کمی صبر کنید...

چاپ بروشور


امروزه صنعت چاپ یکی از صنایع بسیار مهم است که با استفاده از آن چیزهای مهمی چاپ و به مردم عرضه می‌شود. لذا یکی از چیزهایی که در صنعت چاپ بسیار مورد توجه می باشد، چاپ بروشور است. چاپ بروشور انواع مختلفی را دارد. لذا این بروشورها در ابعاد و طرح های مختلف  با استفاده از کاغذ های متفاوت چاپ و به افراد ارائه می شود. هر کدام از این بروشورها با توجه به نوع چاپ، نوع کاغذ، تعداد لت های آن و ... هزینه های متفاوتی را برای افراد دارند. ما در این مطلب قصد داریم تا با بررسی چاپ انواع مختلف بروشور و قیمت های آن افرادی را که قصد دارند برای معرفی محصول و یا تبلیغات خود از این بروشور ها استفاده نمایند، راهنمایی کنیم. پس با ما همراه باشید.


تیم طراحی و چاپ بروشور ما در نظر دارد شما را از بهترین طرح های مطرح شده برای بروشور بهرمند سازند. به طور کلی طراحی بروشور نیاز به تیم های بسیار متخصص و خلاق دارد.


طراحی و چاپ بروشور تبلیغاتی

بروشور یک وسیله بسیار مناسب برای معرفی توضیحات کامل در خصوص یک محصول و هم چنین نحوه استفاده آن می باشد. نام دیگری که برای بروشور گذاشته می شود کالانما است، به این معنی که یک کالا به صورت کامل و جامع تشریح شده و کاربر پس از مطالعه می تواند به سادگی از آن کالا استفاده نماید، در واقع بروشور برای توضیح شیوه استفاده از کالا می باشد.

طراحی و چاپ بروشور تبلیغاتی

طراحی و چاپ بروشور یکی از مسائل بسیار مهم و تخصصی می باشد. طراحی و چاپ بروشور نقش مهمی در جذب کاربر دارد. مهمترین پارامترهایی که برای طراحی و چاپ بروشور مطرح است، معرفی و اطلاعات صحیح از محصول مورد نظر می باشد. شاید با خود بگویید که با توجه به تبلیغات اینترنتی نیازی به طراحی و چاپ بروشور کاغذی نخواهد بود، دقت نمایید که محصولات تبلیغی که به صورت کاغذی تولید و طراحی می شوند اغلب به صورت آسان تری مورد دسترسی قرار می گیرند.

سفارش چاپ بروشور

بررسی انواع بروشور

طراحی و چاپ بروشور با توجه به سلیقه کاربر بوده و در اندازه های مختلف تهیه می شود، قیمت بروشور اغلب ارزان است زیرا این محصولات در تعداد بی شماری عرضه می شود، طراحی و چاپ بروشور در وزن های کم بوده و خواندن آن برای خواننده بسیار ساده است. به طور کلی بروشور در دو نوع عرضه می شود، البته این دسته بندی از لحاظ ظاهری و صحافی می باشد. بروشورهای منگنه دار و بروشورهای تاشو که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند.

چاپ بروشور

طراحی و چاپ بروشور منگنه دار می بایست به صورت تعداد صفحات زوج باشد، و از صفحات A4 و A5 استفاده می نماید، این بروشورها از وسط نصف شده و در نهایت نیاز به یک یا چند منگنه دارد. طراحی و چاپ بروشور اغلب به صورت کاغذی و مقوایی می باشد. وزن این مدل از بروشور از مدل های تاشو بیشتر است. بروشورهای تاشو از موارد معمول در بازار بوده که برای اغلب لوازم به صورت تصویری دیده می شود که شامل توضیحات لازم برای خواننده می باشد. سفارش طراحی بروشور ها در مدل های مختلف با ارزان ترین قیمت فراهم شده است.

