همه ساله با نزدیک شدن به ایام نوروز و سال نو، تکاپوی زیادی برای تبلیغات، جذب مشتریان جدید و فروش بیشتر محصولات در سال جدید در بازار آغاز می شود. چاپ پاکت دکمه دار تبلیغاتی، یکی از بهترین شیوه های تبلیغات است.

هدایای تبلیغاتی بهترین روش تبلیغات در سال نو

به وسیله تبلیغات مؤثر است که می‌توانید کالا یا خدمات خود را به مشتریان جدید بشناسانید و مشتریان قدیمی خود را به ادامه استفاده از محصول خود، تشویق و ترغیب نمایید. اگر در مورد محصول یا خدمات خود از انواع تبلیغات و بازاریابی استفاده نکنید، مشتریان بالقوه شما، در میان اطلاعات تبلیغاتی گوناگون و پر زرق و برق مختلف که در تمام رسانه ها وجود دارد، محصول یا خدمت مشابه شما را انتخاب کرده و هرگز شانسی برای آشنایی با محصولات شما پیدا نخواهند کرد.

هدایای تبلیغاتی خاص ارزان

تقویم رومیزی که از اسم آن پیدا است از طریق پایه خود روی میز قرار می گیرد. این تقویم هدیه تبلیغاتی رایجی در بین شرکت ها است که آن را به کارکنان و مشتری های خود هدیه می دهند. همه ما این تقویم ها را روی میز اداره جات و شرکت ها دیده ایم. حتی در منازل نیز از این تقویم استفاده می شود. می توانیم کل روزهای ماه را بدون ورق زدن در تقویم رومیزی مشاهده کنیم که این یکی از مزیت های این نوع تقویم و روزشمار است. مزیت دیگرش مورد توجه واقع شدن لوگوی یک شرکت یا برند توسط مشتری ها و افرادی است که با آن مواجه می شوند و آن لوگو را روی تقویم می بینند و نا خودآگاه در ذهن شان ثبت می شود. پس چاپارزانتقویمرومیزی می تواند یک راه تبلیغاتی مناسب برای شرکت ها و حرفه های مختلف باشد.