کمی صبر کنید...

سررسید چرم


سررسید چرم یکی از انواع سررسیدهاست که با توجه به کیفیت و زیبایی آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، سررسیدها یا سالنامه ها با توجه به اهمیت و کاربردی که دارند بسیار مورد توجه قرار گرفته اند چرا که در سطح خرد و فردی هم به عنوان تقویم و هم به عنوان دفترچه یادداشت از آن استفاده می شود، در سطح کلان هم از جانب شرکت ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی خوب استفاده می شود، مجموعه چاپ مدیران تولیدکننده جلد چرمی سررسید می باشد. شما اگر قصد خرید سررسید با جلد چرمی دارید بهتر است از یک تولید کننده سررسید خود را خریداری کنید. سررسیدها از انواع مختلفی تشکیل شده اند، در این نوشته به معرفی سررسید چرم و سایزهای مختلف آن اشاره خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

سررسید چرم ترمو

انواع سررسید

سررسید که به آن سالنامه نیز گفته می شود در واقع به شکل کتابی است که در صفحات خود تقویم یک سال را دارد، از سررسید به عنوان دفترچه یادداشت تقویم دار هم می توانیم نام ببریم که در ابتدا و انتهای آن اطلاعاتی پیوست شده است، در سررسید به مانند تقویم، حوادث، مناسبت ها، سالگردها، تعطیلات و... یک سال ثبت شده است و مورد استفاده قرار می گیرد. به طور انفرادی از سالنامه می توان در موارد مختلفی از جمله یادداشت برداری در محیط کاری، یادداشت برداری برای کارهای روزمره و دانشگاه، ثبت خاطرات و برنامه ریزی برای آینده استفاده کرد.

بسیاری از شرکت ها با توجه به این که سررسیدها همیشه در مقابل چشم است و برای مدت زیادی مورد استفاده قرار می گیرد از جنبه تبلیغاتی آن غافل نشده اند، سررسید ها با توجه به جنس جلد خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند؛ که می توانیم به جلد سلفون، جلد جیر، جلد گالینگور و جلد چرم اشاره کنیم. در این متن ابعاد سررسید چرم، چاپ سررسید 1402 و نحوه خرید و سفارش را با شما به اشتراک می گذاریم.

نمونه سررسید چرم

سررسید چرم

همانطور که گفته شد سررسیدها با توجه به جنس جلد خود انواع مختلفی دارند، یکی از انواع مهم سررسیدها، سررسید جلد چرمی است، امروزه با توجه به زیبایی آن، سررسید چرم کاربرد زیادی دارد، همان طور که از اسم این سررسید مشخص است جلدش از چرم می باشد، چرم های مورد استفاده در سررسیدها انواع مختلفی دارند، چرم مصنوعی، چرم طبیعی و حتی از ترمو که شباهت زیادی به چرم مصنوعی دارد، استفاده می شود، چرم های طبیعی نسبت به چرم های مصنوعی قیمت بالاتری دارند، اگر چرم های به کار برده شده در جلد سررسید چرم از کیفیت مناسب برخوردار نباشد بعد از گذشت مدتی جلد چروکیده یا پوسته پوسته می شود. شما باید سررسید چرمی خود را از مجموعه تبلیغاتی معتبر خریداری کنید تا با کیفیت بودن متریال استفاده شده در سررسید اطمینان خاطر داشته باشید.


چاپ سررسید چرم

سررسید چرم یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند محسوب می شود که شما به راحتی می توانید اطلاعات و لوگو شرکت یا کسب و کار خود را بر روی آن درج کنید، چاپ هایی که روی سررسید چرم انجام می شوند و در واقع قابلیت انجام دارند، لیزر، داغی، پلاک، طلاکوب و نقره کوب و چاپ سیلک است. چاپ بر روی سررسید های چرم بسته به سلیقه مشتری و رنگ جلد سررسید می تواند متفاوت باشد.

چاپ لیزر روی سررسید به وسیله نور و حرارت سطح روی سررسید را می سوزاند. کیفت چاپ لیزر بستگی به متریال استفاده شده در تولید سررسید، دستگاه لیزر و همچنین میزان زمان چاپ بر روی سررسید شما دارد. برخی تولید کنندگان جهت کم کردن استهلاک دستگاه های خود و کمتر کردن هزینه های خود میزان سرعت دستگاه را بالا می برند. این امر موجب خرابی در لوگو و برند شما می شود.

چاپ داغی روی سررسید چرم یکی از پر کاربرد ترین چاپ ها بر روی سررسید می باشد مزیت این چاپ در فرو رفتگی برند و لوگوی شماست این نوع چاپ به هیچ عنوان از رو سطح سررسید پاک نمی شود و تبلیغات شما بر روی سررسید ماندگار می ماند.

چاپ روی پلاک به دو صورت چاپ بر روی پلاک فلزی و چاپ بر روی پلاک مولتی می باشد. چاپ بر روی پلاک فلزی به وسیله دستگاه لیزر انجام می شود این نوع پلاک قیمت و کیفیت بالاتری نسبت به پلاک مولتی دارد. مزیت های مولتی نسبت به پلاک فلزی این است که پلاک مولتی را در هر ابعاد و اندازه ای که بخواهید می توانید برش و چاپ کنید. در پشت پلاک های مولتی و فلزی چسب دو طرفه وجود دارد که شما می توانید به وسیله آن برند خود در هر جای سررسید که مدنظر شماست بچسبانید. در هنگام چسباندن پلاک باید دقت لازم را داشته باشید چرا که پس از چسباندن پلاک، جدا شدن آن از روی سطح کمی مشکل است.

