کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

چاپ پاکت نامه


می دانیم که انواع پاکت نامه از دسته اقلام بسیار پر مصرف در هر شغلی است اما به طور کلی شغل های اداری و شرکت ها بیشتر از پاکت نامه استفاده می کنند. پاکت نامه ها دارای انواع مختلفی هستند. جنسی که برای چاپ پاکت نامه استفاده می شود متنوع است و این موضوع در خصوص طراحی انواع پاکت نامه نیز وجود دارد. در نظر داشته باشید که امروزه برای شما امکان طراحی پاکت نامه به صورت اختصاص با مدلی خاص فراهم شده است به این ترتیب انتخاب می تواند بسیار آسان تر باشد.

بررسی انواع پاکت نامه

به طور کلی انواع پاکت نامه یک وسیله بسیار مهم است که اغلب از جنس کاغذ ساخته می شود و سایز بندی که به طور معمول برای آن در نظر می گیرند به صورتی است که نامه های اداری بتواند حتی الامکان بدون تاخوردگی در آن قرار بگیرد. پاکت نامه ها متناسب با کاغذهای A3 و A4 تعیین می شوند و اغلب دارای طرح بندی مناسبی نیز هستند.

پاکت نامه ساده از دسته محصولات بسیار پر فروش است که در بازار به صورت تک رنگ سفید و یا با رنگ بندی کامل به فروش می رسد. این پاکت اغلب دارای ابعاد استاندارد و مشخصی است و کمتر دیده می شود که سایز بندی در خصوص این محصول دیده شود البته شما می توانید پاکت نامه کاغذ ساده را در هر ابعاد و سایز سفارش داده و با قیمتی ارزان دریافت کنید.

انواع پاکت نامه ارزان

انواع پاکت نامه ملخی

شاید بهتر باشد که در ابتدا توضیح دهیم که پاکت نامه ملخی چیست. پاکت نامه ملخی در لیست پاکت های ساده قرار می گیرد و اغلب درب از بالا دارد.این پاکت نامه اغلب برای فضای A4 انتخاب می شود و شرایط به صورتی است که بدون تاخوردن می توان از آن استفاده کرد. درب این نوع از انواع پاکت نامه اغلب بر روی طول آن است و البته نام دیگری که برای آن در نظر گرفته شده است پالتویی است.

این نوع از پاکت ها به صورت مقوایی نیز طراحی می شود و البته بسته به نوع سفارش می توان از کاغذ و مقوا برای آن استفاده کرد. سیستم رنگی که برای انواع پاکت نامه ملخی انتخاب می شود اغلب استاندارد و مشخص است و تغییر رنگ شاید در بعضی شرایط دشوار باشد.

قیمت پاکت نامه ملخی ارزان

انواع پاکت نامه ژاپنی

این نوع از پاکت نامه در واقع همان مدل پالتویی است به صورتی که درب روی عرض آن قرار می گیرد و برای کاغذ و اسناد A4 با 3 تا قابل استفاده قرار می گیرد.چسب استفاده شده برای این نوع از پاکت نامه اغلب از وسط و یا از کنار است. در نظر داشته باشید که رزولوشنی که برای این نوع از پاکت نامه در نظر گرفته می شود دارای فضای 300 پیکسل در اینچ است و برای این که محصول مورد نظر دارای کیفیت قابل قبول تری باشد می توانید این پاکت را به صورت چند لایه نیز سفارش دهید. این نوع از پاکت ها در شرکت های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و شاید شامل هر جریان کاری نباشد.

قیمت پاکت نامه کیفی

حاشیه امن در انواع پاکت نامه ها

موضوعی که برای اغلب پاکت نامه ها در مدل و جنس مختلف مورد سوال است در خصوص حاشیه امنی است که باید برای پاکت رعایت شود. جریان به این صورت است که از هر طرف کار یک سانتی متر و به عبارتی صحیح تر 6 میلیمتر برای قرار گیری عناصر، متون و همین طور تصاویر در نظر گرفته می شود که پاکت شما پس از برش در چاپخانه هیچ گونه تغییری نکرده و تصاویر و متن شما در کادر برش قرار نگیرد. در نظر داشته باشید که رنگی که برای پس زمینه ها انتخاب می شود اغلب به صورت بسیار روشن بوده و یا بدون رنگ است. در انواع پاکت نامه های کوچک که البته اغلب آنها پالتویی هستند در لبه های کناری حدود 3 سانتی متر هیچ نوع رنگی ندارد و یا طرحی در این مسیر دیده نمی شود.

سفارش انواع پاکت نامه های اداری اختصاصی

طراحی که برای انواع پاکت نامه در نظر گرفته می شود باید به طور دقیق تمام جوانب آن در نظر گرفته شود. بارها دیده شده است که طرحی در بازار وجود دارد اما مناسب فعالیت خاصی در شرکت نیست و این موضوع سبب می شود که نظر مشتریان شما را به خود جلب نکند.

انواع پاکت نامه محرمانه از دسته گزینه های اداری محسوب می شوند که بخش درونی آن به رنگ مشکی است تا جریان محرمانه بودن در آن رعایت شود. انواع پاکت نامه چاپی از دیگر گزینه های اداری محسوب می شوند که اغلب در بسته های 50 تایی به فروش می رسد. این نوع پاکت نامه ها دارای درب بازشو از عرض هستند و دارای سایز بندی می باشد.

چاپ آنلاین پاکت نامه

انواع پاکت نامه سفید معمولی که این روزها به رنگ زرد نیز وارد بازار شده است از دیگر گزینه های اداری است که دارای چسب قوی هستند. پاکت نامه ملخی از پر کاربردترین گزینه های اداری محسوب می شود که درب آن ها به رنگ های زرد، سبز، آبی و همین طور نارنجی طراحی شده است که البته هر یک برای هدف خاصی هستند.

انواع پاکت نامه سایز 23 * 17 با درب سه گوش از دسته پاکت های ارزان قیمت است که برای استفاده روزانه در شرکت ها بسیار عالی است. همچنین انواع پاکت نامه زرد بزرگ در ابعاد 29 * 39 برای فایل های بزرگ و حجیم طراحی شده است که از جنس مقوای درون مشمایی است. جنس به کار رفته برای پاکت نامه بزرگ دو نوع  ایرانی و خارجی دارد. نوع دیگری از پاکت نامه اداری مرسوم به کاتالوگ است که اغلب در بخش بالایی آن یک خمیدگی مشخصی طراحی شده است.

چاپ پاکت نامه اختصاصی

طراحی انواع پاکت نامه

شما می توانید هر ایده ای که در ذهن خود دارید را به سادگی با تیم های طراح ما در میان بگذارید، امکان سفارش انواع پاکت نامه اختصاصی برای ادارات و شرکت ها در طرح بندی و سایز بندی های مختلف فراهم شده است. به این ترتیب انتخاب برای شما آسان است.تیم طراحی ما آماده هر گونه طراحی برای شما عزیزان می باشد.

 

دسته‌بندی