کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

چاپ طلاکوب

سفارش چاپ طلاکوب از مهمترین مراحل چاپ محسوب می‌شود. سفارش چاپ طلاکوب در هر محصولی زیبایی و کیفیت آن را دو چندان و فوق العاده می‌نماید. سفارش چاپ طلاکوب تنوع و رنگ بندی بسیار زیادی دارد. در هنگام سفارش چاپ طلاکوب می‌توانید از نوارهای طلاکوب در عرض 64 سانتی یا 75 سانتی و در طول 12000 متری یا 24000 متری استفاده نمایید. از مزایای سایت ما، استفاده از نوارهای اورجینال و باکیفیت طلاکوب در سفارش محصولات شما می‌باشد. از مزایای سفارش چاپ طلاکوب، رعایت حق کپی رایت و همچنین ایجاد آرم و لوگوی شما بر روی محصولات تان می‌باشد.

چاپ طلاکوب

چاپ داغی چیست؟


چاپ داغی نام دیگر سفارش چاپ طلاکوب می‌باشد که به روش لترپرس انجام می گیرد. چاپ داغی اصولاً بر روی جلد عابر بانک چرم، سررسید چرم و ترمو، جلد پایان نامه‌های دانشجویی چرمی، کیف مدارک چرم وترمو، تقویم رومیزی پایه چرم و ... صورت می‌پذیرد. استفاده از این نوع چاپ طراحی و تبلیغات شما را خلاق و منحصر به فرد می‌کند. برای نمونه زمانی که در سایت ما سفارش چاپ طلاکوب بر روی کارت ویزیت می‌دهید خاص بودن برند شرکت خود را به مشتریان و رقبان کاری خود نشان می‌دهید. رنگ بندی چاپ طلاکوب شامل قرمز، طلایی، آبی، نقره‌ای و ... می‌باشد که جذابیت و درخشش خاصی را به مخاطب می‌رساند.

چاپ طلاکوب در اصفهان

انواع چاپ داغی


چاپ دستی
چاپ ماشینی
روش تهیه فایل چاپ داغی
تفاوت در عملکرد سیستم طلاکوب
سیستم دوار یا روتاری Rotary
سیستم تخت یا فلت Flat bed
تفاوت در نحوه الصاق سیستم طلاکوب
سیستم طلاکوب سرد Cold Foil Stamping
سیستم طلاکوب گرم Hot Foil Stamping

نحوه انتخاب هر کدام از موارد بالا بستگی به نیاز شما دارد. اولویت انتخاب شما بعد نحوه الصاق و ساختار مورد نظر می‌باشد. این اولویت بندی‌ها در سفارش چاپ طلاکوب باعث می‌شود سرعت و کیفیت بالا باشد و با هزینه ای مقرون به صرفه برای شما تمام شود.

سفارش چاپ طلاکوب

سیستم روتاری و تخت


امروزه سفارش چاپ طلاکوب به صورت in-line بسیار رواج پیدا کرده است. هم می‌تواند به صورت سیستم روتاری و هم به صورت، چند سیستم Flat bed انجام پذیرد. سیستم تخت مزایای بیشتری نسبت به سیستم روتاری دارد. از مزایای آن می‌توان به کیفیت بسیار خوب سیستم تخت نسبت به سیستم روتاری، قیمت بسیار مقرون به صرفه Flat bed و همچنین ساختار ساده و راحت سیستم Flat bed اشاره کرد. سرعت سیستم‌های تخت 120 دقیقه می‌باشد و سرعت ماشین‌های روتاری 45 متر در دقیقه تعیین شده است.

خدمات چاپ طلاکوب

FOIL SAVING

اصلاح FOIL SAVING در کاهش میزان باطله و حفظ فویل به کار می‌رود. که این روش در میزان مصرف اولیه و تولید به صورت انبوه بسیار مهم و کاربردی می‌باشد. سیستم‌های طلاکوب سرد و تخت نمی‌توانند به علت استفاده از UV Curing فویل مورد نظر را متوقف نمایند.

چاپ طلاکوب ارزان قیمت

کاربرد بر روی انواع: تقویم دیواری، پلاستیک تبلیغاتی، سررسید چرم، کارت ویزیت، سلفون، کارت عروسی، گالینگور، مقوا، انواع کاغذ و ...

تولیدی چاپ طلاکوب

کلیشه چاپ طلاکوب

دسته‌بندی