کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

چاپ فاکتور


وجود لیست قیمت های متعدد و تعرفه ی چاپ فاکتور یکی از دردسرهای انتخاب بهترین شرکت یا مجتمع خدمات دهنده در زمینه ی چاپ انواع فاکتور است. علاوه بر این فاکتورها بر اساس نوع, رنگ و جنس کاغذ، تعداد و ابعاد آن نیز در دسته های متعددی قرار می گیرند. در اینجا قصد داریم یک راهنمای مناسب جهت کمک به نیازمندان دانش در مورد چاپ فاکتور قرار دهیم. مواردی که در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد معرفی انواع فاکتورها، عوامل مؤثر بر قیمت و تعرفه ی چاپ فاکتور، معرفی بهترین شرکت فعال در زمینه ی چاپ انواع فاکتور و روش آسان سفارش این محصول می باشد.

آشنایی با فاکتور

در واقع فاکتورها یک نوع سند تجاری است که بین یک فروشنده و یک فرد یا شرکت خریدار رد و بدل می گردد. لذا فاکتور ها از دید فروشندگان یک فاکتور فروش نامیده می شود و از دید کسی که محصول را خریده است با نام فاکتور خرید از آن یاد می شود. احتیاج به دانش در مورد شرکت های خدمات دهنده ی چاپ فاکتور از این لحاظ مهم است که این سند تجاری علاوه بر نشان دادن مبلغ و پولی که بین فروشنده و خریدار رد و بدل می گردد، یک سند جهت اثبات معامله ی انجام شده می باشد.

زمانی که از فاکتور به عنوان یک سند بحث می شود اهمیت موضوع چاپ فاکتور دو چندان می گردد. در واقع معیارها و فاکتورهای بسیاری را باید در مرحله ی سفارش چاپ انواع فاکتور در نظر گرفت. به طور مثال فاکتور باید اندازه ای مناسب داشته باشد و از کاغذی مرغوب جهت چاپ آن استفاده شده باشد. از طرفی دیگر هر آنچه بر روی فاکتور چاپ می گردد از جمله عبارت هایی که نشان دهنده ی اسم شرکت یا مرکز فروش است یا لوگو و آرم شرکت باید با وضوح بالا و با کیفیت باشند.همچنین قیمت فاکتور یکی از ملاک های انتخاب است که برخی افراد آن را جزء ملاک های اولیه خود می دانند.

سفارش چاپ فاکتور ارزان

بر روی چه کاغذهایی چاپ فاکتور فروش قابل اجرا می باشد

معمولاً از چند نوع کاغذ برای چاپ انواع فاکتور استفاده می شود، کاغذهای کربن دار، کاربن لس و کاغذهای بدون کاربن که نیاز به کاربن دارند از معمول ترین آنهاست. کاغذهای کربن دار که در چاپ انواع فاکتور مورد استفاده است معمولاً از برگ های چندلایه تشکیل شده اند و فروشنده با نوشتن عبارت هایی در برگ اول بصورت خودکار بر روی برگه های زیرین نیز نوشته ها حک می شود. این نوع کاغذ به دلیل داشتن کاربن ممکن است باعث کثیفی دست ها شود و تقریباً استفاده از آن در عصر کنونی معمول نیست.

کاغذ های مدرن کاربن لس که امروزه بیشترین کاربرد در فرآیند تولید فاکتور را دارد، همان کار و انتظارات کاغذهای سنتی را برآورده می کند، با این تفاوت که کیفیت این نوع کاغذ بسیار مرغوب تر است و بحث کثیفی و ... در آن وجود ندارد.

کاغذهای معمولی که قبلاً در تولید و آماده سازی فاکتورها بیش از هر نوع دیگر کاغذ مورد استفاده بود، در واقع کاغذ هایی معمولی یک در میان رنگی بودند که برای حکاکی عبارات بر روی برگ دوم نیاز بود کاربن در میان آنها قرار گیرد.این فاکتور ها نسبت به فاکتور های کاربن لس و کاربن دار از قیمت پایین تری برخوردار است. امروزه فارغ از هر نوع کاغذ مورد استفاده جهت چاپ فاکتور، از لحاظ ابعادی کاغذهای سری 4 و 5 بی (B4 و B5) و سری (A4 و A5) بیشترین کاربرد را دارند.شما می توانید فاکتور خود را در هر اندازه دلخواه خود به مجموعه چاپ آنلاین مدیران سفارش دهید.

