سررسید و سالنامه

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

سررسید و سالنامه (به انگلیسی yearbook) هرستی از مناسبت ها را می توانند به ما ارائه بدهند. این مناسبت ها می توانند مربوط به حوادث، رخدادها، تصمیمات و یا انسان های بزرگی باشند که بدین وسیله یاد آن ها حفظ و گرامی داشته می شود. در سرسید به حقایق گذشته و حال اشاره می شود و می توان حتی از سررسید به عنوان یک دفترچه یادداشت روزانه استفاده کرد. سررسید و سالنامه راهی برای حفظ تاریخ و رویدادهای زندگی می باشد.سررسید یا سالنامه چیست؟

سررسید یا سالنامه در واقع به کتابی گفته می شود که تقویم یک سال را در بر دارد، معمولا در ابتدا و یا انتهای سررسید اطلاعات مختلفی به صورت پیوست قرار می گیرد، می توانیم بگوییم که سالنامه یا سررسید در واقع دفترچه یادداشتی است که دارای صفحات تاریخ دار می باشد، سالنامه به مانند یک تقویم در مورد حوادث و اتفاقات یک سال از جمله، سالگردها، مناسبت ها، روزهای جهانی، تعطیلات و... به ما اطلاعات می دهد. از سالنامه می توان استفاده های مختلفی را کرد، دفترچه یادداشت و ثبت خاطرات روزانه، ثبت مطالب درسی، یا برنامه ریزی برای آینده و ... از کاربرد های مهم سررسید می باشد.

سررسید و سالنامه

تولید و چاپ سرسید و سالنامه مدیران کاملا با برند مدیران در بازار عرضه می گردد که از کیفیت و مواد اولیه مرغوب خارجی تهیه شده است، که در سال های اخیر با حسن انتخاب مجدد مشتریان همیشگی این کیفیت را تضمین کرده اند.


سررسید1402

سررسید(سالنامه) را می توان یک کتاب یا جدول دانست که دارای تقویم یک سال و اطلاعاتی در ابتدا یا انتهای خود است. در واقع سررسید و سالنامه را می توان همان دفترچه یادداشت روزانه دانست فقط فرقی که دارند این است که سررسید و سالنامه دارای تاریخ در هر صفحه آن است. در سررسید 1402 مناسبت های تاریخی و تعطیلات ذکر می شود. در گذشته اطلاعات کشاورزی نیز در سررسید و سالنامه وجود داشت اما امروزه اغلب، اطلاعات عمومی و آماری در آن ها مشاهده می شود.

 

 

           
  ویدئوی دوخت سررسید دوختی  
                             ویدئوی جمع کردن فنر سررسید                            
                         

 

سالنامه 1402

بهترین هدیه های تبلیغاتی نوروزی را می توان سرسید، تقویم رومیزی و تقویم دیواری نامید. سالنامه 1402 به دلیل اینکه در طول سال هر روز در معرض دید و مخاطبین بوده و ذهنیت خوبی را از برند شما می سازد. در سرسید ها که به صورت کتابی چاپ و صحافی میگردد را می توان به عنوان تقویم، رویداد ها در طی یک سال، مناسبت ها، خاطراتو اتفاقات هر فرد را طی یک سال برای او یاد آور باشد. به دلیل استقبال شما عزیزان امسال نیز مجموعه تبلیغاتی مدیران تولید سررسید و سالنامه تقویم رومیزی و تقویم دیواری را به صورت انبوه برای شما آماده، عرضه کرده است.


ابعاد سررسید 1402

سررسید تبلیغاتی در ابعاد وزیری، اروپایی، رقعی، پالتویی همچنین خشتی طراحی و چاپ می شوند.سررسید های خشتی به دلیل هدر رفتن کاغذ اضافه قیمت بالایی نسبت به دیگر سررسید ها دارد و استقبال زیادی را در پی ندارد. مجموعه چاپ مدیران تولید کننده سررسید های تبلیغاتی در ابعاد و اندازه های گوناگون می باشد. در نوشته زیر ابعاد گوناگون سررسید را به اختصار توضیح می دهیم تا شما را در انتخاب سررسید مورد پسند شما راهنمایی کنیم.

سررسید وزیری

رایج‌ترین نوع سررسیدها قطع وزیری است. اگر خواهان سررسید ارزان قیمت برای تبلیغات شرکت خود هستید از این نوع قطع استفاده کنید. سررسید وزیری رایج ترین سررسید تبلیغاتی مورد استفاده عامه مردم می باشد. ابعاد این سررسید 17*24 می باشد. سررسید های وزیری به دلیل سایز مناسب، جهت یاداشت برداری های روزانه مورد استفاده قرار می گیرند.

سررسید اروپایی

قطع رحلی که به آن سایز تشریفاتی نیز می‌گویند، گونه دیگری از سررسیدهاست که از محبوبیت بالایی بین شرکت‌هایی که قصد چاپ سررسید تبلیغاتی دارند برخوردار است. ابعاد سررسید اروپایی 12*22 می باشد. اندازه این نوع سررسید مشابه به سررسید های رقعی می باشد ولی عرض این نوع سررسید کمتر از سررسید رقعی می باشد. سررسید اروپایی به دلیل قطع کوچکتر از سررسید های وزیری اکثر مواقع همراه افراد می باشد و این امر موجب تبلیغات گسترده شما می شود.

