کمی صبر کنید...

چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ نیازمند به رعایت قوانین دقیق چاپ و تکثیر می باشد. یک کاتالوگ استاندارد از تمامی اصول اولیه و تکمیلی برخوردار بوده و ارائه دهنده اطلاعات به صورت واضح و کاربردی است. متن زیر به شما انواع مختلفی از کاتالوگ را معرفی می نماید، در این متن شما می توانید اطلاعات لازم در خصوص کاربرد کاتالوگ را به صورت کاملا دقیق مورد بررسی قرار دهید. سفارش چاپ کاتالوگ می تواند با توجه به نوع حرفه و سلیقه شما صورت پذیرد.

کاتالوگ چیست؟


کاتالوگ در واقع به یک مجموعه اطلاعات گفته می شود که در خصوص یک محصول و یا یک خدمت از سمت یک شرکت ارائه خواهد شد. این اطلاعات به صورت کامل با ریزترین مسائل عنوان شده و در واقع برای معرفی صحیح یک محصول و یا خدمات عرضه خواهد شد. یکی از مصارف مهم در خصوص چاپ کاتالوگ برای افراد واسط می باشد، به این معنی که رابط های بین یک تولید کننده و مصرف کننده از کاتالوگ استفاده می نمایند. چاپ کاتالوگ برای معرفی کالا به شخص و موسسه می باشد، مفهوم کاتالوگ اغلب جای بحث دارد. به عنوان مثال شما یک تولید کننده محصولات بهداشتی هستید، چاپ کاتالوگ برای داروخانه های و یا واسطه سبب می شود که از اطلاعات محصول شما به صورت کلی و حتی دقیق مطلع شوند.

سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ

چه زمانی به سراغ چاپ کاتالوگ برویم؟


وقتی یک شرکت تولیداتی داشته و می خواهد به سراغ اعطای نمایندگی محصول خود به مغازه داران و یا به طور کلی واسطه های برود می بایست به سراغ چاپ کاتالوگ برود. در این خصوص می بایست سفارش چاپ کاتالوگ از طریق تیم های قوی باشد. بازاریابی یکی دیگر از موارد کاربردی کاتالوگ می باشد. در این لاین شما اطلاعات محصول خود را به نوعی به اشتراک می گذارید. طرح بندی کاتالوگ می بایست طبق یکی اصول دقیق صورت پذیرد، به عنوان مثال حجم کاغذ استفاده شده در چاپ کاتالوگ می بایست بیش از یک میزان مشخص نباشد. این موضوع در خصوص جنس کاغذ استفاده شده و میزان ضخیم بودن آن نیز تأثیر دارد.

طراحی و چاپ کاتالوگ

شما در چاپ کاتالوگ می بایست برای درک ذینفعان خود اهمیت ویژه ای قائل شوید. به این صورت چاپ کاتالوگ شما با توجه به نیاز روز جامعه پیش خواهد رفت. در کاتالوگ بخش بندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بخش های مهم و بخش های کم اهمیت می بایست از هم تفکیک شده و از رنگ بندی دقیق برای معرفی هر یک استفاده شود.

چاپ کاتالوگ

بررسی انواع کاتالوگ


به طور کلی کاتالوگ در سه سبک صورت می پذیرد. کاتالوگ لت دار یکی از مدل های رایج بوده و در سفارش چاپ کاتالوگ نقش مهمی دارد، این کاتالوگ در مدل های 1 تا 3 لت بیشترین سفارش را داشته و البته گاه به صورت 5 و 6 لت نیز دیده می شود. کاربرد کاتالوگ منگنه ای بیشتر در بروشورها است، این کاتالوگ بسیار محدود عرضه می شود و اغلب شامل افراد و یا مؤسسات خاص و به صورت سلیقه ای می باشد.

چاپ کاتالوگ ارزان

کاتالوگ سیمی یکی دیگر از موارد بسیار پر کاربرد بوده و اغلب کمی گرانتر می باشد. مدل های معرفی شده تابحال به صورت کاغذی بودند، یکی از جدیدترین کاتالوگ ها که بسیار محدود عرضه می شود، کاتالوگ الکترونیکی می باشد، این مدل اغلب به صورت برنامه های نرم افزاری عرضه می شود. شما می توانید سفارش کاتالوگ با بهترین قیمت و کیفیت را به ما واگذار نمایید. در این طرح ما از بهترین متدهای طراحی استفاده خواهیم نمود. در نظر داشته باشید که انواع کاتالوگ وجود دارد که با توجه به کاربرد آن طراحی می شود، طراحی کاتالوگ به نوبه خود نیاز به بررسی بسیار دقیق و قابل قبول است.

سفارش چاپ کاتالوگ

دسته‌بندی