قیمت چاپ فاکتور

تعرفه چاپ فاکتور رسمی و فروش به چه عواملی وابسته است؟

فاکتورهای مهم و مؤثر در قیمت و تعرفه ای که شرکت ها جهت چاپ و آماده سازی انواع فاکتور اعلام می کنند شامل مواردی چون کاغذ مورد استفاده در چاپ (کاغذ کربن دار، کاغذ تحریر یا نوع مدرن کاغذ کربن لس)، رنگی بودن صفحات فاکتور یا بسنده کردن به رنگ سیاه و سفید، استفاده از تکنولوژی صحافی در چاپ فاکتور (در واقع می توان عباراتی را به صورت برجسته درون فاکتورها حکاکی کرد)، تعداد صفحات بک برگ فاکتور (بسته به نیاز مشتری معمولاً فاکتورها بصورت دو برگی و سه برگی تولید می گردند)، تعداد صفحات کلی فاکتور (به طور مثال اگر در سفارش عدد هزار را برای تعداد کل برگ های فاکتور انتخاب می کنید، بسته به دو برگی یا سه و چهار برگی بودن این عدد به دو هزار و سه هزار کاغذ مورد نیاز جهت ساخت دسته فاکتور تغییر می کند)، خدمات برگ اول فاکتور (می توان با کاغذ های گلاسه صفحه ی اول فاکتور را به صورت اختصاصی برای شرکت خود طراحی کرد)، چسب مورد استفاده جهت چسباندن برگ های فاکتور، چاپ لوگو شرکت و ... می باشند.

سفارش آنلاین چاپ فاکتور

چاپ فاکتور رسمی

معمولاً بعضی از شرکت ها جهت ارائه ی فاکتور به مشتریان خود نیازمند خدمات چاپ فاکتور رسمی می باشند. در تولید و چاپ این نوع فاکتورها نیاز به در نظر گرفتن مواردی چون ثبت شماره ی برجسته توسط دستگاه ملخی و سایز مشخص کاغذ (معمولاً A4 وA5) است. این نوع فاکتورها باید به گونه ای چاپ و طراحی گردند که مورد تائید وزارت دارایی کشور باشند،جهت تولید این نوع فاکتور معمولاً از کاغذهای ساخت کشور اندونزی به وزن تقریبی 80 گرم استفاده می شود ولی محدودیتی در انتخاب رنگ کاغذ وجود ندارد.

لذا این نوع خدمات در زمینه ی سفارش فاکتور با تعرفه ای متفاوت انجام می شود. توصیه می شود در زمان سفارش فاکتور رسمی از شرکت خدمات دهنده  بخواهید کاغذهای مخصوص این نوع فاکتور را مورد استفاده قرار دهند، چراکه عبارات و نوشته های کاغذ های خود کپی یا همان کربن لس در طول زمان کیفیت خود را از دست می دهند.

سفارش فاکتور رسمی ارزان

بهترین شرکت های چاپ فاکتور

امروزه شرکت ها، مؤسسات و مجتمع های تبلیغاتی بسیار زیادی در زمینه ی چاپ فاکتور خدمات دهی می کنند. شرکت هایی در این زمینه بهترین هستند که  شناسنامه ی کاغذ مورد استفاده جهت چاپ را در اختیار مشتریان قرار می دهند، از تعرفه های مصوب پیروی می کنند، توانایی پیاده سازی ایده های برتر چاپ و تولید فاکتور را داشته باشند و .... .بهتر است قبل از انتخاب یک شرکت خدماتی از این نوع کارهای قبلی و فاکتورهای آماده شده توسط آنها را از نزدیک ببینید.

قیمت چاپ فاکتور ارزان

چاپ فاکتور رسمی و فروش ارزان

یکی از روش های ارزان در زمینه ی سفارش انواع فاکتور و چاپ عبارت های دلخواه درون آن استفاده از سفارش اینترنتی می باشد. برای این کار کافی است شما پس از استعلام قیمت و دریافت مشاوره سفارش خود را ثبت کنید، طرح دلخواه خود را در قالب یک فایل jpg به همراه عبارات مورد نظر جهت چاپ فاکتور برای مجموعه چاپ آنلاین مدیران ارسال کنید.  همکاران ما در مجموعه چاپ آنلاین فاکتور مورد نظر شما را در کمترین زمان و بهترین کیفیت به تولید می رسانند.

دسته‌بندی