چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی امروزه به یکی از روش های کارآمد برای تبلیغ کالا و خدمات تبدیل شده است. ساک دستی تبلیغاتی یا بگ تبلیغاتی به شکل های کاغذی، پارچه ای یا نایلونی وجود دارند. با چاپ ساک دستی می توانید یک بیلبورد تبلیغاتی از کالایتان در سطح شهر ایجاد کنید. چاپ ساک دستی به صورت چاپ سیلک اسکرین انجام می شود و متناسب با جنس و توانایی حمل کالاهای سنگین و اندازه، قیمت های مختلفی دارد. علاوه بر ساک دستی ها، جعبه های هدایای تبلیغاتی نیز بسیار محبوب هستند. این جعبه ها هزینه ی بیشتری دارند اما جایگاه مؤثری در تبلیغ کالای شما خواهند داشت.

چاپ ساک دستی آنلاین


انواع ساک دستی

ساک دستی تبلیغاتی به اشکال مختلفی وجود دارند. از جمله ی آن ها، ساک دستی پارچه ای، ساک پرسی، ساک دستی سوزنی، ساک دستی برزنتی و ساک دستی مقوایی یا کاغذی می باشد. یکی از محبوب ترین ساک های تبلیغاتی، از پارچه های منسوج نبافته تولید می شوند که به آن سوزنی می گویند.

ساک دستی های کاغذی برای استحکام بیشتر با سلفون، روکش دار می شوند. ساک دستی های کاغذی، دوام کمی دارند اما اگر دارای روکش سلفونی باشند، استحکام بالایی خواهند داشت و می توانند تا 10 کیلوگرم وزن را تحمل کنند. در بین ساک دستی ها، انواع فانتزی آن ها نیز وجود دارند، اگر برای تبلیغ کالایتان کمی بیشتر هزینه کنید و سفارش چاپ ساک دستی اختصاصی و متفاوت بدهید، شک نکنید که کالای شما به صورت کارآمد تبلیغ خواهد شد، زیرا انواع فانتزی ساک دستی نسبت به ساک دستی های معمولی، مدت زمان بیشتری در ذهن مخاطبان خواهد ماند و توجه بیشتری را جلب خواهد کرد.

قیمت انواع ساک دستی


مراحل ایجاد و چاپ ساک دستی

اولین مرحله برای چاپ ساک دستی، طراحی آن می باشد. شما می توانید از طراحان خلاق این مجموعه کمک بگیرید و ساک دستی اختصاصی خود را طراحی کنید. مرحله ی بعدی چاپ ساک دستی است، ابتدا کاغذ ساک دستی آماده می شود و سپس چاپ ساک دستی با چاپ افست با دقت انجام می شود. در مرحله ی آخر چاپ ساک دستی، روکش سلفونی کشیده می شود و دسته ای برای حمل آن تعبیه می شود.قیمت ساک دستی ارزان

مزایای ساک دستی یا بگ های تبلیغاتی

از مهمترین مزیت چاپ ساک دستی، تبلیغات برند یا محصولات شما است. از دیگر مزایای آن حمل راحت کالای خریداری شده توسط مشتری است. ماندگاری ساک دستی نسبت به نایلون های تبلیغاتی بیشتر است و می توان کالاهای سنگین را با آن حمل کرد.

از مزیت های دیگر ساک دستی های پارچه ای می توان به سازگاری با محیط زیست اشاره کرد. کیسه های نایلونی تجزیه نمی شوند و اثرات مخربی را بر محیط زیست دارند اما ساک دستی های پارچه ای و کاغذی قابل بازیافت بوده و سرعت تجزیه ی بالاتری نسبت به کیسه های نایلونی دارند.قیمت بگ های تبلیغاتی ارزان

جعبه های هدایای تبلیغاتی

همانطور که پبش تر گفته شد، جعبه های تبلیغاتی نیز روشی مؤثر برای تبلیغ کالاهای شما است. نوع بسته بندی محصول بعد از کیفیت، در ذهن مخاطب بسیار تأثیر می گذارد و عاملی مؤثر در انتخاب محصول است. جعبه های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند. جعبه های سخت، جعبه های لمینتی، جعبه های طلقی و جعبه های مقوایی از انواع آن ها هستند. در ساخت جعبه های تبلیغاتی باید به ابعاد و وزن کالایی که می خواهید بسته بندی کنید توجه داشته باشید. برای تبلیغ کالایتان باید اسم محصول و نام برند بر روی جعبه درج شود. جعبه های سخت از چوب یا مقوای سخت هستند. چاپی که بر روی جعبه ها وجود دارد، به روش سیلک اسکرین است، البته در برخی از طراحی های ویژه می توان نام برند را به صورت طلا کوب یا به صورت برجسته بر جعبه درج کرد، البته این نوع طراحی گران تر است.

سفارش آنلاین چاپ ساک دستی

ساک دستی می تواند نیاز به حمل و نقل کالا را راحت کند و هم می تواند مزیت تبلیغاتی ایجاد کند. استفاده از ساک های تبلیغاتی، پیشرفتی شگرف در صنعت بسته بندی ایجاد کرده است. شما می توانید با اعتماد به طراحان مؤسسه ی ما، بگ های تبلیغاتی ویژه ای با طرح های بی نظیر چاپ کنید و قدم بزرگی در تبلیغ کالای خود بردارید.

سفارش ساک دستی سوزنی ارزان