سررسید رقعی

سررسید رقعی به دلیل سایز مناسب طرفداران زیادی را دارد. ابعاد این نوع سررسید 15*22 می باشد.

سررسید پالتویی

ابعاد سررسید پالتویی 10*17 سانتیمتر می باشد. این نوع سررسید همانطور که از نامش پیداست ابعاد کوچک تری نسبت به سایر سررسید ها دارد و به راحتی در جیب یا کیف شما قرار می گیرد. سررسید پالتویی مناسب افرادی که امور کوتاه روزانه خود را یاداشت برداری می کنند. سررسید پالتویی قیمت پایین تری نسبت به دیگر سررسید ها دارد و شما برای تبلیغات تعداد بیشتری را می توانید سفارش دهید.

سررسید جیبی

این نوع سررسید همانطور که از نامش پیداست ابعاد بسیار کوچکی دارد. سایز این نوع سررسید در دو نوع 10*15 و 10.5*14.8 طراحی و تولید می شوند. این نوع سررسید به راحتی در جیب شما جا می شود. این سررسید مناسب افرادی است که شغل آن ها محدود به یکجا نمی باشد و یاداشت های کمی را در طول رو دارند. سررسیدجیبی قیمت پایین تری نسبت به دیگر سررسید ها دارد و شما می توانید بسته به بودجه خود تعداد بیشتری را سفارش دهید.

سایز سررسید در یک نگاه

سررسید وزریری                     17*24

سررسید اروپایی                     12*22

سررسید رقعی                      15*22

سررسید پالتویی                   17*10اجزا تشکیل دهنده یک سررسید تبلیغاتی:

سررسید های تبلیغاتی شامل جلد، کاغذ داخلی، لت گلاسه و چاپ بر روی سررسید می باشد. همچنین نکته مهم در انتخاب سررسید های تبلیغاتی صحافی سررسید می باشد. موارد بالا را در ادامه مطلب مختصر برای شما عزیزان شرح می دهیم.

سالنامه 1402 از چه جلدی باشد؟

در ادامه جنس جلد های سررسید را مختصر شرح می دهیم تا شما را در انتخاب یک سررسید با کیفیت بالا و قیمت مناسب راهنمایی کنیم.

انواع سررسید از نظر جنس جلد:

جلد سررسید چرم مصنوعی

از این نوع جلد معمولاً در قطع رحلی استفاده می‌شود. چرمی که مورد استفاده قرار می‌گیرد در تعیین قیمت سررسید تأثیرگذار است. اگر دنبال چاپ سررسید ارزان قیمت تشریفاتی هستید این نوع جلد همراه با حک آرم بر روی آن می‌تواند گزینه مناسبی باشد. سررسید های چرم مصنوعی از تنوع رنگ بالایی نسبت به چرم طبیعی برخورداراند و شما می توانید رنگ سررسید خود را با ست اداری خود همرنگ کنید. کیفیت و قیمت سررسید های چرم مصنوعی به نسبت چرم طبیعی پایین تر می باشد ولی سررسید های چرم مصنوعی طرح های متفاوت و زیبا تری را داراست. برخی تولیدکنندگان سررسید از چرم های مصنوعی نامرغوب استفاده می کنند و این امر موجب واضح نبودن چاپ لوگوی شما می شود. سررسید چرم مصنوعی را باید از یک مجموعه سرشناس و معتبر خریداری کنید تا از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. از این نوع چرم جهت تولید سررسید کلاسوری نیز استفاده می شود.جلد سررسید جیر(اشبالت)

سررسید های جیر یا اشبالت از تنوع رنگی بسیار بالایی برخورداراند این نوع سررسید حالت پارچه ای_مخملی دارد. برای شناخت جیر با کیفیت باید به تراکم پرز های سررسید نگاه کرد هر چه پرز های جلد سررسید از تراکم بیشتری برخوردار باشد کیفیت بالاتری را دارد. صحافی سررسید های پالتویی اغلب فنر می باشد و این امر موجب استحکام بیشتر در سررسید های جیر می شود.

جلد سررسید ترمو

جلد سررسید ترمو از نظر کیفیت بهتر از سررسید های چرم مصنوعی می باشد. همچنین قیمت این نوع سررسید بالاتر از سررسید های چرم مصنوعی می باشد. این نوع سررسید حالت براق بودن خاصی دارد که مشتری را مجذوب خود می کند. جلد سررسید ترمو بر اثر داغ کوب تغییر رنگ می دهد و برند شما را زیبا و شیک به نمایش می گذارد.

جلد سررسید گالینگور

نوع جلد سررسید های گالینگور از جنس سخت می باشد. جلد سررسید گالینگور برخلاف سررسید های سلفونی دارای طرح های آماده می باشند و شما نمی توانید طرح خاصی را چاپ کنید. جلد گالینگور دارای بافت های خاصی می باشد این بافت ها طرح های متنوعی مانند طرح کاج، طرح چرم، طرح کتان و .... را دارد.

