کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

چاپ پوستر


پوسترها دارای انواع مختلفی هستند. یکی از این انواع پوستر، پوستر تبلیغاتی می‌باشد. با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی درباره اندازه استاندارد پوستر و دیگر موارد مربوط به پوستر را شرح دهیم. شاید شما قصد سفارش چاپ پوستر را داشته باشید که درباره این موضوع نیز صحبت خواهیم کرد.

پوستر چیست؟

شاید شما بخواهید که کسب و کار یا محصول خود را تبلیغ کنید، روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از بهترین روش‌ها پوستر می‌باشد. به پوسترهایی که برای تبلیغات به کار می‌روند، پوستر تبلیغاتی می‌گویند. برخی از مواردی که برای تبلیغات به کار می‌روند، ممکن است همیشه در دسترس نباشند. اما با وجود پوسترها، دیگر چنین مشکلاتی وجود ندارد. اگر به اطراف خود نگاه کنید حتما پوستر های مختلفی را خواهید دید. به عنوان مثال در مترو، استفاده از آن ها در جهت آموزش دادن به مردم است. شما نیز می توانید با سفارش چاپ پوستر به هدف خود در ابعاد مختلف کسب و کارتان برسید.

پوسترها در اندازه و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند که در ادامه مقاله به آن‌ها می‌پردازیم.

چاپ پوستر

پوسترها از قدیمی‌ترین و مؤثرترین روش‌های انتقال تأثیرگذار پیام‌ تبلیغاتی با استفاده از هنر طراحی و هنرگرافیک در زمان کوتاه به مخاطبان می‌باشند. پوسترهای تبلیغاتی باید دارای خلاقیت و جسارت و طراحی هنرمندانه باشند تا مخاطبین را تحت تأثیر قرار دهند. فوت کوزه‌گری ماجرا آنجاست که شما بتوانید یک هماهنگی بین موضوع، متن، تصاویر و نشان‌واره های موجود در پوسترهای تبلیغاتی برقرار کنید. آنگاه به یک پوستر تبلیغاتی خوب دست‌یافته‌اید.

پوسترها از چهار جزء مهم تشکیل‌شده‌اند :

  • رنگ‌بندی
  • تصاویر
  • فونت
  • پیام اصلی

ترکیب و هماهنگی مناسب این اجزاء شما را به هدفتان که تأثیرگذاری روی مخاطب است می‌رساند.سفارش پوسترهای تبلیغاتی ازان

از کجا شروع کنیم؟

شما در ابتدا باید روی ایده اصلی طراحی فکر کنید وقتی ایده را پیدا کردید آنگاه ببینید چه چیزهایی نیاز دارد، انتخاب رنگ‌بندی، تصاویر موردنیاز و حتی نحوه پیاده کردن ایده مواردی است که نیاز به فکر دارد. ممکن است این پروسه خیلی طول بکشد، به این دلیل اکثر طراحان سعی می‌کنند که از طرح‌های دیگران ایده بگیرند این کار به معنی کپی کردن نیست ترکیب طرح‌های مختلف با طرحی که خودتان در نظر دارید حتی می‌تواند طرحی زیباتر به وجود بیاورد و کمک به طراحی پوستر جدید کند.

تیم تخصصی طراحی چاپ آنلاین مدیران بیش از پیش میکوشد تا طرح مورد نظر ذهن شما را به بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت به نحو احسنت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.قیمت پوسترهای تبلیغاتی

پوستر تبلیغاتی و سفارش چاپ پوستر

این نوع پوسترها برای تبلیغات به کار می‌روند. اگر بخواهید محصول خود یا دیگر موارد را تبلیغ کنید، بدون شک این نوع پوسترها برای شما کارآمد خواهند بود. البته باید یک سری نکات را در طراحی پوستر رعایت کنید. اگر قصد سفارش چاپ پوستر دارید حتماً این نکته را در نظر بگیرید که محتوای پوستر شما باید جذاب به نظر برسد. رنگ یکی از مواردی است که باعث می‌شود مخاطب شما به وجد بیاید. استفاده از محتوای مناسب نیز می‌تواند در جذاب کردن پوستر تبلیغاتی شما مؤثر باشد. مثلاً با پر رنگ کردن قسمتی از متن، شما می‌توانید اهمیت آن قسمت را برای مخاطب نمایان کنید. سعی کنید که محتوای شما فقط به صورت متن نباشد زیرا آن چنان جذابیتی برای مخاطبتان نخواهد داشت. سعی کنید که متن و عکس را با هم در محتوای پوستر خود استفاده کنید.

