چاپ لیزر

سفارش چاپ لیزر روی پاور بانک، اسپیکر، فلش مموری های تبلیغاتی و دیگر اجسام بسیار رواج دارد. چاپ لیزر بسیار سریع و دقیق و با کیفیت است و از این لحاظ بسیار مقرون به صرفه است. به همین دلیل است که برای چاپ لوگو و برندها روی اجناس، سفارش چاپ لیزر نسبت به دیگر چاپ ها رواج بیشتری دارد. سفارش چاپ لیزر به روی اجسام فلزی و غیر فلزی پذیرفته می شود.

چاپ لیزر چیست؟

چاپ دیجیتال که از آن به عنوان جدیدترین شیوه چاپ در جهان یاد می کنند انواعی دارد که یکی از آن ها چاپ لیزر است. با استفاده از چاپ لیزر می توانیم اطلاعات خود را روی محصولات تولیدی درج کنیم که در صنایع تولیدی بسیار از این شیوه استفاده می شود. در چاپ لیزر، تصویر با استفاده از قدرت حرارت و سوزاندن لیزر، بر روی سطح دلخواه نقش می بندد. در واقع، این حرارت باعث تغییر رنگ و اختلاف سطح می شود و تصویر موردنظر درج می شود. دستگاه های چاپ لیزر انواع مختلفی دارند که دقت و قدرت آن ها متفاوت است. مزیت چاپ لیزری دقت و ظرافت آن نسبت به دیگر انواع چاپ است.

چاپ لیزر ارزان قیمت

کاربرد چاپ لیزری در صنایع مختلف

چاپ لیزری به عنوان یک تکنولوژی جدید کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارد. صنایع مختلفی مثل تولید پوشاک، صنایع خودروسازی، مهندسی، صنایع سنگ، تابلوسازی، موسسات تحقیقاتی و نمونه سازی، چوب و دکورسازی، صنعت چرم و ... چاپ لیزر را مورد استفاده خود قرار می دهند. نوع دستگاه حکاکی با توجه به نیاز مصرف کننده انتخاب می شود چون این دستگاه های چاپ لیزر دو نوع هستند. یکی از انواع آن ها مربوط به صنایع فلزی و دیگری مربوط به صنایع غیر فلزی است که هر کدام کاربردها و قابلیت های خود را دارند.

چاپخانه لیزر

یکی دیگر از این صنایع که از چاپ لیزری استفاده می کنند صنعت چاپ و تبلیغات است. مثلا سفارش چاپ لیزر روی ورق های پلکسی گلاس یکی ار این موارد است که به عنوان تابلوهای تبلیغاتی می توانند از آن استفاده کنند. برخی سفارش چاپ لیزر روی اجسامی را می دهند که از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنند. هم چنین از این دستگاه و چاپ لیزر می توان برای برش و حکاکی روی چوب و ورق های پی وی سی برای زیبایی سررسید و یا جاکلیدی استفاده کرد. در واقع سفارش چاپ لیزر برای موارد متنوعی انجام می شود.

چاپ لیزر در اصفهان

موارد متعارف برای سفارش چاپ لیزری

سفارش چاپ لیزر برای حکاکی آرم و مشخصات شرکت ها روی خودکار

سفارش چاپ لیزر برای حکاکی آرم و مشخصات شرکت ها روی سوئیچ یا جاکلیدی

سفارش چاپ لیزر برای حکاکی آرم و مشخصات شرکت ها روی ساعت دیواری یا رومیزی

سفارش چاپ لیزر برای حکاکی آرم و مشخصات شرکت ها روی لیوان، جعبه، ماوس و ماشین حساب

سفارش چاپ لیزر برای ساخت تابلوهای لیزری طوری که متن یا آرم درخشانی روی تابلو دیده شود

چاپ لیزر

کاربردهای چاپ لیزری در صنعت چاپ و تبلیغات

چاپ لیزری در صنعت چاپ و تبلیغات کاربرد بسیار متنوعی دارد و بسته به نیاز مشتری صورت می گیرد. دکورسازی، معرق کاری، کیف و کفش، صنایع دستی، اسباب بازی، بسته بندی، قطعات پلاستیکی، تندیس و جوایز، تهیه پازل، دکوراسیون، البسه، کارت و جعبه های فانتزی، مدل ها و ماکت های معماری، لوازم منزل و اداری، هواپیمای مدل، آلات و ادوات موسیقی و هدایای تبلیغاتی از جمله موارد استفاده از چاپ لیزری هستند که قابل سفارش می باشند.

چاپ پلاک لیزر