سفارش آنلاین بروشور

چاپ بروشور 2 لت

یکی از بروشور هایی که مورد توجه بسیاری از افراد برای انجام کارها می باشد، بروشورهای ۲ لت است. بروشورهای ۲ لت به عنوان یکی از بروشورهای مهم در زمینه تبلیغات به حساب می آید. چاپخانه هایی متفاوتی هستند که چاپ این بروشورهای ۲ لت را برای افراد انجام می دهند. بروشور ۲ لت به گونه ای می باشد که دو طرف آن بر روی هم می‌ آید و همانطور که از اسمش پیداست، دوطرفه است. در این بروشور یک سری اطلاعات در داخل آن وجود دارد. از این بروشور می‌ توان برای معرفی یک محصول، یک کار نمایشی و هر چیز دیگری که اطلاعات نسبتا کمی دارد استفاده نمود. چاپ نمونه بروشور ۲ لتی سختی آنچنانی ندارد و از چاپخانه ها می توانند به راحتی نسبت به طراحی آن اقدام کرده و آن را برای افراد چاپ کنند.

 چاپ بروشور 2 لت

چاپ بروشور 3 لت

یکی دیگر از بروشور هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، بروشور 3 لت می باشد. این بروشور به صورت سه بخشی است و دو تای مخصوص در میان آن زده می‌ شود و سه قسمت مجزا با ابعاد شبیه به هم را به وجود می آورد. این بروشور دارای کاربرد بسیار فراوانی می‌ باشد و از آن می‌ توان در معرفی محصولات، کارهای نمایشی، تبلیغات، انتخابات و... استفاده کرد. لازم به ذکر است چاپ اطلاعاتی که در بروشور 3 لت انجام می‌شود، معمولاً به صورت دو طرفه است. یعنی دو طرف کاغذ مورد نظر را چاپ کرده و در پایان آن را به سه بخش تقسیم می کنند.

چاپ بروشور 3 لت 

بروشور 4 لت

یکی دیگر از بروشور هایی که همواره مورد استفاده افراد قرار می‌ گیرد، بروشور ۴ لت می باشد. این بروشور موارد استفاده بسیاری دارد. به طور مثال افراد می‌ توانند با بروشور ۴ لت به معرفی یک محصول بپردازند. لازم به ذکر است از بروشورهای ۴ لت در معرفی دارو ها نیز استفاده می شود. گفتنی است این بروشور می‌ تواند در هر کاغذی با هر ابعادی چاپ شود و در پایان به صورت چهار بخش تای مخصوص گردد. لازم به ذکر است چاپ این بروشور برای چاپخانه ها نسبت به دو بروشور قبلی کمی سخت تر است.

بروشور 4 لت

چاپ بروشور a3

افرادی که قصد چاپ انواع بروشور ها را دارند، باید بروشور a3 را مورد توجه قرار دهند. این نوع از بروشور چاپ بسیار بالایی دارد. لذا به دلیل بالا بودن ابعاد این بروشور طرح های مختلفی می توان به آنها داد. در بعضی از اوقات می توان در چاپ این نوع از بروشور آن را به صورت دو طرفه یعنی پشت و رو، چاپ نمود. در بعضی از اوقات بدون اینکه آن را تا کنیم، می توان از خود بروشور به صورت تمام صفحه استفاده نماییم. چاپ این نوع از بروشور برای چاپخانه ها بسیار آسان تر از نمونه های قبلی می باشد. لذا ابعاد آن بیشتر است و جای کار بیشتری دارد. لازم به ذکر است افرادی که قصد دارند نسبت به چاپ این بروشور اقدام نمایند، اطلاعات زیادی را باید در این بروشور بگنجانند. افراد می‌ توانند با استفاده از این بروشور کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

چاپ بروشور a3

چاپ بروشور a4

افرادی که قصد چاپ بروشورهای مختلف را دارند، می‌ توانند بروشور a4 را نیز مورد توجه قرار دهند. چاپ این بروشور به‌ مانند بروشور a3 می باشد. لذا از لحاظ ابعاد نسبت به آن کمی کوچکتر است اما این نوع از بروشور جای کار زیادی دارد. افراد می‌ توانند آن را تای مختلفی بزنند و در بعضی از مواقع می توانند از خود بروشور بدون انجام تای مخصوص با چاپ دو طرف این بروشور اطلاعاتی را که نیاز دارند در آن درج نمایند. لذا این بروشور نسبت به بروشور a3 کیفیت کمتری را خواهد داشت.

