کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

چاپ سربرگ

هر مجموعه و شرکتی برای اینکه رسمیت بیشتری پیدا کند و در مکاتبات خود به صورت رسمی تر و حرفه ای تر باشد، نیازمند به چاپ سربرگ مخصوص خود می باشد که تحت نام مجموعه خود بتواند مکاتبات را انجام دهد و در حکم سندی برای کارهای اداری و نامه نگاری های مربوطه باشد. چاپ سربرگ به صاحبان شرکت ها این قدرت را می دهد که بتوانند بدون نیاز به طی کردن مراحل خاصی، برخی کارها را به راحتی انجام دهند به این معنی که دستور و حتی قرار دادهای خود را تحت یک سربرگ بنویسند و با مهر و امضا کردن آن، مهر تاییدی بر قبول مسئولیت شان باشد. اما انواع سربرگ ها چیست و آیا هر مجموعه سربرگ مختص به خود را دارد و یا خیر؟ در ادامه بیشتر با این موارد آشنا می شویم.

تصویر1

سربرگ چیست و چه کاربردی دارد؟

حتما شما برخی از نامه های اداری را دیده اید که در برگه ای به اندازه A5 و یا A4 هستند و در بالای برگه نام شرکت همراه با لوگو و تاریخ و شماره پیوست و غیره قرار دارد. علاوه بر این موارد، آدرس و شماره تماس و راه های ارتباطی نیز در آن درج شده است که در طرح های مختلفی وجود دارند. برخی به صورت سیاه و سفید و در بالای برگه این اطلاعات را درج کرده اند و برخی با طراحی خاص و رنگی در قسمت های مختلف برگه قابل مشاهده است. از این دست برگه های اداری که از جمله اوراق اداری محسوب می شوند، برای نامه نگاری و مکاتبات بین اشخاص حقیقی صورت می پذیرد، استفاده می شود. از سربرگ ها می توان به عنوان پیش فاکتور و یا قراردادهایی که قرار است بین افراد بسته شود، استفاده می شود و وقتی که مهر و امضای مسئول روی آن خورده شود، اعتبار بسیاری را خواهد داشت. به دلیل اینکه تاریخ، شماره پیوست و ... درون آن نوشته شده است، این برگه ارزش حقوقی نیز دارد و به عنوان سند مورد اعتماد خواهد بود. از این رو چاپ سربرگ بسیار مهم می باشد و از جمله نیازهای ضروری هر مجموعه موفق و قانونمند می باشد.

تصویر2

نکاتی که باید در ابعاد سربرگ مورد توجه قرار داد چیست؟

همانطور که گفته شد، سربرگ به نوعی معرفی کننده شرکت و مجموعه  و حوزه فعالیت آنها می باشد؛ اما باید در مورد آن اصولی را رعایت کرد تا جنبه اداری و رسمی آن همواره حفظ شود. از جمله نکاتی که باید مورد توجه قرار داد این است که ابعاد سربرگ به اندازه A5 و یا A4 می باشد البته ابعاد B6 و A6 هم برای یادداشت برداری و برچسب مورد استفاده قرار می گیرند که در چنین مواردی، تاریخ و شماره پیوست چاپ نمی شود. ابعاد دیگری نیز وجود دارند که چندان مرسوم نیستند، اما شما می توانید در صورت تمایل آنها را سفارش دهید. قسمت های مهمی که در سربرگ باید مشخص تر از بقیه باشد با فونتی بین 10 تا 14 باید تایپ شوند و برای درج آدرس و نشانی محل شرکت، استفاده از فونت های بین 4 تا 12 پوینت مناسبتر می باشد. رنگ پس زمینه مربوط به برگه باید تا جایی امکان دارد بی رنگ باشد، اما خود سربرگ می تواند رنگی باشد که بهتر است متناسب با نوع رنگ مجموعه باشد که برند و نشانی بهتر مشخص شود. البته باید دقت داشت که این طرح ها به گونه ای نباشند که فضای زیادی از برگه را اشغال کنند و باعث شود که متن اصلی در حاشیه قرار بگیرد و تمرکز از روی آن برداشته شود. از این رو در طراحی ها باید خلاصه و مفید بودن مد نظر باشد.

