شرکت‌های زیادی برای تبلیغات خود هر ساله در اواخر سال اقدام به چاپ تقویم و سالنامه می‌کنند. چاپ سررسید ارزان قیمت یکی از بهترین گزینه‌های تبلیغاتی است؛ زیرا هم یک هدیه ای با ارزش و پرکاربرد برای مخاطبین و مشتریان به حساب می‌آید. و هم تبلیغی به‌ صرفه است.

سررسید ارزان قیمت

موارد مهم در طراحی سررسید ارزان قیمت


سالنامه های تبلیغاتی در انواع و اندازه‌های متنوعی چاپ می‌شوند؛ در ادامه به معرفی انواع مختلف سررسیدها پرداخته‌ایم :

الف- قطع وزیری

رایج‌ترین نوع سررسیدها قطع وزیری است. اگر خواهان سررسید ارزان قیمت برای تبلیغات شرکت خود هستید از این نوع قطع استفاده کنید. قطع وزیری در اندازه‌ 17 در 24 چاپ می‌شود.

ب – قطع رحلی

قطع رحلی که به آن سایز تشریفاتی نیز می‌گویند، گونه دیگری از سررسیدهاست که از محبوبیت بالایی بین شرکت‌هایی که قصد چاپ سررسید تبلیغاتی دارند برخوردار است.

ج- دیگر قطع‌های رایج


قطع جیبی، قطع پالتویی و قطع خشتی از دیگر انواع سررسیدهای رایج در ایران هستند. اگر به دنبال چاپ سررسید ارزان قیمت هستید قطع جیبی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

خرید سررسید ارزان قیمت

جنس جلد سررسیدها نیز در تعیین قیمت و همچنین جذابیت تبلیغاتی آن‌ها تأثیرگذار است:

الف- سلفون

جلد بر روی کاغذ گلاسه چاپ شده و بر روی آن سلفون مات یا براق کشیده می‌شود. استفاده از این نوع جلد در کنار قطع وزیری یا جیبی مناسب‌ترین گزینه برای چاپ سررسید ارزان قیمت است. ضمن اینکه بر روی جلد می‌توان ضرب طلاکوب نیز انجام داد.

ب- چرمی

از این نوع جلد معمولاً در قطع رحلی استفاده می‌شود. چرمی که مورد استفاده قرار می‌گیرد در تعیین قیمت سررسید تأثیرگذار است. اگر دنبال چاپ سررسید ارزان قیمت تشریفاتی هستید این نوع جلد همراه با حک آرم بر روی آن می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

ج- دیگر انواع


جلد ترمو، ارگانایزر، گالینگور و برجسته انواع دیگری از جلدهای موجود در سطح بازار است.

از دیگر مواردی که در چاپ سررسید اهمیت داشته و بر روی قیمت آن تأثیر می‌گذارند عبارتند از نوع چاپ که می‌تواند تک رنگ و یا دو رنگ باشد، نوع و کیفیت کاغذ، با این توضیح که کاغذ تحریر گرماژ رایج‌ترین کاغذی است که اغلب مورداستفاده قرار می‌گیرد. نوع صحافی که می‌تواند به‌صورت دوخت، فنری، دو فنری و یا کلاسوری باشد.

سفارش سررسید ارزان قیمت

سررسید ارزان قیمت

یکی از پرکاربرد ترین و نوع تبلیغات در بین هدایای تبلیغاتی سررسید ارزان قیمت است. سررسید ارزان قیمت همان طور که از اسمش پیداست سررسیدی است با همان کیفیت دیگر سررسید ها فقط در نوع جلد و کاغذ و سایز آن تغییر ایجاد شده و قیمت آن نسبت به دیگر سالنامه ها ارزان تر و مقرون به صرفه شده است. از این رو تمام شرکت هایی که توان تبلیغات پر هزینه را ندارند از این نوع تبلیغ و هدیه تبلیغاتی پرطرفدار که هر روز در دست مشتریان خود برای آنها بار تبلیغاتی ایجاد میکنند را استفاده می کنند.

چاپ سررسید ارزان قیمت

 چاپ سررسید1400 اصولا در تیراژ بالا تولید می شود. تولید کننده سررسید باید تعداد سررسید را در حدود 10000 هزار به بالا تولید شود که قیمت آن سررسید نسبت به بقیه سررسید ها ارزان قیمت شود. چند نکته در چاپ سررسید ارزان قیمت مهم است. یکی از این دلایل جنس جلد سررسید است که باید برای ارزان تر و مقرون به صرفه شدن سررسید ارزان قیمت بایستی جلد آن را از جنس سلفون و یا گالینگور استفاده کرد.نکته دیگه این که سررسید 19 فرمی، 20 فرمی و یا 21 فرمی باشد در قیمت سررسید تاثیر به سزایی دارد. مجموعه چاپ آنلاین مدیران برای رفاه حال مشتریان عزیز خود تولید و عرضه این نوع سررسید چاپ ارزان قیمت را با کمترین قیمت موجود در بازار ارائه می کند.

سالنامه ارزان قیمت سال 1400

مجموعه چاپ آنلاین مدیران هر ساله بیش از پیش تولید سالنامه ارزان قیمت 1400 را توسعه داده و تعداد تولیدات خود را با بهترین قیمت موجود برای مشتریان فراهم کرده است. سالنامه ارزان قیمت 1400 طرح های مختلفی نسبت  به سالهای اخیر دارد با توجه به گران شدن کاغذ مجموعه ما می کوشد تا ارزان ترین سررسید را با بالاترین کیفیت تولید کند. تا ارگان ها و شرکت ها برای مشتریان خود با این وضعیت اقتصادی تبلیغات خود را به صورت کامل و جامع بتوانند ارائه دهند و کسب و کار خود را رونق بدهند.

فروش سررسید و سالنامه ارزان قیمت

 فروش سررسید ارزان قیمت به صورت کارتنی و به قیمت عمده می باشد که تعداد در کارتن ها نسبت به نوع سررسید متغیر است . فروش سالنامه ارزان قیمت توسط مجموعه ما به صورت اینترنتی (غیر حضوری ) و  حضوری می باشد شما میتوانید خرید خود را در سایت انجام دهید و یا با کارشناسان فروش مجموعه تماس گرفته و هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

سفارش سررسید ارزان قیمت

شما می توانید برای سفارش سررسید ارزان قیمت بعد از ارسال کاتالوگ از طرف مجموعه چاپ آنلاین مدیرانو بعد از انتخاب نمونه مورد نظر سررسید دلخواه سفارش خود را با استفاده از سایت و یا از طریق تماس با دفتر مجموعه سفارش خود را نهایی کنید و خدمات چاپی مورد نظر تبلیغات خود را بعد از سفارش بر روی سررسید اعمال نمایید. همه این فرآیند در مجموعه ما به صورت کاملا تخصصی انجام می شود و شما سفارش تبلیغات خود را کامل شده در محل کار خود تحویل می گیرید.