چاپ بروشور a4

چاپ بروشور خاص

امروزه برشورها معمولاً یک شکل یکسان و روتین وار را دارند، لذا افرادی که قصد دارند از تمامی پتانسیل بروشور ها بهره مند شوند، خوب است تا با استفاده از طرح ها و مدل های مختلف نسبت به چاپ انواع بروشور های خاص اقدام نمایند. لذا اگر طرح خوبی در زمان چاپ به این بروشورها اعمال شود، می تواند نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. بروشور های خاص باید با یک طرح از پیش تعیین شده صورت گیرد تا بتواند بهترین کیفیت و کارایی را برای افراد داشته باشد. لذا بروشورهای خاص به دلیل اینکه طراحی آنها کمی زمان بر است و نسبت به سایر بروشور ها سخت تر می باشد، کمی هزینه بر هستند. البته این هزینه نسبت به کارایی و جذبی که آن ها دارند، مقرون به صرفه می باشد.

چاپ بروشور خاص

چاپ بروشور رنگی

افرادی که قصد چاپ انواع بروشورها را دارند، باید بدانند که بروشورهای نمونه های مختلفی دارند. یکی از مهم ترین و قابل استفاده ترین بروشورها، بروشور های رنگی است. چاپ نمونه های بروشور سیاه و سفید، دیگر همانند گذشته انجام نمی‌ شود. لذا بروشور سیاه و سفید کارایی آنچنانی ندارد و با توجه به هزینه ای که برای آنها می شود چاپ بروشور رنگی مقرون به صرفه تر می باشد. پس افراد بهتر است برای چاپ انواع بروشور های خود به سمت بروشور های رنگی بروند و مشخصات محصول و خدماتی را که دارند به صورت رنگی به دست مردم برسانند. لازم به ذکر است بروشورهای رنگی از قیمت بالاتری نسبت به بروشورهای سیاه و سفید برخوردار می باشند؛ اما این هزینه در مقایسه با کارایی آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

چاپ بروشور رنگی

چاپ بروشور فوری

یکی از موضوعاتی که همواره مورد توجه افراد قرار می گیرد، چاپ نمونه های مختلف بروشور به صورت فوری است. بروشورهای فوری برای بعضی از کارها و مشاغل انجام می شود، که از قبل برنامه ای برای چاپ این بروشور ها نداشتند و به صورت یکباره این کار را باید انجام دهند. لذا چاپخانه ها در بعضی از اوقات این چاپ را برای افراد انجام می‌ دهند. ممکن است چاپ این نوع از بروشورها اگر از قبل طراحی نداشته باشند، کمی کم کیفیت باشد. به همین دلیل بهتر است که کمتر از چاپ فوری بروشور استفاده نمایید و برای چاپ انواع بروشور ها از قبل یک برنامه ریزی درست داشته باشید.

