کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

چاپ ست اداری


مجموعه اوراق اداری را ست اداری می نامند که خود شامل: سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فاکتور و کارت ویزیت می باشد. مواردی همچون طراحی لوگو در طراحی ست اداری نیز اهمیت زیادی دارد و به معرفی بیشتر شرکت کمک می کند. ست اداری یا همان اوراق اداری نماینده نوع فعالیت شرکت می باشند و در واقع هویت شرکت هستند. طراحی و چاپ ست اداری شامل مواردی همچون سربرگ اداری، پاکت نامه، کارت پرسنلی، کارت ویزیت و فولدر می باشد که هر کدام به اختصار توضیح داده می شوند.

طراحی سربرگ در ست اداری

نام و آرم شرکت و نیز اطلاعات تماس از جمله مواردی است که روی سربرگ اداری باید ذکر شود. سربرگ باید ساده و همچنین خوانا باشد. استفاده بیش از دو نوع فونت در طراحی سربرگ ست اداری کار خوبی نمی باشد، همچنین فونت ها باید خیلی ریز یا درشت نباشد. فضای کافی برای محتوا باید در نظر گرفته شود. قرار دادن نام و آرم شرکت در سمت راست بالا و اطلاعات تماس در پایین ایده خوبی می باشد. رنگی که برای طراحی سربرگ اداری مناسب است، سفید می باشد، البته استفاده از دیگر رنگ های روشن نیز خوب است، نوشته ها نیز بهتر است مشکی باشد. همچنین باید حاشیه مناسب را رعایت کرد که به طور معمول ده میلی متر مناسب است.

قیمت طراحی سربرگ در ست اداری

طراحی پاکت نامه

عنصر بعدی در سفارش طراحی ست اداری، طراحی پاکت نامه می باشد. پاکت نامه ی زیبا می تواند مخاطب را جذب کند و حس خوبی در او القا نماید. ابعاد پاکت نامه بر حسب محتوای نامه شما می باشد، که بهترین حالت آن یک سوم برگه A4 است. در روی پاکت نامه درج کردن لوگو بسیار مهم می باشد. آرم و نشانی در بالا سمت چپ قرار می گیرد و پایین سمت راست هم برای تمبر در نظر گرفته شده است. کاغذهای مناسب برای پاکت نامه، کاغذ تحریر یا گلاسه می باشد. در طراحی پاکت نامه، برخلاف سربرگ، اینجا استفاده از رنگ های تیره مناسب می باشد و پاکت نامه را زیباتر خواهد نمود.

سفارش و طراحی پاکت نامه

طراحی کارت پرسنلی

یکی دیگر از اجزای ست اداری، کارت پرسنلی می باشد که برای شناسایی افراد ضروری است. نوع و سایز فونت در طراحی کارت پرسنلی اهمیت دارد. بهترین اندازه برای آن حدود پنج در هشت سانتی متر(ابعاد کارت ویزیت) می باشد. نام و نام خانوادگی، عکس، ایمیل و آدرس وب، تاریخ صدور و اعتبار و لوگو از مهم ترین موارد قابل ذکر بر روی کارت پرسنلی می باشند، که طبق سلیقه فرد ممکن است موارد دیگری نیز اضافه شود. این کارت با توجه به میزان اطلاعات قابل استفاده می تواند تک رو یا دو رو در نظر گرفته شود. استفاده از رنگ مناسب و حاشیه مناسب نیز از موارد دیگری است که باید لحاظ شود. معمولاً جنس این کارت ها از جنس پی وی سی می باشد که مقاوت خوبی در برابر تا شدن، ضربه و آب دارد.

