کمی صبر کنید...

سررسید سلفونی


امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر مردم به دنبال تبلیغاتی هستند که بتوانند به عمه جامعه هدیه بدهند و بازدهی بالایی را داشته باشد سررسید تبلیغاتی می تواند گزینه مناسبی برای تبلیغات شما باشد. سررسید سلفون یکی از هدایای پرطرفدار می باشد که هر ساله جزء محصولات پرفروش مجموعه تبلیغاتی مدیران می باشد. نام گذاری این نوع سررسید به دلیل جلد آن می باشد. جلد سررسید با استفاده از کاغذ گلاسه چاپ شده سلفون شده، مقوا صحافی(مقوا کرجی)، چسب صحافی تولید می شود. سررسید سلفون یکی از انواع جلدهایی است که در ساخت سررسید به کار می‌رود. سررسید سلفون مانند دیگر انواع سررسیدها دارای انواع متفاوتی است که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

سررسید سلفون

سررسید جلد سلفون ارزان ترین سررسید موجود در بازار می باشد.این نوع سررسید اکثر در سایز وزریری طراحی و تولید می شوند. طراحی داخلی سررسید سلفون بستگی به نیاز مشتری دارد و مشتری می تواند تعداد لت های سررسید، ضمیمه های اول و آخر سررسید همچنین روز شمار بودن سررسید را تغییر دهد. سررسید سلفونی 1402 می تواند تبلیغات شما را به صورت گسترده انجام دهد هزینه های شما را تا حد ممکن کاهش می دهد. سررسید های سلفونی اکثرا با استفاده از جلد سخت طراحی و تولید می شوند. نوع صحافی سررسید جلد سلفون می تواند به صورت دوختی یا به صورت فنر داخل باشد. سررسید های دوختی باید پس از ترتیب باید به وسیله دستگاه دوخت صحافی شوند ولی در سررسید با صحافی فنر باید برگه های سررسید پانچ شوند و لت های گلاسه سررسید به جلد سررسید چسبانده شوند.

سفارش سررسید سلفون 1401

ویژگی های سررسید سلفون

یکی از ویژگی‌های جلد سررسید سلفون این است که به شما امکان می‌دهد تا طرح‌های درخواستی و مورد علاقه‌ی خود را در رنگ‌های دلخواه و به صورت بسیار زیبا روی آن چاپ کنید.

جلد این نوع سررسید دارای ویژگی‌های زیر است؛

تشکیل شدن از کاغذ گلاسه 35 گرمی
امکان چاپ طرح مورد نطر در 4 رنگ متفاوت
محافظت از طرح و جلد چاپی به وسیله‌ی سلفون
برخورداری از خدمات جانبی به سفارش مشتری مانند طلاکوب، نقره کوب و انواع یو وی برای زیباتر جلوه دادن طرح چاپی روی جلد سررسید

قابلیت مهم سررسید سلفون

قابلیت مهمی دیگری که در سررسید سلفونی می‌توان به آن اشاره کرد؛ چاپ طرح‌ها با کیفیت بسیار بالا و مناسب روی کاغذ گلاسه است. این طرح‌ها بیشتر برای جلد‌های سخت طراحی شده و از آن برای صحافی سررسید استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است یو وی موضعی و چاپ برجسته به شکیل شدن این نوع جلدها و طرح‌ روی آن کمک می‌کند. البته این موضوع تا حد زیادی به تعداد سفارش سررسید سلفون بستگی دارد. هر چه تعداد بالاتر رود چاپ چنین سررسیدی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌ تر خواهد بود.

موارد استفاده از روکش سررسید سلفون

این نوع روکش و سررسید به دلیل قیمت و ویژگی ‌های خاص ان در همه جا استفاده نمی‌شود. کاربرد این نوع جلد بیشتر در سررسیدهای اختصاصی و سفارشی مشهود است. چرا که بر خلاف سررسید های معمولی این نوع سررسید بیشتر در تیرا‌ژ‌های 1000 به بالا تولید می‌شود. همانطور که اشاره کردیم در تولید سررسید سلفونی تمامی طرح‌های مورد نظر خود را می‌توانید در 4 رنگ متفاوت به صورت کاملا با کیفیت روی کاغذ گلاسه 150 گرمی چاپ کرده و از کیفیت ان لذت ببرید. در پایان کار نیز برای استحکام کاغذ و جلوگیری از پارگی و آسیب دیدن جلد یک لایه سلفون روی جلد اضافه می‌شود.

