سررسید اختصاصی

اهمیت تبلیغات در دنیای شلوغ و پرهیاهوی امروز بر هیچ کس پوشیده نیست. چاپ و اهدای سررسید اختصاصی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی است که به صورت برند سازی و حرفه ای برای آشنایی بهتر محصول و شرکت می باشد.

تبلیغات چگونه باعث افزایش مشتریان شما خواهد شد؟

تبلیغ مؤثر، خلاقانه و اصولی یک محصول، در درجه اول، باعث شناساندن آن خدمت یا کالا، به مردم خواهد شد و در درجه دوم در مشتریان، ایجاد رغبت، علاقه و حس نیاز بیشتر به استفاده از آن محصول را ایجاد می‌نماید. برای این منظور ابتدا باید به دقت نیاز های مشتریان خود را شناسایی کرده و در تبلیغات به آنها اشاره کنید. سپس بیان کنید که چگونه استفاده از محصول یا خدمت شما، آن نیازها را برطرف کرده و به نوعی به مشتری شما نفع می رساند.

sarrasid ekhtesasi

تبلیغات به وسیله سررسید اختصاصی

یکی از بهترین روش های اجرای تبلیغات و شناساندن محصولات به مشتریان، چاپ و اهدای اقلام تبلیغاتی است. در میان انواع اقلام تبلیغاتی، مانند خودکار، تقویم، جاکلیدی، لیوان، کیف و سررسید، سررسید اختصاصی به دلیل اینکه روزانه برای نوشتن یادداشت مورد استفاده قرار می گیرد، گزینه بسیار مناسبی جهت نمایش مداوم نشان تجاری(لوگو) و معرفی محصولات و خدمات شما به مشتریان خواهد بود.اگر سررسید اختصاصی شما سایز مناسبی را داشته باشد مخاطب شما سررسید را همیشه به همراه خود داشته و خودکار تبلیغات خود را انجام می دهد.

انواع سررسید تبلیغاتی

دقت نمایید که استفاده از انواع سررسید های تبلیغاتی به معروفیت شما کمک شایانی می نماید. اگر وارد کسب و کار جدیدی شده اید قطعاً نیاز به معروفیت دارید، معروف شدن به نوبه خود نیاز به تبلیغات گسترده دارد و این موضوع گاه بسیار هزینه بر می باشد. اما شما می توانید با توجه به نوع محصول و یا خدمت خود به سراغ انواع سررسید های تبلیغاتی بروید. مجموعه چاپ آنلاین مدیران تولید کننده سررسید های تبلیغاتی در تنوع جنس با ارزان ترین قیمت در ایران می باشد. در این روش شما به نوعی معرفی خواهید شد و سررسیدی که با نام و نشان شما عرضه شود در واقع معرف امضای شما می باشد حتی اگر خودتان حضور نداشته باشید.

ابعاد سررسید اختصاصی

سررسید های اختصاصی را با سایز دلخواه شما می شود تولید کرد ولی سایز های وزیری، رقعی، اروپایی، پالتویی هدر رفت کاغذ و موارد مصرف شده در تولید را کاهش می دهد. در نتیجه هزینه تمام شده سررسید اختصاصی برای شما کاهش می یابد.

آشنایی با انواع جنس جلد سررسید اختصاصی

سالنامه ای  که طراحی و تولید آن به سفارش مشتری است، سررسید اختصاصی به روش های مختلف تهیه می شود که در ذیل به آن ها اشاره می کنیم:

ابتدا بهتر است با انواع جلد کتب و سرسید ها، جهت سفارش سررسید اختصاصی آشنا شوید. سررسید وسیله است که در قطع های مختلف جیبی، پالتویی، رقعی و وزیری به چاپ و نشر می رسد. به دلیل استفاده روزانه و مکرر از سررسید، معمولاً جلد آن را از جنس با کیفیت و با دوام تهیه می کنند تا بر اثر گذر زمان و استفاده زیاد، آسیب پیدا نکند.