چاپ بروشور گلاسه

افرادی که قصد چاپ انواع بروشورها را دارند، نوع کاغذی که برای آن استفاده می کنند را باید مورد توجه قرار دهند. یکی از کاغذ هایی که بر روی آن بروشور ها را چاپ می کنند، کاغذ گلاسه است. کاغذ گلاسه برای افراد از قیمت بالاتری برخوردار می باشد. گفتنی است که گلاسه ها در وزن های مختلف موجود می باشند و افراد می‌ توانند با توجه به بودجه خود و کاری که می‌خواهند انجام دهند یکی از این کاغذهای گلاسه را انتخاب کرده و چاپ بروشور خود را بر روی آن انجام دهند. لازم به ذکر است که چاپ نمونه های بروشور بر روی گلاسه می‌ تواند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. معمولاً چاپ گلاسه ها برای محصولات کلاس بالا صورت می گیرد. گفتنی است می توان با استفاده از بروشورهای گلاسه لت های مختلفی به آن داد. به طور مثال افراد می‌ توانند با چاپ نمونه های مختلف بروشور گلاسه از نمونه های 2 لت تا 5 لت آن بهره مند شوند.

چاپ بروشور گلاسه

قیمت چاپ بروشور 4 لت

در متون بالا بروشور 4 لت را مورد بررسی قرار دادیم. در مورد این نوع از بروشورها می‌ توان گفت که قیمت آن با توجه به نوع کاغذ و ابعادی که برای آن استفاده می شود، متفاوت است. با توجه به اینکه این بروشور از بخش‌های بیشتری نسبت به دیگر نمونه ها بهره مند می باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. لذا اگر افراد کاغذ گلاسه با بزرگترین ابعاد را در نظر بگیرند، قیمت این نوع از بروشور بالاتر هم خواهد رفت. در کل چاپ بروشور 4 لت از قیمت بالایی برخوردار است و خوب است که افراد از این بروشور برای کارهای با کلاس و کارهایی که سود آن ها خوب است استفاده نمایند.

قیمت چاپ بروشور 4 لت

قیمت چاپ بروشور 5 لت

افرادی که قصد چاپ بروشور 5 لت را دارند، باید توجه داشته باشند که هزینه این نوع از بروشور در مقایسه با بروشور 4 لت بالا تر می باشد. لذا این افراد باید با توجه به کاری که دارند نسبت به چاپ بروشور 5 لت اقدام نمایند. با توجه به اینکه قیمت این نوع از بروشورها بالا می باشد، بهتر است که آن را برای کارهای خاص مورد استفاده قرار دهند. چنانچه افراد کاغذ بروشور 5 لت را به صورت گلاسه انتخاب نمایند، قیمت این نوع از بروشور با توجه به تعداد لت هایی که دارد از تمامی بروشورهای دیگر بالاتر خواهد رفت.

قیمت چاپ بروشور 5 لت

قیمت چاپ بروشور a4

افرادی که قصد چاپ بروشور a4 را دارند، باید با توجه به نوع کاری که دارند این بروشور را چاپ نمایند. گفتنی است با توجه به نوع کاغذ و نوع چاپی که افراد بر روی بروشور a4 انجام می دهند، قیمت آن متغیر می باشد. لازم به ذکر است در بعضی از اوقات چاپ بروشور a4 به صورت دو طرفه انجام می شود و همین موضوع باعث بالاتر رفتن قیمت این بروشور می‌ گردد. البته نوع کاغذی که برای چاپ بروشور a4 استفاده می شود، مهم است. لذا a4 تنها ابعاد کاغذ است؛ به طور مثال کاغذ a4 معمولی هزینه بسیار پایین تری در مقابل کاغذ گلاسه a4 دارد.

قیمت چاپ بروشور a5

افرادی که قصد دارند نسبت به چاپ بروشور a5 که از ابعاد کمتری در مقایسه با نمونه‌ های قبلی برخوردار است اقدام نمایند، باید توجه داشته باشند که قیمت این نوع از بروشور، نسبت به سایر بروشورها کمتر می باشد. اما کیفیت آن نیز کمی پایین تر می آید. لذا افراد در زمان چاپ باید توجه داشته باشند، با چاپ بروشور a5 برای اینکه هزینه های خود را کاهش دهند، کیفیت خود را پایین نیاورند.