طلاکوب و داغ کوب روی سررسید چرم

طلاکوب و داغکوب نیز یکی از روشهای چاپ بر روی جلد سررسید می باشد. داغ کوب سطح روی سررسید را می سوزاند و به صورت فرو رفتگی لوگو و اطلاعات شما را درج می کند. برخی افراد پس از داغ کوب، سطح فرو رفته را طلاکوب می کنند تا رنگ و جلوه خاصی سررسید پیدا کند. اگر می خواهید از چاپ داغ کوب استفاده کنید بهتر است بر روی سررسید های چرم امتحان کنید. ولی چاپ داغ کوب را می توان بر روی سررسید سلفونی نیز استفاده کنید.


خرید سررسید چرم

اندازه های سررسید چرم

سررسید جلد چرمی را به مانند سایر رسیدها در اندازه های مختلفی می توان تولید کرد، که مهم ترین این اندازه ها عبارتند از:

سایز رحلی:

اندازه این سررسید در دو سایز رحلی بزرگ و رحلی کوچک طراحی و تولید می شوند. سایز رحلی بزرگ 34*24 سانتی متر می باشد. سررسید رحلی کوچک از آ 4 کمی کوچکتر و دارای ابعاد 21 در 28.5 سانتی متر می باشد. سررسید های رحلی باتوجه به فضای بیشتر یادداشتی که دارد، می تواند مخصوص مدیران باشد.

سایز وزیری:

به طور معمول اندازه کتاب درسی است و مصرف زیادی دارد، تقریبا در سایز ب 5 می باشد (25 در 17.5 سانتی متر). سررسید وزیری ابعاد بسیار مناسبی جهت یاداشت برداری روزانه دارد و شما دغدغه نوت برداری های روزانه خود را ندارید.

سایز رقعی:

از وزیری کوچکتر و در سایز استاندارد آ 5 (21 در 14.5) می باشد. سررسید رقعی نسبت به سررسید سایز وزیری خوش دست و حمل آن به آسانی صورت می پذیرد.

سایز پالتویی:

دارای دوسایز بزرگ (11.5 در 22.5) و کوچک (11 در 20) می باشد.

سایز جیبی:

تقریبا با سایز آ 7 (14.5 در 10) یکسان می باشد.
ممکن است که بعد از صحافی اندازه ها مقداری تغییر کند. این نوع سررسید بخاطر ابعاد کوچکی که دارند مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده است.
سررسید جیبی مناسب جهت یاداشت های کوتاه شما می باشد.

 سررسید جیبی چرمی

سفارش سررسید چرم

سررسید چرم می تواند یک هدیه مناسب و یک وسیله تبلیغاتی مناسب با توجه به زیبایی و سبکی خاص آن باشد، ما در زمینه تولید انواع سررسید و خصوصاً سررسید چرم در طرح ها و اندازه های مختلف فعالیت می کنیم، سررسیدهای ما بسیار با کیفیت و در قیمت مناسب هستند، به طوری که توجه مشتریان را به خود جلب می کند، همین الان و به آسانی می توانید سفارش سررسید چرم را در سایت ما انجام دهید و در کوتاهترین زمان ممکن سررسید دلخواه خود را دریافت کنید.قیمت سررسید چرم

قیمت سررسید چرمی بسته به جنس جلد سررسید، برگه های داخل سررسید، نوع صحافی می تواند متغیر باشد. سررسید چرمی را ارزان نخرید چرا که برخی تولید کنندگان از چرم های نامناسب جهت تولید سررسید چرمی استفاده می کنند. به همین دلیل شما باید سررسید را از فروشگاه و مجموعه های معتبر خریداری کنید تا از کیفیت آن اطمینان داشته باشید. قیمت سررسید چرم مصنوعی تفاوت زیادی با سررسید چرم طبیعی دارد و اکثر تولید کنندگان از چرم مصنوعی جهت تولید سررسید استفاده می کنند. همچنین تنوع طرح و رنگ بندی در چرم مصنوعی بسیار زیاد است و شما می توانید از میان طرح های موجود طرح دلخواه خود را انتخاب کنید و به تولید کننده سفارش دهید.


خرید سررسید رقعی چرمی

خرید سررسید چرم 1402

مجموعه تبلیغاتی مدیران تولید کننده برتر سررسید چرمی در ایران می باشد و طبق روال هر ساله سررسید های متنوعی را برای شما عزیزان تدارک می بیند. برای سفارش و خرید سرسید چرم می توانید نمونه موردنظر خود را انتخاب کرده و کد کالا را به همکاران قسمت فروش مجموعه تبلیغاتی مدیران سفارش دهید یا اینکه در سایت مجموعه خرید خود را تکمیل و سررسید چرم 1402 خود را با چاپ و برند خود در  هر نقطه ای از کشور که هستید آن را تحویل بگیرید.

چاپ سررسید اختصاصی چرم

اگر تیراژ سفارش شما بالا می باشد بهتر است از تولید کننده درخواست کالیته چرم کنید و از میان چرم های موجود جلد سررسید خود را انتخاب کنید. مجموعه تبلیغاتی مدیران سررسید شما را به صورت اختصاصی طراحی، چاپ و صحافی می کند. سررسید اختصاصی چرم قیمت بیشتری را نسبت به سررسید های سلفونی دارد ولی از مقاومت بیشتری برخوردار است و هر ساله جزء محصولات پرفروش مجموعه ما می باشد.دسته‌بندی