جنس جلد سلفون

سررسید های سلفون ارزانترین سررسید موجود در بازار می باشند. ویژگی این نوع سررسید در انتخاب طرح و رنگ آن است شما می توانید سررسید را در هر رنگ و طرحی که نیاز داشته باشید چاپ کنید. چاپ بر روی کاغذ این نوع سررسید با دستگاه چاپ افست انجام می شود و کیفیت جلد سررسید نیز بستگی به خدمات طراحی و چاپ دارد. سررسید های سلفون را می توان به صورت چهار رنگ با طرح دلخواه شما چاپ کرد. مجموعه چاپ مدیران کلیه امور طراحی و چاپ را با بهترین کیفیت و قیمت برای شما عزیزان به ارمغان آورده است. همکاران ما آماده مشاوره به شما عزیزان می باشند.

جلد بر روی کاغذ گلاسه چاپ شده و بر روی آن سلفون مات یا براق کشیده می‌شود. استفاده از این نوع جلد در کنار قطع وزیری یا جیبی مناسب‌ترین گزینه برای چاپ سررسید ارزان قیمت است. ضمن اینکه بر روی جلد می‌توان ضرب طلاکوب نیز انجام داد.

                                                                                   

          شماره های تماس

         03135573625_09138079243

کاغذ داخلی سررسید

کاغذ داخلی سررسید به صورت کاغذ تحریر سفید، کاغذ تحریر کرم و در برخی موارد به صورت اختصاصی گلاسه مورد استفاده قرار می گیرد.

برای تولید سررسید های تبلیغاتی اکثرا از کاغذ های تحریر 70 گرمی سفید استفاده می شود. اگر کاغذ تحریر 70 گرمی مورد پسند شما نیست می توانید از کاغذ های گرماژ بالاتر در سررسید اختصاصی استفاده کنید. کاغذ های تحریر کرم اکثرا جهت سررسید های رقعی و اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد و جلوه خاصی را به سررسید می بخشد. در برخی موارد مشتریان از کاغذ های گلاسه گرماژ پایین استفاده می کنند که صرفه اقتصادی ندارد.

لت گلاسه سررسید

لت های سررسید با استفاده از کاغذ گلاسه چاپ می شود و در ابتد و انتهای سررسید قرار می گیرد. لت های گلاسه به صورت اختصاصی برای مشتری چاپ می شود و می تواند اطلاعات شرکت یا برند شما را به مخاطبانتان نشان دهد. در سررسید های عمومی این لت های گلاسه به صورت تزئینی چاپ می شود و اغلب عکس های از طبیعت در این گلاسه چاپ می شود. کاغذ مورد استفاده جهت لت های سررسید معمولا 135 یا 150 گرمی می باشد. تعداد لت های سررسید بسته به سفارش مشتری متغییر است ولی معمولا به صورت 1 لتی، 2، 4، 6، 8تایی چاپ و به سررسید شما اضافه می شود.

نحوه صحافی لت های گلاسه به صورت ته دوخت و فنر می باشد. اگر به صورت فنر باشد ابتدا برگه های سررسید پانچ و سپس فنر می شود. در سررسید های دوختی اگر سفارش شما تیراژ بالایی داشته باشد تولید کننده باید لت های گلاسه را با دیگر برگه های سررسید در حین صحافی دوخته و بچسباند. اگر تیراژ شما پایین باشد لت های سررسید با استفاده از چسب به سررسید شما اضافه می شود.


چاپ سررسید 1402

سازمان های مختلفی هر ساله اقدام به چاپ سالنامه می کنند و سعی می کنند برای کاربردی تر شدن آن اطلاعات و سرگرمی هایی به سررسید و سالنامه اضافه کنند. موضوعات مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی توسط برخی از  سالنامه ها(سررسیدها) پوشش داده می شود. از آنجا که سررسید یک وسیله کاربردی است و به مدت یک سال توسط کاربر استفاده می شود می تواند یک گزینه مناسب به عنوان ابزار تبلیغاتی شما باشد. سررسیدها اصولا بر این اساس است به صورت اختصاصی و یا عمومی، نوع جلد، نوع صحافی، سایز و اطلاعات صفحات آن دسته بندی می شود. چاپ بر روی سررسید به صورت چاپ لیزر، چاپ داغی، چاپ طلاکوب و نقره کوب، چاپ سیلک و پلاکهای فلزی و مولتی می باشد.

حک لوگو روی سررسید

چاپ لیزر:

یکی از ابزار های چاپ بر روی سررسید می باشد که شما می توانید با استفاده از این چاپ، نام برند و لوگو خود را بر روی سررسید حک کنید. چاپ لیزر سطح روی سررسید را می سوزاند بنابراین رنگ سطح چاپ شده سررسید تغییر می کند. این چاپ مناسب جهت سررسید های چرم مصنوعی، ترمو، گالینگور و از همه زیبا تر جنس جیر می باشد.

چاپ داغی یا داغکوب:

این نوع چاپ نیز مانند چاپ لیزر سطح روی سررسید را می سوزاند و بر روی سطح سررسید فرو رفتگی ایجاد می کند. چاپ داغ کوب مناسب جهت سررسید های چرم مصنوعی، اشبالت و ترمو می باشد. پیشنهاد ما به شما این چاپ را بر روی جلد ترمو ثبت کنید. مزیت این چاپ پاک نشدن آن از روی سطح سرسید و ماندگاری طولانی مدت این چاپ می باشد.