بعضی سررسید ها جلدی از جنس مقوای ضخیم و سخت دارند که پوششی رنگی روی آن را می پوشاند. به این جلدها گالینگور، طلاکوب یا زرکوب گفته می شود. در چاپ زرکوب، طراحی‌های گرافیکی و رنگ های متنوع وجود ندارد و اطلاعات و تزئینات روی جلد به روی پوشش نازک پلاستیکی تک رنگ یا چند رنگ، به رنگ طلائی یا نقره ای، حک می شود. چاپ زرکوب جلوه زیبایی به سررسید شما می بخشد و صرفه اقتصادی بیشتری برای سفارش دهنده دارند.

چاپ سررسید اختصاصی

بعضی سررسید ها از همان جلدهای مقوایی ضخیم استفاده می کنند با این تفاوت که جنس پوشش نازک روی مقوا متفاوت است. روی مقوای ضخیم جلد از پوشش نازکی با طرح های گرافیکی و دلخواه و تنوع رنگی بی نهایت می توان استفاده کرد. روی این پوشش را هم یک لایه بسیار نازک سلفون می پوشاند (لمینیت) که طرح چاپی روی جلد دوام و زیبایی خود را حفظ کند.

سفارش سررسید اختصاصی

جلد های چرمی مصنوعی هم برای سفارش سررسید اختصاصی موجود است که اطلاعات مورد نیاز شما را به صورت طلاکوب، لیرزی، داغی و چسباندن پلاک می توان به روی آن ها درج نمود. جلدهای چرمی، نفیس تر بوده و با توجه به جنس و نوع چاپ، هزینه متفاوتی دارند. جلد های چرمی در انواع طبیعی و مصنوعی ساخته می شوند که نوع مصنوعی آن امروزه رایج تر است. چرم مصنوعی مورد استفاده در جلد سررسید اختصاصی، در چند نوع وجود دارد. ترمو چرم که بسیار به چرم طبیعی شبیه است و می‌توان اطلاعات را به روش چسباندن پلاک، داغی یا چاپ لیزر روی آن درج کرد.چرم های مصنوعی از نظر رنگ و طرح تنوع زیادی را دارند.شما می توانید از تولید کننده درخواست کالیته کنید و رنگ سررسید خود را با ست اداری خود همرنگ کنید.

چاپ سررسید اختصاصی

چرم مصنوعی اشبالت که ظاهری مات دارد و شبیه به پشت چرم طبیعی است. روی این متریال می توان از چسباندن پلاک، چاپ لیزر، چاپ داغی و یا طلاکوب برای درج اطلاعات استفاده کرد.

چاپ سررسید اختصاصی

سررسید اختصاصی 1402

سالنامه با نقش خود به عنوان یک محصول تبلیغاتی، با آغاز سال نو می توانند نقش مهمی در معرفی برند شما داشته باشد. سالنامه اختصاصی 1402 می تواند به مدت یک سال تاثیر به سزایی در تبلیغ شرکت یا محصول شما داشته باشد. شرکت ها و سازمان های مختلفی با نزدیک شدن به سال نو اقدام به خرید و چاپ سالنامه اختصاصی 1402 می کنند. برای اختصاصی کردن یک سررسید (سالنامه) روش هایی نظیر چاپ روی جلد، طراحی جلد اختصاصی، چاپ ترام و چاپ لت وجود دارد.

چاپ سررسید اختصاصی 1402

در این بخش می خواهیم شما را با روش های چاپ سررسید و روش های اختصاصی کردن سررسید آشنا کنیم.

• چاپ روی جلد:

 با استفاده از روش های داغی، طلاکوب، چاپ سیلک، حک با استفاده از لیزر و پلاک های فلزی و مولتی، لوگو و اطلاعات سفارش دهنده روی جلد سررسیدی که از قبل تهیه شده است چاپ می شود.

چاپ داغی روی سررسید اختصاصی

چاپ داغی بیشتر برای سررسیدهای چرمی، اشبالت، ترمو استفاده می شود. از این نوع چاپ بر روی سررسید های سلفون نمیتوان استفاده کرد. اگر می خواهید از چاپ داغی استفاده کنید بهتر است سررسید هایی با رنگ جلد روشن انتخاب کنید. محل چاپ سررسید با رنگ جلد روشن پس از چاپ داغی تغییر رنگ می دهد و جلوه خاصی به سررسید شما می بخشد.

