چاپ روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان در انواع سرامیکی و حرارتی در سایز های متفاوت یکی از پر فروش ترین محصولاتِ چاپ سابلیمیشن به حساب می آید چرا که با چاپ عکس روی لیوان به آن جلوه و هویت به خصوصی داده می شود و می توان آن را به عنوان هدیه برای دوستان و عزیزانتان و یا تبلیغات برای شرکت ها استفاده کرد. این لیوان ها که به عنوان محصولات خامِ چاپ عکس روی لیوان در دستگاه سابلیمیشن استفاده می شود کیفیت های متفاوتی داشته و شامل انواع لیوان سرامیکی، دسته دار رنگی، لیوان حرارتی یا جادویی، لیوان یخی و ... می باشد.

 چاپ عکس روی لیوان

چاپ عکس روی لیوان سرامیکی

این مدل چاپ از انواع پر فروش چاپ عکس روی لیوان در کشور ایران می باشد و از دلایل آن می توان به کم تر بودن هزینه ماگ اولیه در این روش، نسبت به دیگر مدل های لیوانِ سابلیمیشن با قابلیت چاپ اشاره کرد. چاپ روی لیوان سرامیکی بدون محدودیت رنگی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است و رنگ آن در گذر زمان کم نخواهد شد و از بین نخواهد رفت. این مدل از چاپ بهترین گزینه برای تبلیغات شرکت ها به شمار می رود.این هدیه تبلیغاتی با ماندگاری بالا می تواند چندین سال تبلیغات برند شما را انجام دهد.

قیمت چاپ عکس روی لیوان سرامیکی

چاپ عکس روی لیوان حرارتی

این مدل به چاپ لیوان جادویی نیز معروف است و از این نظر بسیار جذاب و پر طرفدار است. لیوان جادویی قبل از استفاده به رنگ مشکی و بدون طرح خاصی می باشد اما پس از آن که در آن مقداری چایی داغ و یا آب جوش ریخته شود در عرض چند ثانیه رنگ لیوان تغییر کرده و طرح چاپ شده بر روی آن نمایان می شود. در این روش از سابلیمیشن حرارتی استفاده می شود و هیچ محدودیت رنگی وجود ندارد. کاملاً مشخص است که لیوان جادویی می تواند یک هدیه ویژه به عزیزانتان و یا یک روش تبلیغاتی ماندگار و حرفه ای برای شرکت ها باشد.

قیمت چاپ عکس روی لیوان حرارتی

چاپ عکس روی لیوان دسته رنگی

این مدل نیز مشابه چاپ عکس روی لیوان سرامیکی است با این تفاوت که در این مدل داخل لیوان ها سفید و دسته آنها رنگی می باشد و همین امر زیبایی آنها را دو چندان کرده است. از این مدل چاپ بیشتر برای شرکت های تجاری که در آرم خود از رنگ به خصوصی بهره برده اند استفاده می شود. این مدل چاپ روی لیوان نیز بدون محدودیت رنگی می باشد و تمامی رنگ ها از درخشندگی و شفافیت لازم برخوردار می باشند.شما می توانید دسته این لیوان را با رنگ لوگو، سربرگ خود ست کنید و این هدیه زیبا و لاکچری را به مشتریان خود تقدیم کنید.


قیمت چاپ عکس روی لیوان دسته رنگی

چاپ عکس روی لیوان یخی

این مدل لیوان نیز طرفداران خاص خودش را دارد. به دلیل شیشه ای بودن جنس این لیوان چاپ روی آن مقداری کم رنگ می شده ، سفیدی های طرح چاپ نمی شود تا لیوان ظاهر شیشه ای خود را از دست ندهد. چاپ عکس روی لیوان یخی بیشتر مورد استفاده برند ها و عکس های انتزاعی است.

قیمت ارزان چاپ عکس روی لیوان یخی

نکته: توصیه می شود شستشوی لیوان های چاپ شده به وسیله ابر نرم و یا دست انجام شود و به هیچ عنوان لیوان ها در ماشین ظرفشویی شسته نشوند.

 

مواردی که در مورد چاپ عکس روی لیوان سرامیکی و حرارتی با دستگاه سابلیمیشن بایستی  به آن ها دقت شود:

 

  • هنگام استفاده از کاغذ های کره ای یا آلمانی لبه های کاغذ از هر طرف به اندازه 3 میلی متر برش زده می شود تا حاشیه طرح چاپ نشود.
  • در زمان استفاده از کاغذ های کره ای و آلمانی برای جلوگیری از باقی ماندن اثر انگشت بر روی چاپ، 3 دقیقه زمان می دهیم تا جوهر چاپ به صورت کامل خشک شود.
  • به اندازه کافی از چسب نسوز برای چسباندن کاغذ بر روی لیوان استفاده می شود تا مشکلی مانند ایجاد دوبینی در چاپ که به دلیل استفاده کم و ناکافی از چسب نسوز و در نتیجه جابه‌جایی کاغذ می باشد، پیش نیاید.
  • کلمپ لیوان با فشار بسته می شود تا هاله ای در عکس به وجود نیاید اما این فشار به اندازه ای نیست که باعث ایجاد خط بر روی بدنه لیوان گردد.
  • جهت جلوگیری از ایجاد خشِ ناخن بر روی لیوان در زمان چاپ عکس روی لیوان حرارتی، حدود 3 دقیقه زمان می دهیم تا لیوان سرد شود بعد از آن چسب را جدا می کنیم.
  • دما و زمان چاپ عکس روی لیوان در تمام مدل ها با هم یکسان است اما سایز لیوان، بزرگی یا کوچکی آن می تواند در اندازه این دو پارامتر دخیل باشد.
  • اندازه چاپ بر روی لیوان ها، 9.3 در 21 سانتی متر می باشد.
  • در دستگاههای شش کاره سابلیمیشن دمای چاپ بر روی لیوان ها، 180 درجه سانتی گراد در نظر گرفته می شود.
  • چاپ عکس روی لیوان در دستگاههای تک کاره و شش کاره سابلیمیشن، 180 ثانیه به طول می انجامد.
  • چاپ عکس روی لیوان