انواع پرچم تبلیغاتی را میتوان بصورت زیر شرح داد:

  • 1 پرچم رومیزی
  • 2 پرچم اهتزاز

  • 3 پرچم تشریفات


برای سفارش پرچم تبلیغاتی ابتدا باید با انواع پرچم تبلیغاتی آشنا شویم. در ادامه این مطلب با انواع پرچم ها، نوع جنس آنها و چاپ روی آنها آشنا میشویم.

چاپ پرچم رومیزی تبلیغاتی

پرچم رو میزی در زمینه تبلیغات و تشریفات دارای کاربرد های فراوانی میباشد. پرچم رو میزی جهت زیبایی دکوراسیون اداری و سازمان ها نقس بسیار مهمی دارد. استفاده از این پرچم ها در سمینار ها و همایش ها درخشش خاصی به مجلس میدهد. با چاپ آرم لوگوی خود روی این پرچم ها و قرار دادن بر روی میز باعث افزایش کلاس کاری و اعتماد مشتری شوید. این محصول در رنگ بندی متنوع و سایزهای مختلف تهیه میشود که سایز استاندارد این پرچم ها 30*20 میباشد و از جنس پارچه جیر و پارچه ساتن تهیه میشود. برای چاپ پرچم رومیزی میتوان از چاپ دیجیتال یا چاپ سیلک استفاده کرد.


چاپ دیجیتال

اگر تعداد چاپ کمتر از 20 عدد یا تعداد رنگ مورد استفاده در چاپ زیاد باشد برای چاپ پرچم رومیزی میتوان از چاپ دیجیتال استفاده کرد. در این چاپ طرح بصورت مستقیم از کامپیوتر دریافت و بر روی کاغذی با جنس مخصوص چاپ میشود. ابتدا کاغذ را روی پارچه ساتن قرار میدهیم سپس تحت فشار با دمای بالا زیر اتوی صنعتی قرار میگیرد تا بر اثر فشار جوهرهای سابلیمیشن از کاغذ به پارچه منتقل شود. پارچه های جیر به علت تغییر رنگ در حرارت های بالا برای چاپ دیجیتال مناسب نمیباشد.

چاپ سیلک

اگر تعداد چاپ بیشتر از 20 عدد یا تعداد رنگ چاپ کم باشد میتوان از چاپ سیلک استفاده کرد . در چاپ سیلک برای چاپ هر رنگ که از یک شابلون ساخته میشود در مرحله جداگانه و از طریق شابلون ها چاپ هر رنگ را میتوان انجام داد.

پرچم رومیزی جهت قرار گرفتن روی میز و کانترها در اداره و سازمان ها کاربرد دارد. این پرچم ها پس از چاپ، روی پایه های مخصوص پرچم رومیزی ( سنگی ، استیل ، خاتم کاری ) نصب میشوند.


پرچم تبلیغاتی ایستاده

سفارش پرچم تبلیغاتی ایستاده بر اساس طرح های از قبل آماده شده یا طرح های ویژه با توجه به مناسبت های مختلف و نیاز های سازمان ها ساخته میشود. این پرچم ها در محیط باز و بر روی پایه های بلند مورد استفاده قرار میگیرند. چون این پرچم ها در فضای باز قرار دارند و با توجه به شرایط جوی و برای مقابله با باد شدید باید از پارچه های ساتن که دارای مقاومت خوبی میباشد استفاده شود. همچنین از پارچه ژرسه به علت ارزان تر بودن و سبک تر بودن هم استفاده زیادی میشود. برخلاف پارچه رومیزی از چاپ یک رو در پرچم ایستاده استفاده میشود. دلیل این موضوع عبور نور از پارچه ساتن میباشد. برای چاپ دو طرف باید از دو پارچه و دو چاپ که از دو جهت به هم دوخته شده اند استفاده کرد که البته هزینه آن دو برابر خواهد شد.

پرچم تشریفات

پرچم های بزرگی که در گوشه اتاق کار مدیران و کارمندان قرار میگیرد پرچم تشریفات نام دارد. این پرچم ها روی پایه های عمودی شکل قرار گرفته و در مراسم ها و همایش های بزرگ استفاده میشوند. ابعاد بزرگ این پرچم ها باعث بیشتر دیده شدن و و افزایش شکوه محل کار شما میشوند. سفارش پرچم تشریفات برای هر کسب و کاری امکان پذیر میباشد و شما با سفارش این محصول اقدام به زیباتر کردن محیط کار خود کنید.