چاپ طلاکوب یا چاپ زر کوب روی سررسید اختصاصی

این نوع چاپ به وسیله دستگاه های پنوماتیک، هیدرولیک یا طلاکوب دستی بر روی جلد سررسید انجام می شود. دستگاه های طلاکوب با استفاده از حرارت، اطلاعات موجود بر روی کلیشه را بر روی سررسید چاپ می کند. این نوع چاپ رنگ های متنوعی را دارد که بسته به رنگ انتخابی سررسید می تواند تغییر کند. چاپ داغی اکثر برای سررسید های سلفون استفاده می شود ولی در برخی موارد پس از داغی طلاکوب یا نقره کوب انجام می شود.

چاپ سیلک روی سررسید اختصاصی

چاپ سیلک به صورت دستی و اتوماتیک وصورت می گیرد. بهتر است از جاپ سیلک بر روی سررسید ترمو و سررسید سلفون استفاده کرد.

چاپ لیزر روی سررسید اختصاصی

از چاپ لیزر را بر روی انواع سررسید می توان استفاده کرد ولی این نوع چاپ بر روی سررسید های ترمو و اشبالت جلوه بیشتری دارد. این نوع چاپ سطح روی سررسید را می سوزاند و باعث تغییر رنگ در محل لیزر شده می شود اگر تیراژ سفارش شما بالا می باشد بهتر است از تولید کننده درخواست نمونه داشته باشید.

پلاک فلزی و مولتی

این نوع چاپ ابتدا توسط دستگاه های لیزر بر روی پلاک های مولتی و فلزی درج می گردد سپس با استفاده از چسب های دو طرفه که در پشت پلاک وجود دارد در محل دلخواه شما نصب می گردد. قیمت پلاک مولتی به نسبت پلاک فلزی کمتر می باشد.

• چاپ ترام:

 ترام همان سایه روشنی است که در صفحات داخلی سررسید می بینید. طرحی که در ترام استفاده می شود لوگو، آرم و یا عنوان شرکت سفارش دهنده است. این نوع چاپ به صورت تک رنگ یا چند رنگ است.

• چاپ لت:

 صفحات رنگی که در ابتدا و انتهای سررسید می بینید همان لت است که از کاغذ گلاسه ساخته می شود. لت گرماژ بالاتری از صفحات داخلی سررسید دارد. با استفاده از لت می توانیم به معرفی کامل محصولات و خدمات و مشخصات شرکت سفارش دهنده بپردازیم.

 • طراحی جلد اختصاصی:

ظاهر سالنامه برای سفارش دهندگان اهمیت به سزایی دارد. از این رو سررسیدی مطابق سلیقه و خواست خودشان سفارش می دهند که طراحی شود. در این زمان است که طراحی جلد به صورت اختصاصی انجام می گیرد و وارد مرحله صحافی می شود. طرح جلد سررسید از پارامتر های مهم در طراحی سررسید های اختصاصی می باشد.

اضافه کردن صفحه های تبلیغات به همراه جلد اختصاصی : تصاویر یا مطالبی از تبلیغات محصولات مشتری تهیه می شود و به صفحات سالنامه افزوده می شود و همچنین به مانند مورد قبلی بر روی جلد سالنامه مشخصات مشتری از جمله شماره تلفن، لوگو، آدرس و ... چاپ می شود.

تفاوت سررسید اختصاصی و سررسید سفارشی

سررسید اختصاصی به سررسیدی گفته می شود که از صفر تا صد سررسید به انتخاب شما می تواند تغییر کند. شما می توانید اقلامی مانند کاغذ داخلی سررسید، جلد سررسید، تعداد لت، ضمیمه های سررسید، نوع صحافی را بسته به سلیقه خود انتخاب کنید. در سررسید سفارشی این امکان وجود ندارد و شما می توانید تعدادی لت به سررسید انتخابی خود اضافه کنید. همچنین اگر تولیدکننده برگه های خام سررسید را داشته باشد می توانید جلد سررسید خود را نیز تغییر دهید