سفارش طراحی و چاپ پوستر

نکته‌ای که درباره متن آن وجود دارد این است که بیش از حد محتوای خود را شلوغ نکنید و تنها مواردی را بنویسید که حق مطلب را ادا کند. اگر قصد سفارش چاپ پوستر تبلیغاتی را دارید حتماً با افراد با تجربه در این کار مشورت کنید.

سفارش چاپ پوستر

امیدواریم با اطلاعاتی که خدمت شما ارائه شد، گام مهمی در جهت انتخاب پوستر تبلیغاتی مناسب و سفارش چاپ پوستر برداشته باشیم. شما می‌توانید با تحقیق و جستجو، دیگر اطلاعات مربوط پوسترها را بدست آورید. شما می‌توانید به راحتی سفارش چاپ پوستر دهید و به رشد کسب و کار و یا تبلیغ محصول خود کمک کنید. مکان های زیادی وجود دارند که سفارش چاپ پوستر شما را قبول و دریافت میکنند.

طراحی و چاپ پوستر


قیمت‌گذاری روی طرح

همواره ارزش‌گذاری و تعیین قیمت مناسب برای طراحی ازجمله مشکلات طراحان بوده است این مسئله‌ای مهم است که شما بدانید قیمت مناسب و واقعی بر روی پوستر ارزش کار شما را بالا می‌برد و سود مناسب را نصیب شما خواهد کرد.

طراحان معمولاً قبل از طراحی، با ثبت یک پیش فاکتور با مشتری بر سر هزینه طراحی به توافق می‌رسند و بعد پروسه طراحی را شروع می‌کنند، پیش‌برگ خرید هزینه‌های اولیه را تخمین میزند و الزاماً قیمت نهایی نیست به این دلیل که ممکن است در طول کار روند طراحی با توجه به خواست مشتری تغییر کند.


عوامل اصلی که در قیمت دهی برای یک طراحی در نظر گرفته می‌شوند عبارت‌اند از :

  • عرف بازار
  • مهارت طراح
  • زمان موردنیاز برای طراحی
  • پروسه انجام طراحی

سفارش آنلاین پوسترهای تبلیغاتی

عرف بازار به محدوده قیمت قابل‌قبول برای تعداد زیادی طراح گفته می‌شود که همیشه یکسان نیست. مهارت طراح خود عاملی برای افزایش قیمت طراحی است به این دلیل که نام طراح خود عامل ارزش‌دهی به پوستر خواهد شد. بعضی‌اوقات پروسه طراحی بسیار زمان‌بر می‌شود درحالی‌که از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست در این مورد هرچند طراحی به‌سادگی انجام می‌شود اما زمان صرف شده را باید در نظر گرفت و در قیمت لحاظ کرد. همچنین پروسه انجام طراحی می‌تواند پیچیده یا ساده باشد. گاهی لازم است برای طراحی عکس‌برداری‌های حرفه‌ای انجام شود و گاهی می‌توان تصاویر را به‌راحتی پیدا کرد. طراحی‌هایی که مستلزم تصویرسازی هستند ممکن است توسط طراحی دیگر انجام شود که تصویرساز نام دارد یا ممکن است همه قسمت‌ها توسط یک فرد انجام شود در این صورت هزینه طراحی و هزینه تصویرسازی جداگانه محاسبه می‌شود.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه طراحی و چاپ پوستر های تبلیغاتی مجموعه چاپ آنلاین مدیران و با ما تماس بگیرید.

 سفارش پوسترهای تبلیغاتی

دسته‌بندی