چاپ طلاکوب و نقره کوب:

از این نوع چاپ بر روی سررسید های چرم، ترمو، گالینگور و سلفون استفاده می شود. پیشنهاد مجموعه تبلیغاتی مدیران جهت استفاده از این چاپ بر روی سررسید سلفون می باشد. از این نوع چاپ در رنگ های مختلف می توان استفاده کرد.

چاپ سیلک

چاپ سیلک به وسیله دستگاه یا شابلون های دستی انجام می شود. در چاپ دستی به وسیله شابلون، رنگ و پارو های مخصوص چاپ سیلک این فرآیند انجام می شود. از چاپ سیلک جهت سررسید های سلفون، ترمو استفاده می شود.

چاپ روی پلاک فلزی و پلاک مولتی:

چاپ بر روی پلاک فلزی و پلاک مولتی مناسب جهت انواع سررسید های تبلیغاتی می باشد. این نوع چاپ به گونه ای است که ابتدا چاپ مورد نظر شما به وسیله دستگاه لیزر بر روی پلاک انجام می شود سپس به وسیله چسب های دو طرفه پست پلاک به سررسید متصل می شود. پلاک های مولتی را می توان در ابعاد و اندازه دلخواه خود سفارش دهید و برند خود را بر روی این مدل پلاک ثبت کنید.

در چاپ سررسید باید به این نکته توجه داشت که چاپ داغی بر روی سررسید های چرم مصنوعی باعث تغییر رنگ در ناحیه چاپ خورده نمی شود و فقط چاپ شما بر روی سررسید حک می شود همچنین چاپ لیزر نیز بر روی سررسید چرم مصنوعی شیک و زیبا نمی شود بهتر است قبل از خرید تولید کننده یک نمونه برای شما تست کند.

چاپ سررسید جز هدایای تبلیغاتی است که به دلیل فرآیند ها و خدمات پس از چاپ و صحافی نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی زمان بیشتری را برای آماده شدن و تولید آن نیاز است. از این رو به دلیل این که این بازه زمانی در ماه های اخر سال خیلی کم بوده و حجم سفارشات در این ماه ها زیاد بوده از این رو مجموعه چاپ آنلاین برای تسریع در این فرآیند سالنامه ها را به صورت عمومی در تیراژ بالا تولید کرده تا مشتریان و همکاران سفارشات خود را در کمترین زمان ممکن و قرار مقرر تحویل بگیرند.


برندت را اختصاصی به بازار معرفی کن: دوست عزیز با شما تماس بگیرم!

کاغذ های ضمیمه سالنامه

سررسید های تبلیغاتی علاوه بر کاغذ جهت یاداشت برگه های اضافه تری را دارد که در تیراژ های بالا و سفارش بودن سررسید قابل تغییر است. اطلاعات ضمیمه در سررسید های عمومی می تواند معرفی سال، مشخصات دارنده سالنامه، تعطیلات رسمی در یک نگاه، سال در یک نگاه، دفترچه تلفن، اطلاعات مهندسی و.... می باشد. اگر تیراژ سفارش سررسید 1402 شما بالا می باشد می توانید موارد بالا را بسته به نیاز خود انتخاب کنید.

انواع سررسید بر اساس فرمت تاریخ

سررسیدها بر اساس فرمت تاریخ به سررسید های روز شمار، سررسید روز شمار پنچ شنبه و جمعه با هم، سررسید دو روز شمار، سررسید هفتگی شمار، سررسید هفتگی شمار در دو صفحه، سررسید ماهانه شمار، سررسید ماهانه شمار در دو صفحه تقسیم می شوند.

سررسید روز شمار، یکروزه:

این نوع سررسید به گونه ای است که هر روز را در یک برگه نمایش می دهد. در این نوع سررسید شما فضای کافی جهت یاداشت برداری روزانه خود دارید. سررسید های روزانه برگه های زیادتری نسبت به دیگر سررسید ها دارد و این امر جا به جایی سررسید را کمی دشوار ساخته است. مجموعه تبلیغاتی مدیران این مشکل را حل کرده است و هر ساله اقدام به تولید سررسید های وزیری، اروپایی و رقعی می کند.

سررسید روز شمار(پنج شنبه و جمعه با هم):

این نوع سررسید مانند سررسید های روز شمار می باشد با این تفاوت که روزهای پنج شنبه و جمعه در یک صفحه قرار دارد. افراد زیادی در روز های پنج شنبه و جمعه یاداشت های زیادی ندارد به همین دلیل برخی تولید کنندگان سررسید را به صورت پنج شنبه و جمعه با هم طراحی و تولید می کنند. این نوع سررسید مقدار کمی ارزان تر از سررسید های روز شمار می باشد. همچنین تعداد برگه های آن از سررسید های روز شمار کمتر می باشد.

سررسید دوروز شمار:

این نوع سررسید به صورتی است که هر دو روز در یک صفحه قرار می گیرد و روز های چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در یک صفحه قرار می گیرند. سالنامه دو روز شمار هفته را در 3 برگه به شما نمایش می دهد. این نوع سررسید مناسب افرادی است که در طول روز یاداشت زیادی را ندارند و مشکل برگه های زیاد سررسید را جهت حمل دارند. این نوع سررسید به دلیل برگه های داخلی کمتر نسبت به سررسید های روز شمار قیمت پایین تری را دارند.