چاپ اختصاصی سررسید

چاپ سررسید تبلیغاتی در مدل های متنوعی دیده می شود. به عنوان مثال شما می توانید از مدل های کاغذی استفاده نمایید که دارای بخش تقویم و یادداشت روزانه بوده و معمولاً با جلدی چرم و یا مقوایی با روکش سلفون عرضه می شود. در چاپ سررسید تبلیغاتی در مدل های اداری بخش های مجزایی برای خودکار تبلیغاتی و همچنین با فنرهای داخلی دیده می شود که به شما کمک می نماید مشتری را مجذوب نمایید. سررسید های تبلیغاتی اداری هدیه ای لاکچری برای مشتریان خاص شما می باشد. چاپ سررسید اداری به نوعی می تواند در گردش مالی شما نقش بسیار مهمی داشته باشد مخصوصاً اگر اصل طرح بندی و نظم و ترتیب در آن رعایت شده باشید.

در این روش کل سالنامه از جلد تا صفحات داخلی و صفحات تبلیغاتی به صورت اختصاصی برای مشتری تولید و چاپ می شود، قیمت این نوع سررسید نسبت به دو مورد قبلی بیشتر است و می توانیم بگوییم که چاپ اختصاصی کامل برای تیراژهای بالا مناسب می باشد.

آیا می دانید چاپ سررسید تبلیغاتی در کسب و کار شما بسیار مهم و مطرح است؟ آیا می دانید انواع سالنامه تبلیغاتی وجود دارد که شما می توانید با توجه به نوع محصول خود سفارش داده و به دست مشتریان برسانید؟ امروز قصد داریم از روش های سفارش و چاپ سررسید تبلیغاتی به صورت دقیق صحبت نماییم.

صحافی سررسید اختصاصی

صحافی سررسید های اختصاصی به دو صورت فنر و ته دوخت می باشد. در سررسید های فنری ابتدا برگه های سررسید پانچ می شوند سپس فنر می شوند.اغلب تولید کنندگان جهت زیبایی بیشتر سررسید، فنر را داخل سررسید می گذارند.سپس دو لت ابتدا و انتهای سررسید را به جلد سررسید چسب می کنند این امر مانع از جدایی برگه های سررسید از جلد می شوند.

نوع دیگر از صحافی سررسید، صحافی به وسیله دستگاه های دوخت می باشد.در این روش اگر شما می خواهید لت به سررسید اضافه کنید باید قبل از دوخت آن را اضافه کنید،

نحوه سفارش سررسید اختصاصی 1402

چاپ و تهیه و سفارش سررسید اختصاصی 1402، در سه نوع مختلف امکان پذیر است:

در روش اول نشان تجاری (لوگو) شما به همراه اطلاعات ضروری مثل آدرس و تلفن روی جلد سررسیدهای خام از قبل چاپ شده، درج می شود. در سفارش سررسید اختصاصی 1402، به این روش می‌توانید از سررسید هایی با جلدهای چرمی مصنوعی و گالینگور استفاده کنید.
در سفارش سررسید اختصاصی به روش دوم، می توان لوگو و اطلاعات مورد نیاز شما را علاوه بر روی جلد، داخل صفحات نیز چاپ کرد و همچنین صفحاتی از جنس گلاسه که حاوی تبلیغات و تصاویر محصولات شما هستند را به ابتدا و انتها و میان صفحات سررسید اختصاصی اضافه نمود.
در روش سوم سفارش سررسید اختصاصی 1402، تمام قسمت های سررسید، مثل جلد، آستر بدرقه و آرایش صفحات، از پایه طراحی می شود. در این روش که هزینه بیشتری خواهد داشت، هیچ محدودیتی در مورد انتخاب جنس جلد یا طراحی آن و همچنین صفحه آرایی صفحات داخلی نخواهید داشت.
برای سفارش سررسید اختصاصی 1402 و دریافت مشاوره تبلیغاتی در مورد سررسید اختصاصی 1402، با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.