تصویر3

در اینجا با ظاهر کلی که یک سربرگ و نامه باید داشته باشد آشنا شدیم. در ادامه با انواع سربرگ بیشتر آشنا می شویم و اینکه به چه صورت میتوانیم سربرگ های مورد نظر خود را جهت طراحی و چاپ سفارش دهیم.


چاپ سربرگ وکالت دارای چه ویژگی هایی است؟

این قبیل سربرگ ها را می توان با توجه به خواست وکیل، در طرح های مختلفی تولید و چاپ کرد. چاپ سربرگ برای وکلا به این صورت است که علاوه بر درج لوگوی مربوط به قوه قضاییه، ممکن است  خود مجموعه نیز دارای لوگو باشد که آن را در چاپ سربرگ حتما باید وارد کرد. نام وکیل، یا وکلای مجموعه، تاریخ، شماره پیوست نامه، نشانی، شماره پرونده، نشانی، شماره تماس و ... از جمله مواردی است که می توان در چاپ سربرگ وکالت قرار داد. حتی می توان علاوه بر سربرگ از پاکت نامه مخصوص به سربرگ هم استفاده کرد. ابعاد آن می تواند بنابر صلاحدید وکیل A5 و یا A4 باشد.

تصویر5


چاپ سربر
گ طلاکوب

سربرگ طلاکوب از جمله سربرگ های خاصی است که در مواردی خاص و نفیس مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو می توان گفت اگر مجموعه قصد مکاتبه با شرکتی خاص دارد و یا نامه ای جهت همکاری و یا شرکت در مراسمی را قرار است ارسال کند، می تواند علاوه بر چاپ سربرگ معمولی خود سفارش چاپ سربرگ طلاکوب را نیز بدهد تا موارد خاص مورد استفاده قرار گیرد؛ که در این موارد اصولا نام و لوگوی مجموعه به صورت طلاکوب درج می شود و یا هر بخش دیگری که مد نظر شرکت است.

تصویر6


چاپ انواع سربرگ در اصفهان

یکی از حوزه های فعال در زمینه چاپ سربرگ، چاپ سربرگ در اصفهان می باشد که دارای سابقه ای طولانی در این زمینه می باشد و همواره توانسته با قیمتی مقرون به صرفه اما با کیفیت عالی، چاپ سربرگ سفارش داده شده را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد. در ادامه بیشتر با خدمات این مجموعه در حوزه چاپ سربرگ آشنا خواهیم شد. البته این مجموعه در زمینه انواع چاپ فعالیت دارد، اما در اینجا تمرکز عمده ما بر روی چاپ سربرگ در اصفهان می باشد.

تصویر7

قیمت چاپ سربرگ

با توجه به نوع طرح و تعداد و کاغذی که برای چاپ سربرگ سفارش میدهید، قیمت هر سربرگ متفاوت خواهد بود. برای مثال سربرگی که دارای طراحی ساده و سیاه و سفید باشد و ابعاد و تعداد سفارش آن هم کم باشد نسبت به موردی که رنگی است و از مرغوبترین نوع کاغذ استفاده شده است ارزان تر خواهد بود. از طرفی ممکن است علاوه بر سربرگ شما سفارش پاکت را هم داده باشید که این خود نیز شامل هزینه هایی خواهد شد. برای کنترل هزینه ها شما می توانید از پکیج هایی که به شما معرفی می شود استفاده نمایید.

تصویر10


سفارش چاپ انواع سربرگ

بعد از اینکه شما نوع سربرگ خود را مشخص کردید، سربرگ اداری، سربرگ وکالت و یا سربرگ شرکتی، می توانید جهت سفارش آن با مجموعه چاپ سربرگ در اصفهان تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید. اگر طراحی خاصی مدنظرتان هست می توانید در قالب یک فایل برای مجموعه ارسال نمایید و یا طراحی را تیم طراحان بسپارید تا طرح های متعددی را برای چاپ آماده سازی کنند. بعد تایید نهایی از سوی شما، طرح برای چاپ و به تعداد مورد نظر در اختیار چاپخانه قرار می گیرد و شما می توانید سربرگ های خود را در اسرع وقت با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا از سوی این مجموعه دریافت کنید.

تصویر 11


دسته‌بندی