سررسید هفته شمار:

در این نوع سررسید روزهای هفته در یک صفحه از سررسید به نمایش گذاشته می شود و مخاطب جای یاداشت کمی را دارد. در این نوع سررسید افراد امور روزمره مهم خود را یاداشت می کنند.

سررسید هفته شمار در دو صفحه:

این نوع سررسید به صورتی است که هفته در دو صفحه قرار می گیرد. در این نوع سررسید روزهای شنبه، یک شنبه، دو شنبه در یک صفحه و روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در صفحه بعدی قرار می گیرند. مزیت این نوع سررسید این است که شما کارهای هفتگی خود را در یک صفحه مشاهده می کنید و برنامه ریزی می کنید.

سررسید ماه شمار:

سررسید های ماه شمار، کل ماه را در یک صفحه برای شما به نمایش می گذارد. در این نوع سررسید جای یاداشت زیادی وجود ندارد ولی شما یک ماه را در یک صفحه مشاهده و برنامه ریزی آسان تری را دارید. در سالنامه های ماه شمار در انتها برگه های یاداشتی اضافه می شود. همچنین مزیت دیگر این نوع سررسید حمل آسان آن می باشد.

سررسید ماه شمار در دو صفحه:

در این نوع سررسید، ماه به چهار هفته تقسیم می شود دو هفته از ماه در یک برگه و دو هفته دیگر در صفحه بعدی می باشند. در این نوع سررسید در کنار سررسید معمولا جای یاداشتی برای شما در نظر گرفته می شود همچنین شما می توانید در هر کدام از قسمت های تعبیه شده یاداشت های مهم و مختصر خود را نگارش کنید.


خرید سررسید تاریخ گذشته:

سررسید تاریخ گذشته یکی از پرفروش ترین سررسید ها می باشد. این نوع سررسید مناسب برای افرادی می باشد که تاریخ روز برایشان مهم نیست و در اصل یک دفتر برای یاداشت کردن نیاز دارند. قیمت سررسید تاریخ گذشته از سررسید های به روز کمتر می باشد به همین دلیل افراد جهت یاداشت از این نوع سررسید استفاده می کنند. بهترین راه برای خرید سررسید تاریخ گذشته از طریق اینترنت می باشد. خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته به شما در صرفه جویی زمان کمک می کند همچنین در اکثر مواقع قیمت های اینترنتی از قیمت های موجود در بازار پایین تر می باشد.

فروش سررسید و سالنامه ارزان قیمت

 مجموعه تبلیغاتی مدیران با تیم تخصصی خود امسال نیز شروع به طراحی، تولید و فروش سررسید 1402، سالنامه 1402 کرده است تا بتوانید بهترین طراحی و کیفیت را در خور مشتری هست را در بازار ارائه دهدو بالاترین سفارش در خصوص سررسید را از طرف شرکت ها و ارگان های دولتی را به خود اختصاص دهد کیفیت و قیمت مناسب این مجموعه از دلایل اصلی آن است. از این رو به دلیل روند اقتصاد و بالا بودن قیمت سررسید اختصاصی نسبت به سررسید عمومی مجموعه تبلیغاتی مدیران برای رفاه حال مشتریان و همکاران دست به تولید و طراحی جدیدترین مدل های انواع سررسید و سالنامه ارزان قیمت زده است در ادامه شما را با بخش از تولیدات مجموعه در سال 1402 آشنا می کنیم:

من هم با تخفیف میخرم:درخواست مشاوره رایگان تلفنی 


بهترین زمان سفارش سررسید 1402

اگر شما قصد سفارش سررسید را دارید بهتر است هر چه سریع تر اقدام به خرید سررسید تبلیغاتی خود کنید. بهترین زمان سفارش سررسید های تبلیغاتی اواخر آذر ماه و اوایل دی ماه می باشد. هر چه سفارش شما به روز های پایانی سال نزدیک باشد تولیدکننده دقت کمتری را صرف تولید سررسید شما می کندو سررسید شما کیفیت لازم را ندارد. همچنین به دلیل گران شدن کاغذ در روزهای آخر سال سررسید شما قیمت بالاتری را پیدا می کند.

سالنامه ارزان قیمت سال 1402

این سررسید همان طور که در بخش  بالا در مورد آن توضیحی کوتاه و مختصری داده شده بیشتر برای شرکت ها بوده که توان اقتصادی چاپ سررسید اختصاصی را ندارند. مجموعه تبلیغاتی مدیران سررسید سلفون 1402 و سررسید جلد چرم ارزان قیمت را به شما پیشنهاد می کند. این سررسید ها از نظر کیفیت هیچ فرقی با دیگر محصولات ندارند بلکه از نظر متریال مصرفی از متریال ارزان قیمت استفاده شده است. شما نیز اگر به دنبال سررسید ارزان قیمت 1402 و با کیفیت هستید می توانید به تماس با بخش فروش مجموعه چاپ آنلاین مدیران سفارش سالنامه 1402 خود را ثبت کنید.

