خرید ساعت دیواری در دکوراسیون خانه ها و اداره ها، جایگاه خاصی دارد و متناسب با دکوراسیون داخلی و سلیقه ی افراد از انواع و طرح های مختلفی از ساعت دیواری استفاده می شود. اما در خرید ساعت دیواری چه نکاتی باید مد نظر ما باشد؟

اگر طرفدار ساعت دیواری کلاسیک باشید این طرح ها هنوز در قالب مدل های شیک و زیبا و سایزهای مختلف در دسترس اند. البته نوع دیگری از ساعت دیواری با طرح های جدید هم وجود دارد که اصطلاحاً  ساعت های فانتزی یا مدرن نامیده می شوند. ساعت های مدرن برای هر سلیقه و هر فضایی در ابعاد مختلف طراحی شده اند، لذا از این نظر محدودیتی ندارند. قبل از خرید اینترنتی ساعت دیواری بهتر است با انواع مدل آن آشنا شوید.

خرید اینترنتی ساعت دیواری

خرید ساعت دیواری کلاسیک

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که چینش و دکوراسیون خانه شان به سبک کلاسیک است و برای چنین خانه ای به دنبال خرید ساعت دیواری مناسب هستید. مسلماً باید در میان انواع کلاسیک ساعت دیواری به دنبال طرح مورد نظر خود باشید. سبک کلاسیک، بر خلاف نظر عده ای، سبکی قدیمی و خاک خورده نیست بلکه سبکی دارای اصالت است و به دلیل زیبایی و المان هایی که در آن به کار رفته، هرگز قدیمی و از مد افتاده نمی شود، اگرچه سال ها از طراحی آن گذشته باشد. سبک کلاسیک در درون خود حامل ارزش های اصیل و وقار خاصی است. مخصوصاً در طراحی ساعت، چرا که ساعت در اعصار گذشته اهمیت زیادی داشته و عنصر برجسته ای به شمار می آمده است. برای همین در این سبک به طراحی و ابعاد ساعت دیواری اهمیت زیادی داده شده است. اعداد رومی به کار رفته در ساعت های کلاسیک، عقربه های حالت دار و ... همگی بیان‌گر یکتایی این سبک خاص هستند. اگر سبک دکوراسیون منزل شما کلاسیک است و فضای استفاده از ساعت های ایستاده کلاسیک را دارید، در خرید ساعت دیواری ایستاده درنگ نکنید. طرح و نقش ساعت پاندولی ایستاده کلاسیک، باعث می شود اصالت دکوراسیون داخلی شما بیشتر به چشم بیاید. اگر هم دنبال مدل ساده تر و جمع‌ و جورتری از یک ساعت کلاسیک هستید می توانید ساعت های گرد را انتخاب کنید. در سبک کلاسیک، رنگ اهمیت زیادی دارد. روشن است که انتخاب رنگ ساعت به رنگ دکوراسیون کلاسیک خانه ی شما وابسته است. صد البته رنگ های شاد و جیغ در سبک کلاسیک جایی ندارند؛ بلکه انتخاب رنگ های تیره مثل رنگ مشکی، انواع قهوه ای و حتی طلایی معمولاً هم خوانی زیادی با سبک کلاسیک دارد.

خرید اینترنتی ساعت دیواری

خرید ساعت دیواری فانتزی و مدرن

ساعت دیواری مدرن ساعتی است که طرح های مختلف و سنت شکنی دارد. با اینکه در ابعاد مختلف تولید می شود اما عمدتاً آن را به ساعت های بزرگی می شناسیم که از هر جای منزل قابل خواندن اند، خلاقانه طراحی شده اند و در یک کلام چشم را خسته نمی کنند. ساعت های دیواری فانتزی با تنوع و زیبایی که دارند حتی می توانند بخشی از تزئینات دیوار منزل شما به حساب بیایند. بر خلاف سبک کلاسیک، محدودیتی در رنگ و طرح ندارند و حتی متناسب با جنسیت و سن خریدار می توانند طرح های متفاوتی داشته باشند. اگر در منزل از مبلمان ساده و فرش های مدرن استفاده می کنید، ساعت های مدرن با عقربه های بلند، گزینه مناسبی برای نشیمن شما به نظر می رسند.

خرید اینترنتی ساعت دیواری

نکات مهم در خرید اینترنتی ساعت دیواری

هیچ می دانستید لازم نیست برای خرید ساعت دیواری مورد نظرتان چه کلاسیک و چه فانتزی، پای تان را از خانه بیرون بگذارید؟ فروشگاه اینترنتی خرید ساعت دیواری ما در خدمت شماست تا به شما کمک کند با هزینه و دردسر کم تر ساعت مورد نیاز خودتان را در میان انواع ساعت های موجود پیدا کنید. فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری ما با داشتن انواع و طرح های مختلف و ابعاد گوناگون برای هر سلیقه ای و هر نیازی پیشنهاد خاصی دارد و دکوراسیون خانه ی شما را تکمیل می کند. می توانید از میان انواع ساعت دیواری و با بررسی جدیدترین مدل های ساعت دیواری های شیک، برای خودتان یا عزیزانتان یک انتخاب با کیفیت و یک خرید مرغوب داشته باشید.

خرید ساعت دیواری