قیمت طراحی کارت پرسنلی ارزان

طراحی کارت ویزیت

یکی از مهمترین اجزا در سفارش چاپ ست اداری، کارت ویزیت می باشد که همچون لوگو در معرفی شرکت نقش زیادی دارد. بهترین ابعاد برای آن حدود پنج در هشت سانتی متر می باشد. لوگو، آدرس، تلفن ایمیل و آدرس وب سایت از جمله موارد قابل ذکر بر روی کارت ویزیت می باشند. همچون بقیه موارد اینجا هم سایز و نوع فونت بسیار مهم است. در طراحی کارت ویزیت استفاده از طرح های زیبا بسیار توصیه می شود. نوع رنگ به کاربرده شده می تواند با رنگ لوگو به کار برده شده در سربرگ، پاکت نامه، زمینه کارت پرسنلی همرنگ باشد این امر باعث جلب توجه مشتری شما می شود. این کارت بیانگر هویت شما می باشد، سادگی و عدم شلوغی آن، کارت شما را جذاب تر می نماید.شما می توانید کارت ویزیت خود را برش خاص بدهید تا مشتری خود آن را همیشه به یادگار نگه دارد. جنس کارت ویزیت می تواند لمینت مات یا براق، استخونی، پی وی سی، گلاسه به همراه روکش مات یا براق، کتان و همچنین چرم که مخصوص مجموعه چاپ آنلاین مدیران می باشد که با توجه به قیمت در نظر گرفته شده و سلیقه مشتری متفاوت می باشند.

سفارش آنلاین طراحی کارت ویزیت

طراحی فولدر تبلیغاتی

پوشه نگهدارنده اسناد یا فولدر تبلیغاتی نیز در طراحی ست اداری مهم می باشد. این نیز باید با ویژگی های ست اداری هم خوانی داشته باشد. فولدر، ابزار تبلیغاتی مناسبی است که لوگوی شرکت و نیز آدرس از مهم ترین موارد قابل ذکر روی آن می باشند. البته می توان از نوع فعالیت شرکت و شعار تبلیغاتی و نیز یک سری تصاویر بر روی آن استفاده نمود. اینجا هم ترکیب رنگی قابل استفاده مهم است. با توجه به اندازه سربرگ، اندازه فولدر نیز متفاوت می باشد و باید کمی از سربرگ بزرگ تر باشد. طراحی فولدر در ست اداری معمولاً بدون استفاده از چسب می باشد و با تا و برش ایجاد می شود. جیب داخلی فولدر نیز مناسب برای نگهداری کارت ویزیت و مدارک شما می باشد.این جیب دسترسی به مدارک ضرروی شما را آسان تر می کند. گلاسه مات یا براق و همچنین گراماژ و کاغذ کتان معمولاً برای طراحی فولدر مناسب است.

قیمت طراحی فولدر تبلیغاتی

آیا می دانید ست اداری چیست  و چه استفاده ای از آن می شود؟ امروز قصد داریم در خصوص ست اداری  و اجزای تشکیل دهنده آن صحبت کنیم. در نظر داشته باشید که ست اداری از دسته موارد بسیار عالی برای شرکت ها و ادارات محسوب می شود. کاربرد ست اداری بسیار زیاد است و اغلب شرکت های گرافیکی در صدد زیباسازی و گرافیک بندی بهتر برای ست اداری هستند.

ست اداری چیست؟

به زبان ساده ست اداری به مجموعه ای از کاغذها و اوراق ها گفته می شود. این مجموعه هم می تواند به شکل رسمی و هم غیر رسمی برای انجام یک سری از امور اداری و پرسنلی مورد استفاده قرار بگیرد. نام دیگری که برای ست اداری در نظر گرفته می شود اوراق اداری است. اگر یک شرکت و یا سازمان از ست های اداری استفاده کند قطعا می تواند برای شناخت خود به دیگران سریعتر عمل کند در نظر داشته باشید که در ست اداری به طور کلی سربرگ، کارت ویزیت های رنگی و غیر رنگی، پاکت نامه در ابعاد و مدل های مختلف و همینطور برگه های یادداشت یک لایه و دو لایه نیز وجود دارد.