سررسید  ارگانایزر سال 1402

این مدل سررسید همان طور که از اسمش مشخص است سررسیدی است ویژه در خور مدیران و صاحب منصبان شرکت ها و ارگان ها که جز هدیه های تبلیغاتی نفیس به حساب می آید. این سررسید ها ار متعلقاتی نظیره خودکار، جای کیف کارت، ماشین حساب و... برخوردار است. شما می توانید حتی برای مدیران مجموعه خود از ست های مدیریتی نیز استفاده کنید که نسبت به سررسید ارگانایزر دارای متعلقات بیشتری در یک جعبه هارد باکس گرد هم آماده است.


سالنامه مدیریتی سال 1402

این سررسید از نظر زیبایی و کیفیت سررسید بهتری به حساب می آید که هر شرکت و موسسه و یا ارگانی برای ارائه برند خود با کیفیتی خاص مد نظرشان است که می توان به سررسید مدیریتی لبه دار، سررسید چرم پلاکدار، سررسید اروپایی ترمو اشاره کرد.

قیمت سررسید 1402

قیمت سالنامه بسته به نوع صحافی، جلد و کاغذ آن قیمت گذاری می شود که قیمت سررسید اختصاصی نیز به دلیل تیراژ پایین قیمتی متفاوت با قیمت سررسید های عمومی دارد برای اطلاع بیشتر از قیمت سررسید 1402 شما می توانید پس از تولید این محصول با دفتر مجموعه تماس گرفته و قیمت نهایی را دریافت نمایید و یا پس از قرار گیری در وب سایت آن را در قسمت تعرفه ها دنبال نمایید. همچنین شما می توانید از قسمت تعرفه لیست قیمت سررسید 1402 را مشاهده کنید. مجموعه چاپ مدیران این اطمینان را به شما می دهد که قیمت سررسید تبلیغاتی را نسبت به دیگر همکاران کمتر به شما عزیزان بفروش برساند.

تضمین قیمت با چاپ آنلاین:         03135573625           09138079243

لیست قیمت سالنامه 1402

 لیست قیمت سالنامه 1402 گروه تبلیغاتی مدیران را می توانید با مراجعه به بالای صفحه وب سات در قسمت تعرفه ها و یا با کلیک بر روی لینک زیر دانلود نمایید امسال نیز هم می کوشیم تا بتوانیم با تنوعی بالا سررسید سال 1402 را با قیمتی مناسب به بازار عرضه نماییم همچنین شما سروران گرامی میتوانید لیست قیمت تقویم رومیزی 1402 و کاتالوگ هدایای تبلیغاتی 1402 را دانلود نمایید. شما برای خرید سررسید قیمت مناسب به قسمت سررسید های سلفون مراجعه کنید. در پایین هر محصول مشخصات کامل سررسید درج شده است که شما می توانید با توجه به سلیقه خود سررسید را انتخاب کنید.

چند نکته درباره خرید سررسید

اگر قصد دارید سالنامه را برای شخص خاصی بخرید، به مخاطب، سلیقه و شغل اش توجه کنید، چرا که سالنامه های متفاوتی در طرح های مختلف وجود دارد.دقت داشته باشید که سالنامه کاربردی باشد و علاوه بر این که تقویم دارد، بتوانید از دفترچه یادداشت و خاطرات آن هم استفاده کنید.
در انتخاب سالنامه به ابعاد مختلف آن هم توجه داشته باشید که می تواند کاربرد مختلفی داشته باشد.

سفارش سالنامه 1402 و سفارش سررسید 1402

برای سفارش محصولات تبلیغاتی مجموعه تبلیغاتی مدیران شما می توانید برای مشاوره و سفارش با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید محصولات مجموعه طی روز های آینده  بر روی سایت قرار می گیرد شما می توانید  به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

سفارش چاپ سالنامه

اگر دنبال سالنامه مناسب هستید مطمئنا خوش شانس هستید که الان در سایت ما حضور دارید، از آنجایی که ما در زمینه تولید انواع سالنامه در طرح ها، اندازه و صفحه بندی های مختلف فعال هستیم، شما به راحتی می توانید از طریق سایت چاپ آنلاین سفارش خود را ثبت کنید، اگر می خواهید سالنامه اختصاصی برای سازمان، نهاد، شرکت و کسب و کار خود را داشته باشید، ما در بهترین کیفیت، کم ترین زمان ممکن و در مناسب ترین قیمت بازار سررسیدهای دلخواه و مورد نظر شما را چاپ و تولید خواهیم کرد تا همیشه مشتری کارهای بی نظیر ما باشید.

خرید سررسید 1402

امسال نیز بیش از پیش به تولید و ساخت انواع سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402 با کیفیت پرداختیم امید است شما مشتریان و همکاران گرامی برای خرید سررسید و سالنامه 1402 از محصولات ما استفاده نمایید شما می توانید پس از انتخاب محصول خود با مجموعه تبیلغاتی مدیران تماس گرفته و سفارش خرید خود را انجام دهید.

35573625_031

09138079243

شرکت‌های زیادی برای تبلیغات خود هر ساله در اواخر سال اقدام به چاپ تقویم و سالنامه می‌کنند. چاپ سررسید ارزان قیمت یکی از بهترین گزینه‌های تبلیغاتی است؛ زیرا هم یک هدیه ای با ارزش و پرکاربرد برای مخاطبین و مشتریان به حساب می‌آید. و هم تبلیغی به‌ صرفه است.