قیمت چاپ بروشور 3 لت

افرادی که قصد چاپ بروشورهای سه لت را دارند، با توجه به نوع کاغذ و چاپی که بر روی آن انجام می دهند، هزینه های مختلفی را پرداخت می نمایند. به طور مثال اگر افراد چاپ بروشور 3 لت را بر روی کاغذهای گلاسه با ابعاد بزرگ چاپ نمایند، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنند، در کل بروشورهای سه لت در مقایسه با بروشورهای ۴ یا ۵ لت هزینه کمتری را دارد.

قیمت چاپ بروشور 3 لت

قیمت چاپ بروشور گلاسه

افرادی که قصد چاپ بروشور گلاسه را دارند باید به این موضوع توجه داشته باشند که کاغذ گلاسه به‌ دلیل کیفیت بالا و وزن بیشتری که نسبت به سایر کاغذ ها دارد، کاغذ گرانی می باشد و چاپ بروشور گلاسه نسبت به تمامی نوع بروشورهای دیگر گرانتر خواهد شد. لذا افرادی که قصد چاپ بروشور گلاسه را دارند باید بودجه خوبی برای آن در نظر بگیرند و سعی کنند این نوع از بروشور را برای کارها و تبلیغاتی مورد استفاده قرار دهند که از سود آوری خوبی بهره مند باشد. با توجه به اینکه از کاغذ گلاسه در نمونه‌ های مختلفی از بروشور استفاده می شود، استفاده از این کاغذ بر قیمت هر کدام از نمونه های این بروشور ها تاثیرگذار می‌ باشد و قیمت آنها را متغیر می‌ کند. به طور مثال بروشور سه لتی که با کاغذ گلاسه طراحی شده است از بروشور سه لت معمولی گران تر می باشد.

قیمت چاپ بروشور گلاسه

قیمت چاپ بروشورهای تبلیغاتی

یکی از استفاده‌ هایی که از بروشور ها می شود در فضای تبلیغات می باشد. بسیاری از چیزها مانند محصولات، انتخابات، خدمات و... می باشند که از بروشورها در آن استفاده می شود. افرادی که قصد چاپ بروشور تبلیغاتی را دارند، باید توجه نمایند که هزینه این نوع از بروشورها با توجه به نوع کاغذ، ابعاد، تعداد لت هایی که از بروشور انجام می شود، نوع چاپی که بر روی کاغذ زده می‌ شود، متفاوت می باشد. به طور مثال اگر افراد یک بروشور سیاه و سفید 2 لت را استفاده نمایند، مطمئناً هزینه بسیار ناچیزی را خواهند داد. اما اگر افراد بخواهند بروشوری را که چاپ می کنند از کیفیت بالایی برخوردار باشد و آن را بر روی کاغذ گلاسه با وزن بالا و در ابعاد بزرگ به صورت رنگی با کیفیت چاپ مناسب چاپ نمایند، باید هزینه بسیار زیادی را برای آن در نظر بگیرند. لذا نوع تبلیغاتی که افراد انجام می دهند بر روی نوع چاپ بروشور ها و قیمت آن تاثیرگذار می‌ باشد.

قیمت چاپ بروشورهای تبلیغاتی

افرادی که قصد چاپ انواع بروشورها را دارند و قیمت این بروشورها برایشان مهم است، بهتر است با توجه به نوع کاری که دارند،نسبت به چاپ بروشورها اقدام نموده و سعی کنند علاوه بر داشتن پارامتر کیفیت قیمت آن را کمی کاهش دهند. لذا افراد می‌ توانند نوعی از بروشور را انتخاب نمایند که علاوه بر نشان دادن مشخصات و تبلیغات محصول و یا خدماتی که ارائه می دهند، قیمت پایینی را داشته باشند. به طور مثال چاپ نمونه ها بروشور 4 لت با توجه به اینکه طیف وسیعی از اطلاعات را در خود جا می دهد، می تواند با کاغذهای معمولی و با ابعاد کوچکتر چاپ شود تا هزینه آن را کمی کاهش دهد.

چاپ بروشور ارزان قیمت

دسته‌بندی