موردی برای نمایش وجود ندارد.

هدایای تبلیغاتی خاص

ترتیب نمایش:

هدایای تبلیغاتی خاص کاملا منحصر به فرد و اختصاصی می باشند. در اغلب این هدایا لوگو و آرم سازمان و شرکت مربوطه بر روی آنها قرار می گیرد. ست مدیریتی را می توان یک هدیه تبلیغاتی خاص در نظر گرفت.

هدایای تبلیغاتی خاص

امروزه هدایای مختلفی در سازمان ها و یا بین دو یا چند ارگان میان افراد مختلف برای انتقال پیام خاصی رد و بدل می شود. یکی از این موارد هدایای تبلیغاتی خاص است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این هدایا دارای تنوع بسیاری در تولید هستند چرا که می بایست برای یک هدف و یک شخص خاص طراحی و تولید شوند. مهم ترین نکته در رابطه با این هدایا این است که شما برای اشخاص یک سازمان هدیه های متفاوتی در نظر می گیرید به عنوان مثال هدیه تبلیغاتی مدیر عامل یک شرکت با کارمندان آن شرکت باید تفاوت داشته باشد.

 در طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی از جمله نوع خاص باید تحقیقات مختلفی صورت گیرد و همچنین در کنار این تحقیقات هزینه های جاری نیز در نظر گرفته شود. در این مقاله سعی داریم در رابطه با ویژگی های هدایای تبلیغاتی خاص و همچنین چند مورد از آن ها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

هدایای تبلیغاتی خاص ارزان

ویژگی و خصوصیات هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص از چند ویژگی مهم برخوردار هستند که در این بخش به آن ها می پردازیم. به طور کلی هدایای تبلیغاتی برای معرفی محصولات مختلف و در جهت بازاریابی طراحی و تولید می شوند که با توجه به شرایط مختلف در نمونه و طرح های مختلفی می باشند. از مهم ترین ویژگی های هدایای تبلیغاتی می توان به هزینه های آن ها اشاره کرد. مسلما هر چه هدیه تبلیغاتی از حالت معمولی خارج شود و خاص بودن را نشان دهد از هزینه ای به نسبت بالاتر برخوردار خواهد بود.

 استفاده از لوگوی شرکت بر روی این هدایا به صورت اختصاصی یکی دیگر از ویژگی های مربوط به این هدایا می باشد. معمولا هدایای تبلیغاتی به منظور خاص طراحی و تولید می شوند و در نتیجه کاملا جدید بوده و کمتر هدیه ای را می توان مشابه آن دید. با توجه به این که به چه سازمان و یا فردی این هدایا را تقدیم خواهید کرد نوع آن ها نیز متفاوت خواهد بود. هدیه تبلیغاتی برای یک مدیر با هدیه تبلیغاتی برای یک دکتر می تواند متفاوت باشد.

خصوصیات هدایای تبلیغاتی خاص ارزان

انواع هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند که با آرم شرکت مربوطه و سفارش دهنده می توانند کاملا اختصاصی و خاص مورد استفاده قرار گیرند. اغلب این هدایا با توجه به فعالیت سازمان و شرکت طراحی می شوند اما در برخی موارد هدیه مورد نظر هیچ ارتباطی به فعالیت آن ها ندارد و تنها با قرار دادن لوگو بر روی محصول آن را اختصاصی و خاص می توان کرد. از مهم ترین هدایای تبلیغاتی خاص می توان به پک های مختلف بخصوص پک های مدیریتی اشاره کرد.

اغلب این پک ها به صورت کاملا شکیل بسته بندی می شوند که از چند مورد برخوردارند. به عنوان مثال سررسید با جلد چرمی، خودنویس و همچنین پاور بانک به همراه چند مورد دیگر در این هدیه خلاصه می شوند. یکی دیگر از انواع هدایای تبلیغاتی به صورت ویژه و خاص صنایع دستی است که می توان به ظروف منبت کاری شده و یا میناکاری و خاتم با ظرافت بی نظیر اشاره کرد. البته یاد آور شویم که هر کدام از این هدایا با توجه به این که برای چه فردی طراحی و تولید می شوند از ویژگی های مختلفی برخوردار هستند.

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص مخصوص مدیران

یکی از مهم ترین هدایای تبلیغاتی خاص که امروزه نیز صحبت از آن در میان افراد بسیار زیاد است هدیه تبلیغاتی مخصوص مدیران سازمان و شرکت ها می باشد که باید به صورت کاملا اختصاصی با کیفیت مناسب طراحی و تولید شوند. این هدایا با توجه به این که برای فردی خاص طراحی می شوند از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند.  در زمان طراحی و تولید این هدایا باید به چند نکته مهم توجه نمود که یکی از آن ها فرم و شکل این هدایا و همچنین نوع بسته بندی آن ها می باشد. ست مدیریتی یکی از هدایای تبلیغاتی خاص مخصوص مدیران می باشد.

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص مخصوص مدیران

هزینه هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص همان طور که از نام آن ها نیز مشخص است برای افرادی نظیر مدیران و مسئولین سازمان ها و شرکت ها تولید می شوند. هزینه این هدایا نیز با توجه به نوع آن ها تعیین می گردد. البته یاد آور شویم که حتما لازم نیست یک هدیه تبلیغاتی خاص از قیمت بالایی برخوردار باشد. استفاده از ایده های بکر در تولید این هدایا می تواند به آن ها ارزشی دو برابر بدهد در صورتی که شاید با هزینه های بالا نتوان به این مهم دست یافت.پس نوآوری در سبک بسته بندی و حتی انتخاب هدایا می تواند بسیار خوب و موثر باشد.


 

دسته‌بندی