از این وسایل مفید است. این آفتابگیرها با آرم و لوگویی که بر رویشان نصب شده است در پشت شیشه اتومبیل قرار می گیرند و بهترین تبلیغات برای کالاهای شما می باشند. به دلیل این که این آفتابگیرها در بهترین نقطه دید قرار می گیرند، یک تبلیغات گسترده و مفید برای کالای شما هستند.از آن جایی که اکثر مردم در تابستان ازآفتابگیر های تبلیغاتی استفاده می کنند. این هدیه فوق العاده می تواند تبلیغات شما را به صورت محیطی انجام دهد.

جنس و مقاومت آفتابگیر تبلیغاتی

جنس و مقاومت آفتابگیر تبلیغاتی

وقتی نام آفتابگیر تبلیغاتی به میان می آید، در مورد کالایی صحبت می کنیم که همیشه در معرض آفتاب شدید قرار دارد. ما این آفتاب گیرها را از جنسی مقاوم ساخته ایم که قابلیت استفاده آنها را افزایش داده است و باعث طول عمر و ماندگاری آنها شده است. از این آفتابگیر تبلیغاتی می توانید چندین سال استفاده کنید بدون این که حتی کوچک ترین آسیبی به آن وارد شود و بهترین تبلیغ ممکن را برای کالای خود انجام دهید. آفتابگیر تبلیغاتی وقتی بر روی شیشه نصب می شوند در تمامی ساعات مخصوصا زمانی که در ترافیک هستید و یا جایی که در معرض دید است پارک کرده اید یک تبلیغات سیار و دائمی برای شما انجام می دهند.

چاپ لوگو و نام کالا بر روی آفتابگیر تبلیغاتی

وقتی تصمیم می گیرید که کالای خود را تبلیغ کنید، فکرهای زیادی به ذهن شما خطور می کند تا از طریق آن ها کالای خود را تبلیغ کنید و به همه معرفی نمایید. همیشه برای تبلیغات از وسایلی مانند خودکار، سررسید، تقویم های رومیزی و دیواری، لیوان ها و تابلوها استفاده می شود، اما کمتر کسی به این موضوع توجه می کند که این تبلیغات گسترده نیست. چرا که این تبلیغات فقط مورد استفاده شخصی قرار می گیرند و فقط شخص استفاده کننده آن ها را مشاهده می کند.

قابلیت آفتابگیر تبلیغاتی این است که هر کجا که بروید این تبلیغات با شما است و با شما حرکت می کند. وقتی در حرکت هستید یک تبلیغات در حال حرکت برای کالای خود می کنید تا همه آن را ببینند و از نام کالای شما با خبر شوند.

قیمت چاپ لوگو روی آفتابگیر تبلیغاتی

قابلیت های دیگر آفتابگیر تبلیغاتی

وقتی می خواهید تبلیغات کنید، هزینه های زیاد و گران کالاهای تبلیغاتی شما را از این امر منصرف می کند و همیشه به دنبال یک بودجه زیاد هستید. اما بهتر است بدانید که آفتابگیر یک کالای ارزان و مقرون به صرفه است. قیمت آفتابگیر تبلیغاتی بسیار کم است؛ همچنین یک تبلیغات همیشه در معرض دید است.

این آفتابگیر با جنس مقاوم و قیمت مناسب بهترین تبلیغات برای شما است. این آفتابگیر تبلیغاتی در رنگ های مختلف تولید شده است که می توانید از رنگ های مورد پسند خود استفاده کنید.همچنین می توانید در طرح تبلیغاتی خود که بر روی آن چاپ می کنیم اظهار نظر نمایید. مجموعه ما این اطمینان را به مشتریان می دهد که محصولات خود را بابالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت تولید و ارائه کند.

از دیگر قابلیت های این آفتابگیرها این است که هرگز اجازه نمی دهند آفتاب آسیبی به بدنه و اجزای داخلی اتومبیل شما وارد کند و آن را فرسوده سازد. این آفتابگیرها بهترین کارایی را دارند و می توانند بهترین تبلیغات در حال حرکت برای کالای شما باشند و همه افراد می توانند آن را ببینند و از آن استفاده کنند.

شما نیز اگر می خواهید کالای خود را تبلیغ کنید و به دنبال راهی ارزان هستید و می خواهید کالای شما همیشه در دید قرار داشته باشد از آفتابگیر استفاده کنید که با یک تیر چند نشان بزنید. ما از بهترین جنس بهترین آفتابگیر را با لوگوی شما می سازیم و تبلیغات شما را به بهترین شکل بر روی آن چاپ خواهیم کرد. هدف ما جلب رضایت مشتری است و پس از چند سال توانسته ایم به این امر دست یابیم.

دسته‌بندی