از دیگر مواردی که در چاپ سررسید اهمیت داشته و بر روی قیمت آن تأثیر می‌گذارند عبارتند از نوع چاپ که می‌تواند تک رنگ و یا دو رنگ باشد، نوع و کیفیت کاغذ، با این توضیح که کاغذ تحریر گرماژ رایج‌ترین کاغذی است که اغلب مورداستفاده قرار می‌گیرد. نوع صحافی که می‌تواند به‌صورت دوخت، فنری، دو فنری و یا کلاسوری باشد.

سررسید ارزان قیمت

یکی از پرکاربرد ترین و نوع تبلیغات در بین هدایای تبلیغاتی سررسید ارزان قیمت است. سررسید ارزان قیمت همان طور که از اسمش پیداست سررسیدی است با همان کیفیت دیگر سررسید ها فقط در نوع جلد و کاغذ و سایز آن تغییر ایجاد شده و قیمت آن نسبت به دیگر سالنامه ها ارزان تر و مقرون به صرفه شده است. از این رو تمام شرکت هایی که توان تبلیغات پر هزینه را ندارند از این نوع تبلیغ و هدیه تبلیغاتی پرطرفدار که هر روز در دست مشتریان خود برای آنها بار تبلیغاتی ایجاد میکنند را استفاده می کنند.

چاپ سررسید ارزان قیمت

چاپ سررسید1402 اصولا در تیراژ بالا تولید می شود. تولید کننده سررسید باید تعداد سررسید را در حدود 10000 هزار به بالا تولید شود که قیمت آن سررسید نسبت به بقیه سررسید ها ارزان قیمت شود. چند نکته در چاپ سررسید ارزان قیمت مهم است. یکی از این دلایل جنس جلد سررسید است که باید برای ارزان تر و مقرون به صرفه شدن سررسید ارزان قیمت بایستی جلد آن را از جنس سلفون و یا گالینگور استفاده کرد. نکته دیگه این که سررسید 19 فرمی، 20 فرمی و یا 21 فرمی باشد در قیمت سررسید تاثیر به سزایی دارد. مجموعه چاپ آنلاین مدیران برای رفاه حال مشتریان عزیز خود تولید و عرضه این نوع سررسید چاپ ارزان قیمت را با کمترین قیمت موجود در بازار ارائه می کند.

سالنامه ارزان قیمت سال 1402

مجموعه چاپ آنلاین مدیران هر ساله بیش از پیش تولید سالنامه ارزان قیمت 1402 را توسعه داده و تعداد تولیدات خود را با بهترین قیمت موجود برای مشتریان فراهم کرده است. سالنامه ارزان قیمت 1402 طرح های مختلفی نسبت به سالهای اخیر دارد با توجه به گران شدن کاغذ مجموعه ما می کوشد تا ارزان ترین سررسید را با بالاترین کیفیت تولید کند تا ارگان ها و شرکت ها برای مشتریان خود با این وضعیت اقتصادی تبلیغات خود را به صورت کامل و جامع بتوانند ارائه دهند و کسب و کار خود را رونق بدهند.

فروش سررسید و سالنامه ارزان قیمت

 فروش سررسید ارزان قیمت به صورت کارتنی و به قیمت عمده می باشد که تعداد در کارتن ها نسبت به نوع سررسید متغیر است. فروش سالنامه ارزان قیمت توسط مجموعه ما به صورت اینترنتی (غیر حضوری ) و  حضوری می باشد شما میتوانید خرید خود را در سایت انجام دهید و یا با کارشناسان فروش مجموعه تماس گرفته و هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

سفارش سررسید ارزان قیمت

شما می توانید برای سفارش سررسید ارزان قیمت بعد از ارسال کاتالوگ از طرف مجموعه چاپ آنلاین مدیران و بعد از انتخاب نمونه مورد نظر سررسید دلخواه سفارش خود را با استفاده از سایت و یا از طریق تماس با دفتر مجموعه سفارش خود را نهایی کنید و خدمات چاپی مورد نظر تبلیغات خود را بعد از سفارش بر روی سررسید اعمال نمایید. همه این فرآیند در مجموعه ما به صورت کاملا تخصصی انجام می شود و شما سفارش تبلیغات خود را کامل شده در محل کار خود تحویل می گیرید.

خرید اینترنتی سررسید1402 امروزه یکی از مواردی است که بسیار مورد توجه افراد در سازمان و شرکت‌های مختلف قرار می‌گیرد. مجموعه چاپ آنلاین مدیران سررسیدهای تبلیغاتی را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت طراحی و تولید کرده است. شما جهت خرید می توانید محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و پس از تکمیل فرآیند خرید آن را در محل مورد نظر خود دریافت کنید.