در بعضی از زمان ها دیده می شود که عده ای ترجیح می دهند که در ست اداری خود از انواع کارت های پرسنلی و همینطور فولدر و یا فاکتور نیز استفاده کنند، مشخص است که ست اداری می تواند شامل هر آنچه باشد که از جنس کاغذ بوده و به شناخت شما کمک می کند.

ست اداری شامل چیست?

کاربرد هر یک از اجزای ست اداری

همانطور که در بخش قبل صحبت شده ست های اداری شامل اجزای مختلفی است. سربرگ از دسته گزینه های ثابت برای ست های اداری محسوب می شود. اندازه این برگه به صورت 4 A است، از سربرگ بیشتر برای انجام نامه نگاری اداره ها استفاده می شود و اشخاص حقیقی از آن استفاده می کنند. در سربرگ ها بخشی برای تاریخ، شماره پیوست، نشانی و همینطور تلفن قید شده است. اغلب شرکت ها سعی می کنند که از لوگو شرکت برای سربرگ ها و در بخش بالایی سربرگ استفاده کنند.

کارت ویزیت از دسته گزینه های بسیار مخصوص در ست های اداری محسوب می شود، کارت های ویزیت اولین مانور تبلغیاتی محسوب می شوند به طوری که مخاطب به محض دین آنها قطعا اطلاعاتی در خصوص حیطه کاری شرکت، اداره و ... بدست آورد.

در کارت ویزیت بخشی مشخص می شود که مخصوص به تماس و نشانی است. نباید فراموش کنید که برای طراحی کارت ویزیت باید از تصاویر مناسبی استفاده شود. طرح بندی که برای کارت ویزیت تعیین می شود در نقش بیننده تاثیر مستقیمی دارد.

پاکت نامه عموما دارای اندازه بندی های متنوعی هستند به طوری که اغلب اندازه پاکت نامه متناسب با سربرگ ها خواهد بود. این طراحی در اغلب مواقع به صورت افقی است. در پاکت نامه نشانی و همینطور شماره تماس به طور دقیق قید می شود.

یادداشت ها شامل برگه هایی هستند که برای نوشتن یک مطلب گزینه بسیار خوبی محسوب می شود و برای طراحی آن باید اصول صحیح رعایت شود.

طراحی وچاپ ست اداری

چرا ست اداری اهمیت دارد؟

در خصوص اهمیت ست اداری بارها و بارها صحبت شده است، در نظر داشته باشید که وقتی شغلی راه اندازی می کنید و به اصطلاح دنبال شرایط خاصی برای تبلیغات هستید اگر بخواهید به تبلیغات شهری از جمله بیلبوردها و همینطور بازاریاب ها رجوع کنید قطعا هزینه زیادی برایتان در پی دارد به این ترتیب باید به سراغ روش هایی بروید که بتواند با حداقل هزینه نگاه تبلیغاتی شما را عملی سازد. ست های اداری از دسته موارد بسیار عالی در زمینه تبلیغات محسوب می شود به طوری که نام و نشان شما در جیب ، کیف و شرکت هرکس دیده می شود. در نظر داشته باشید که ست های اداری می توانند بهترین گزینه برای افرادی به نظر برسد که می خواهند در عرض زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

سفارش ست اداری

سفارش ست اداری

شما می توانید هر نقش و ایده ای که در ذهن خود دارید با تیم های طراح ما در میان بگذارید. در نظر داشته باشید که طراحان در این زمینه باید بسیار کاربلد و خلاق باشند ست های اداری شما باید از سایر ست های موجود در بازار متفاوت باشد و منحصربفرد بودن خود یکی از روش های شهرت محسوب می شود، مورد بعدی در خصوص سفارش ست اداری هزینه هایی است که بارها راجع به آن از ما سوال شده است. هزینه های در نظر گرفته شده برای انواع ست اداری بر اساس مدل به کار رفته و همینطور میزان ظرافت تعیین می شود.

ست اداری 

دسته‌بندی