چاپ سیلک

آیا می دانید امکان سفارش چاپ سیلک به صورت بسیار آسان و با نازل ترین قیمت برای شما فراهم شده است؟ ما می توانیم بهترین طرح ها را با کیفیتی ایده آل به شما عرضه نماییم.

چاپ سیلک چیست؟

چاپ سیلک در واقع چاپ تصویری می باشد. این روش نیاز به تخصص خاصی دارد بنابراین اگر می خواهید سفارش چاپ سیلک انجام دهید، این موضوع را لحاظ نمایید.

در این روش از پارچه ای استفاده می شود که دارای بافت توری می باشد، به این معنی که دارای سوراخ های ریز است. تصویر مورد نظر جدا از هر طرح و رنگ بندی بر روی این پارچه توری نقش می شود. در ادامه قسمت هایی که نباید رنگ شود با استفاده از ماده مسدود کننده پوشیده و خنثی می شود. این ماده لاک حساس نام دارد. در این حالت قاب توری شابلون نامیده می شود.

چاپ سیلک

در مرحله بعدی نیاز به کاردک می باشد که البته غلتک نیز نام دارد، این وسیله به صورت فشاری به سطح چاپ شونده وارد می شود. رنگ تنها از قسمت های آزاد به سطح چاپ منتقل شده و قسمت های مسدود شده بی اثر می ماند. در نهایت تصویر، روی سطح چاپ شونده ظاهر می شود. سفارش چاپ سیلک با بهترین کیفیت و کمترین قیمت برای شما فراهم شده است.

بررسی انواع چاپ سیلک

این چاپ در انواع مختلفی عرضه می شود و انتخاب در نوع بسته به سلیقه و نوع کاربرد و شغل فرد دارد. انواع چاپ سیلک عبارت است از چاپ معمولی، چاپ با لاک حساس برجسته، چاپ ترام و چاپ پلاستی زوم.

در بخش بعدی انواع چاپ سیلک خود به سبک های برداشت، پلوستیزول، اوزیت، دیسکو، پگمنت، کوهی و تصویری بوده که هر کدام نیاز به تخصص خاصی هستند.

چاپ سیلک پارچه

مدل های تخت، سیلندر و چرخشی از معمول ترین چاپ سیلک می باشد که در هر یک تکنیک شابلون زنی اهمیت ویژه ای دارد. در این تکنیک طرح اصلی می بایست پرینت شده و از جوهر برای این کار استفاده شود. در مرحله بعدی از صفحه مشی می توانید استفاده نمایید و در نهایت از امولسیون می بایست به مرحله خشکی رسید. نور فرابنفش در این مرحله اهمیت ویژه ای دارد. در نهایت شستشوی صفحه مطرح بوده و در نهایت نقش مورد نظر دیده می شود.

سفارش چاپ سیلک در بهترین طرح و کیفیت و در زمان کم می تواند با بهترین نتیجه برای شما همراه باشد. شما می توانید با چاپ سیلک به صورت غیر حضوری به تصویر مورد نظر خود دست یابید. در این روش عموما حساس ترین تصاویر نیز می توانند به مرحله چاپ برسند و عموما چنین متدی نیاز به بررسی دقیق داشته و توسط هر فردی صورت نمی پذیرد. تیم های طراح در این خصوص می بایست از دقت و ممارست لازم استفاده نمایند و روال های استاندارد برای چاپ سیلک را مدنظر قرار دهند.

سفارش چاپ سیلک

معرفی کاربرد چاپ سیلک

در ابتدا دیده می شود که سفارش چاپ سیلک تنها در خصوص البسه بوده اما این موضوع هم اکنون توانسته پیشرفت ویژه ای نماید. یکی از کاربردهای ویژه چاپ سیلک در صفحات ساعت می باشد، در این محصولات از بهترین طرح استفاده شده و سفارش چاپ سیلک برای طرح بندی ساعت با بهترین قیمت همراه است. از موارد بعدی طرح دهی بر روی بادکنک بوده که در جشن تولد ها از استقبال بسیار ویژه ای برخوردار می باشد.

سفارش چاپ سیلک بر روی چینی و سرامیک یکی از جدیدترین کاربردهای این متد بوده و در نهایت با بهترین طرح ها نتیجه بخش خواهد بود. پوسترهای تبلیغاتی بیشترین سفارش چاپ سیلک را به خود اختصاص داده است. شما می توانید با تیم های مشاور ما در این خصوص به صورت رایگان در ارتباط باشید.

چاپ سیلگ ارزان

قیمت چاپ سیلک