آیا می دانید ست اداری چیست  و چه استفاده ای از آن می شود؟ امروز قصد داریم در خصوص ست اداری  و اجزای تشکیل دهنده آن صحبت کنیم. در نظر داشته باشید که ست اداری از دسته موارد بسیار عالی برای شرکت ها و ادارات محسوب می شود. کاربرد ست اداری بسیار زیاد است و اغلب شرکت های گرافیکی در صدد زیباسازی و گرافیک بندی بهتر برای ست اداری هستند.

ست اداری چیست؟

به زبان ساده ست اداری به مجموعه ای از کاغذها و اوراق ها گفته می شود. این مجموعه هم می تواند به شکل رسمی و هم غیر رسمی برای انجام یک سری از امور اداری و پرسنلی مورد استفاده قرار بگیرد. نام دیگری که برای ست اداری در نظر گرفته می شود اوراق اداری است. اگر یک شرکت و یا سازمان از ست های اداری استفاده کند قطعا می تواند برای شناخت خود به دیگران سریعتر عمل کند در نظر داشته باشید که در ست اداری به طور کلی سربرگ، کارت ویزیت های رنگی و غیر رنگی، پاکت نامه در ابعاد و مدل های مختلف و همینطور برگه های یادداشت یک لایه و دو لایه نیز وجود دارد.

در بعضی از زمان ها دیده می شود که عده ای ترجیح می دهند که در ست اداری خود از انواع کارت های پرسنلی و همینطور فولدر و یا فاکتور نیز استفاده کنند، مشخص است که ست اداری می تواند شامل هر آنچه باشد که از جنس کاغذ بوده و به شناخت شما کمک می کند.

ست اداری شامل چیست?

کاربرد هر یک از اجزای ست اداری

همانطور که در بخش قبل صحبت شده ست های اداری شامل اجزای مختلفی است. سربرگ از دسته گزینه های ثابت برای ست های اداری محسوب می شود. اندازه این برگه به صورت 4 A است، از سربرگ بیشتر برای انجام نامه نگاری اداره ها استفاده می شود و اشخاص حقیقی از آن استفاده می کنند. در سربرگ ها بخشی برای تاریخ، شماره پیوست، نشانی و همینطور تلفن قید شده است. اغلب شرکت ها سعی می کنند که از لوگو شرکت برای سربرگ ها و در بخش بالایی سربرگ استفاده کنند.

کارت ویزیت از دسته گزینه های بسیار مخصوص در ست های اداری محسوب می شود، کارت های ویزیت اولین مانور تبلغیاتی محسوب می شوند به طوری که مخاطب به محض دین آنها قطعا اطلاعاتی در خصوص حیطه کاری شرکت، اداره و ... بدست آورد.

در کارت ویزیت بخشی مشخص می شود که مخصوص به تماس و نشانی است. نباید فراموش کنید که برای طراحی کارت ویزیت باید از تصاویر مناسبی استفاده شود. طرح بندی که برای کارت ویزیت تعیین می شود در نقش بیننده تاثیر مستقیمی دارد.

پاکت نامه عموما دارای اندازه بندی های متنوعی هستند به طوری که اغلب اندازه پاکت نامه متناسب با سربرگ ها خواهد بود. این طراحی در اغلب مواقع به صورت افقی است. در پاکت نامه نشانی و همینطور شماره تماس به طور دقیق قید می شود.

یادداشت ها شامل برگه هایی هستند که برای نوشتن یک مطلب گزینه بسیار خوبی محسوب می شود و برای طراحی آن باید اصول صحیح رعایت شود.

طراحی وچاپ ست اداری

چرا ست اداری اهمیت دارد؟

در خصوص اهمیت ست اداری بارها و بارها صحبت شده است، در نظر داشته باشید که وقتی شغلی راه اندازی می کنید و به اصطلاح دنبال شرایط خاصی برای تبلیغات هستید اگر بخواهید به تبلیغات شهری از جمله بیلبوردها و همینطور بازاریاب ها رجوع کنید قطعا هزینه زیادی برایتان در پی دارد به این ترتیب باید به سراغ روش هایی بروید که بتواند با حداقل هزینه نگاه تبلیغاتی شما را عملی سازد. ست های اداری از دسته موارد بسیار عالی در زمینه تبلیغات محسوب می شود به طوری که نام و نشان شما در جیب ، کیف و شرکت هرکس دیده می شود. در نظر داشته باشید که ست های اداری می توانند بهترین گزینه برای افرادی به نظر برسد که می خواهند در عرض زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

سفارش ست اداری

سفارش ست اداری

شما می توانید هر نقش و ایده ای که در ذهن خود دارید با تیم های طراح ما در میان بگذارید. در نظر داشته باشید که طراحان در این زمینه باید بسیار کاربلد و خلاق باشند ست های اداری شما باید از سایر ست های موجود در بازار متفاوت باشد و منحصربفرد بودن خود یکی از روش های شهرت محسوب می شود، مورد بعدی در خصوص سفارش ست اداری هزینه هایی است که بارها راجع به آن از ما سوال شده است. هزینه های در نظر گرفته شده برای انواع ست اداری بر اساس مدل به کار رفته و همینطور میزان ظرافت تعیین می شود.

ست اداری

جمع بندی

شما می توانید برای ارزانتر بودن ست های اداری خود از طرح های تخفیف فصلی استفاده کنید. طرح های تخفیفی که برای ست های اداری در نظر گرفته می شود با بهترین کیفیت همراه است بنابراین زمان را از دست ندهید.