خرید اینترنتی سررسید 1402

امروزه سررسیدها که از هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند از جمله مواردی به شمار می‌روند که از مخاطبان و طرفداران بسیاری برخوردار هستند، مخصوصاً اگر این دست از سررسیدها برای سال جدید طراحی و تولید شده باشند. شرکت و سازمان‌های مختلفی برای اینکه بتوانند به تبلیغات هدفمند و مؤثر خود دست یابند از این ‌دست از سررسیدها استفاده می‌کنند. سررسید سال 1402 نیز در ایام آخر سال در میان کارمندان و دیگر قشر جامعه در حال رد و بدل می‌باشد. نکته مهم در رابطه با این نوع از سررسیدها خرید با قیمت مناسب است که در اولویت امور هر شرکت و سازمانی که به سفارش آن‌ها پرداخته‌اند قرار می‌گیرد. مجموعه ما سررسید های تبلیغاتی را با تیراژ بالا تولید کرده است به همین دلیل از قیمت پایین تری نسبت به سایر شرکت های تبلیغاتی برخوردار است.

بهترین گزینه پیشنهادی برای تهیه این سررسید، خرید اینترنتی از مجموعه چاپ آنلاین مدیران است. خرید اینترنتی سررسید 1402 از مزایا و مزیت‌های بسیاری برخوردار است که می‌تواند مورد توجه افراد مختلف قرار گیرد. شما عزیزان می‌توانید برای تهیه سررسید سال جدید با طراحی زیبا و منحصر به ‌فرد از تولیدات شرکت ما بهره‌مند شوید و با خرید اینترنتی سررسید 1402 بهترین گزینه جهت تبلیغات خود پیش رو داشته باشید. سررسید 1402 را از مجموعه چاپ آنلاین خریداری کرده و در کمترین زمان درب منزل خود دریافت کنید. در ادامه همچنان با ما همراه باشید تا با مزایای این روش از خرید سررسید و همچنین نحوه سفارش آن بیشتر آشنا شوید.

نحوه سفارش و خرید اینترنتی سررسید 1402

با توجه به سفارش و تقاضای بالای سررسیدهای سال نو، افراد بسیاری با اطلاعات مناسبی که کسب می‌کنند می‌توانند بازه قیمتی این دست از هدایای تبلیغاتی را مورد ارزیابی قرار دهند؛ اما نکته مهم در رابطه با خرید اینترنتی سررسید 1402 این است که با بررسی‌های لازمی که می‌توان در فضای مجازی انجام داد، نحوه اطلاع از قیمت این دست از سررسیدها کاملاً امری آسان و انجام‌شدنی خواهد بود.مجموعه ما این اطمینان را به شما می دهد سررسید های تبلیغاتی را با کمترین قیمت در کمترین زمان تحویل شما می دهد.

شما عزیزان برای سفارش و خرید اینترنتی سررسید 1402 می‌توانید وارد سایت اینترنتی مجموعه چاپ آنلاین شوید در قسمت سررسید و سالنامه با بررسی طراحی و جنس به‌ کاررفته در برگه‌ها و مخصوصاً جلد آن‌ها اقدامات لازم برای سفارش آن‌ها را به انجام برسانید. شما برای خرید سررسید باید عواملی مانند تعداد سررسید، قیمت و بودجه مورد نظر جهت تبلیغات، کیفیت جلد و برگه های سررسید، خرید از یک مجموعه یا شرکت معتبر را در نظر بگیرید. شما برای خرید در سایت مجموعه چاپ آنلاین باید در محصولات، سررسید مورد پسند خود را انتخاب نموده و ادامه مراحل را برای خرید اینترنتی آن به پایان برسانید. نکته مهم بعدی در رابطه با خرید اینترنتی این دست از سررسیدهای سال جدید خرید انبوه آن‌هاست که می‌تواند به‌منظور دادن هدایای سال نو به کارمندان شرکت و سازمان‌های مختلف ارائه شود. در ادامه با مزیت‌های این خرید بیشتر آشنا خواهیم شد.

مزیت‌های خرید اینترنتی سررسید 1402

خرید اینترنتی سررسید 1402 از مزایای ویژه‌ای برخوردار است که در این بخش به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مقرون‌به‌صرفه: اولین مزیت خرید اینترنتی سررسید سال جدید، قیمت مناسب و مقرون ‌به‌ صرفه آن است. با خرید تعداد انبوه این سررسید می‌توانید از میزان پرداخت هزینه مناسب نیز برخوردار شوید.
تحویل به‌موقع: از دیگر مزایای خرید اینترنتی سررسید سال 1402 در مجموعه چاپ آنلاین مدیران تحویل به‌موقع در زمان و مکان تعیین ‌شده طبق سفارش مشتری و خریدار می‌باشد. با توجه به درخواست بالایی که در این روزها برای تهیه این دست از سررسیدها وجود دارد توصیه می‌شود هر چه سریع‌تر برای ثبت سفارش اقدامات لازم را به انجام برسانید.
انتخاب طرح و جنس: با خرید اینترنتی این امکان وجود دارد که در بین تمامی انواع طرح‌های سررسیدها به انتخاب جنس و طرح موردنظر خود اقدام کنید و با خیال آسوده و بدون دغدغه به این کار بپردازید. مجموعه ما هر ساله سررسید های تبلیغاتی را در تنوع گوناگون طراحی و تولید می کند.
عدم عبور و مرور: از بارزترین مزایای خرید اینترنتی عدم نیاز به رفت ‌و آمد در مسیرهای شلوغ و پرترافیک شهری است. شما تنها با چند کلیک می توانید سررسید مورد علاقه خود را سفارش و پس از پرداخت، آن را درب منزل خود دریافت کنید.