تماس با ما

سفارش سررسید تبلیغاتی

اگر می خواهید چاپ سررسید 1402 تبلیغاتی برای شما بسیار ارزان باشد می بایست به سراغ روش های اینترنتی بروید و در این روش در زمانی بسیار کم می توانید نمونه های زیبایی را انتخاب نمایید. مجموعه چاپ آنلاین مدیران طبق روال هر ساله اقدام به چاپ سررسید های تبلیغاتی با تنوع جنس کرده است. اگر به دنبال سررسید 1402 با قیمت ارزان می باشید، در قسمت سررسید های تبلیغاتی سررسید تبلیغاتی مورد نظر خود را انتخاب کنید.در چاپ سررسید تبلیغاتی می بایست از اصل خلاقیت به درستی استفاده شود این موضوع از اهمیت طراحان حرفه ای نیز صحبت می نماید در واقع هرچه چاپ سررسید تبلیغاتی به صورت خلاقانه تر صورت پذیرد قطعاً تاثیرگذارتر خواهد بود.

بهترین زمان سفارش سررسید اختصاصی

یکی از دغدغه های افراد جهت سفارش سررسید دریافت به موقع آن می باشد.این دیرکرد وابسته به مشکلاتی از قیبل عدم توانایی تولید کننده در تولید سررسید و تحویل به موقع آن، ثبت دیر هنگام سفارش از طرف مصرف کننده است. سفارش به موقع سررسید فوایدی از قیبل صرفه جویی در قیمت، اثر بخشی فوق العاده، پرداختن بیشتر به جزئیات و دریافت به موقع سفارش را دارد.معمولا تاریخ های سال در اواسط آذر ماه از طرف مشخص می شود.سررسید های تبلیغاتی در اواخر آذر ماه و اوایل دی ماه آماده می شوند. شما جهت طراحی سررسید تبلیغاتی اختصاصی خود می توانید از اواسط آذر ماه اقدام کنید. شما برای خرید سررسید باید به یک فروشگاه یا مجموعه تبلیغاتی حرفه ای و معتبر مراجعه کنید تا سررسید شما را به موقع و با بهترین کیفیت برای شما ارسال کند.

قیمت چاپ سررسید تبلیغاتی

هزینه سررسید تبلیغاتی در روال های مختلف می تواند در سه درجه دیده شود، هزینه سررسید لوکس و شیک که دارای برگه های ضد آب و ضخیم می باشد اغلب گران تر از سایر گزینه ها می باشد. اگر می خواهید کمتر هزینه نمایید می توانید از مدل های ترکیبی استفاده نمایید این مدل دارای کاغذهایی با ضخامت مناسب بوده و بهترین شروع برای معروف شدن شما می باشد. مجموعه ما سررسید های تبلیغاتی را در تنوع قیمتی تولید کرده است. شما پس از انتخاب و چاپ مورد نظر خود می توانید سررسید خود را در محل مورد نظر خود دریافت کنید.

راهنمای سوالات شما

حداقل تیراژ سفارش سررسید اختصاصی چقدر است؟

به صرفه ترین تیراژ سفارش سررسید اختصاصی حداقل 1000 عدد می باشد و به دلیل هزینه های ثابت در چاپ، هر چه تعداد بالاتر برود قیمت هر عدد سررسید کمتر خواهد شد.

چرا سررسید اختصاصی را ارزان نخریم؟

برخی تولیدکنندگان جهت سود و فروش بیشتر از متریال نامرغوب و نامطلوب استفاده می کنند. این امر سبب پایین آمدن کیفیت سررسید می شود و پس از چند ماه کارکرد سررسید قابل استفاده نمی باشد.

نحوه ارسال سررسید اختصاصی به چه صورت است؟

سررسید شما پس از اتمام کار آماده ارسال و به شیوه های مختلف برای شما ارسال می شود.

اگر درون شهر اصفهان هستید از طریق تاکسی یا اتومیبل های درون شهری برای شما ارسال می گردد.همچنین اگر بیرون از شهر اصفهان هستید بسته به خواسته شما برایتان ارسال می گردد. در صورتی که می خواهید هزینه ارسال سررسید برای شما کمتر شود بهتر است از اتوبوس های بین شهری(باربری)استفاده کنید. در غیر این صورت می توانید از پست، تیپاکس و .....استفاده کنید.
چاپ سررسید تبلیغاتی