انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی

از آنجایی که چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی یکی از ابزار پرکاربرد در مکان‌ های اداری، آموزشی و بسیاری از شرکت‌ ها می‌باشد؛ لذا می‌ تواند به عنوان یکی از بهترین و مناسب‌ترین اشیاء برای ارائه تبلیغات در این زمینه مورد استفاده قرار بگیرد. امروزه انواع دفترچه‌ های تبلیغاتی را با در نظر گرفتن شرایط مالی و سلیقه‌ای مراکز مختلف سفارش دهنده و همچنین نوع استفاده‌ای که از آن می‌شود، تولید می‌ کنند.


از جمله انواع چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی می‌ توان به دفترچه یادداشت با جلد چرمی، دفترچه یادداشت بدون جلد با سرچسب، دفترچه یادداشت با جلد مقوایی با پرفراژ یادداشت، دفترچه تبلیغاتی به شکل سیمی از بالا یا بغل، دفترچه یادداشت ست با خودکار، دفترچه یادداشت تبلیغاتی طلقی، دفترچه یادداشت دکمه دار، دفترچه یادداشت رومیزی و ... اشاره نمود.­ انواع چاپ دفترچه‌ های تبلیغاتی در نوع لیزری، سیلک و داغکوب تولید می‌شوند.

طراحی اختصاصی و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

خوشبختانه امروزه امکان چاپ و طراحی انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی با مدرن‌ترین طرح‌ ها برای شرکت‌های سفارش دهنده وجود دارند. در سفارش چاپ انحصاری انواع دفترچه یادداشت، فرد سفارش دهنده می‌ تواند رنگ بندی، نوع صحافی، تعداد برگ‌ها و طراحی برند، آرم و حتی شعار شرکت خود را به دلخواه انتخاب کرده و سفارش دهد. واضح و مبرهن است که یکی از بهترین و مناسب‌ ترین روش‌ های بازاریابی در دنیای کسب و کار چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی است، از این رو شرکت‌های تبلیغ کننده می‌ توانند با چاپ برند، خدمات و محصولات خود در تمامی صفحات دفترچه با آسان‌ترین راه به تبلیغاتی سالم بپردازند، از طرفی دیگر چاپ دفترچه‌ های تبلیغاتی و ارائه آن به دیگران می‌ توانند هدیه‌ای پرکاربرد برای مشتریان، کارکنان و مخاطبان شرکت‌ها در بازار کارشان باشد.