ابعاد سررسید سلفون

سررسید های سلفون نیز مانند دیگر سلفون ها دارای سایز های وزیری، اروپایی، رقعی و پالتویی می باشد.

سررسید سلفون وزیری

سررسید سلفون وزیری رایج ترین مدل سرررسید می باشد. اندازه این نوع سررسید 17*24 می باشد.

سررسید سلفون رقعی

این نوع سررسید اندازه کوچکتر از سایز وزیری دارد و ابعاد آن برابر با 15*22 سانتی متر می باشد.

سررسید سلفون اروپایی

ابعاد این نوع سررسید مانند سررسید سلفون رقعی می باشد ولی عرض سررسید کمتر می باشد. اندازه این نوع سررسید 12*22 می باشد.

سرررسید سلفون پالتویی

ابعاد این نوع سررسید به گونه ای طراحی شده که حمل آن را آسان تر کند. ولی اکثر تولید کنندگان این سایز را به صورت سررسید سلفونی عمومی تولید نمی کنند.

قیمت سررسید سلفون 1401

چاپ سررسید سلفون

چاپ بر روی سررسید های سلفون به صورت چاپ طلاکوب، نقره کوب یا به صورت پلاک های فلزی، مولتی می باشد. چاپ طلاکوب به وسیله رول های طلایی و یا رنگی و حرارت دستگاه بر روی سررسید ثبت می گردد. معمولا تولیدکنندگان سررسید محل خاصی را برای چاپ روی سررسید درنظر می گیرند.

این نوع سررسید یکی از انواع سررسیدهایی است که امکان حک لوگو روی جلد آن به سادگی امکان پذیر است. سررسید سلفون به سبب داشتن جلدی از جنس گلاسه، لوگو شما را بهترین شکل ممکن نمایش می‌دهد. چرا که لوگو را به صورت مستقیم روی جلد چاپ می‌کند. البته شما می‌توانید برای زیباتر جلوه دادن لوگو خود از یو ای یا طلاکوب بهره بگیرید.

مزایای سررسید جلد سلفون

پایین ترین قیمت را در بین سررسید ها دارد.

از چاپ های متنوعی بر روی سطح جلد سررسید می توان استفاده کرد.

سررسید سلفون را می توان با طرح دلخواه خود چاپ کرد. این مورد به شما در همرنگ کردن سررسید با ست اداری کمک می کند.

کاغذ داخلی سررسید سلفون

کاغذ داخلی سررسید با توجه به سلیقه مشتری می تواند سفید یا کرم باشد. گرماژ کاغذ های مورد نظر از 70 گرمی شروع می شود. اکثر سررسید های موجود در بازار 70 گرمی یا 80 گرمی می باشند. تعداد کاغذ داخلی سررسید بسته به روزشمار بودن تقویم بستگی دارد.

جلد سررسید سلفون

ویژگی اصلی جلد این سررسید امکان چاپ تمامی طرح‌های دلخواه در رنگ‌ها و شکل‌های مختلف و متناسب با سلیقه شماست. تمامی این طرح‌ ها با بهترین رنگ و بهترین کیفیت روی جلد سررسید چاپ می‌شوند. جلد سلفونی این سررسید نوعی کاغذ گلاسه با 135 گرم وزن است که به شما امکان چاپ طرح مورد نظر را در 4 رنگ مختلف می دهد. حفاظت از این نوع طرح و رنگ و کیفیت به وسیله‌ لایه ای سلفون که روی جلد قرار می‌گیرد انجام می‌شود. خدمات جانبی مثل استفاده از طلاکوب، نقره کوب و انواع یو وی زیبایی طرح را دو چندان می کند.

کیفیت جلد سررسید سلفون

کیفیت و چگونگی طرح این سررسید بستگی به خدمات چاپ و نوع و کیفیت چاپ آن بستگی دارد. بهتر است برای اطمینان بیشتر از کیفیت خدمات چاپی حتما قبل از استفاده و سفارش سررسید، از چگونگی چاپ و خدمات پس از چاپ از تولید کننده اطلاع کسب کنید. علاوه بر طرح چاپی روی جلد، نوع سلفون به کار رفته نیز بسیار اهمیت دارد. چنانچه چنس سلفون مرغوب نباشد موجب از بین رفتن کیفیت کار و ایجاد لکه در قسمت‌های دارای رنگ تیره می‌شود.

کیفیت خدماتی مانند طلاکوب، نقره کوب و یو ای نیز تاٍیر زیادی روی ظاهر و جلد سررسید شما خواهد داشت؛ بنابراین قبل از سفارش برای خدمات جانبی حتما از کیفیت آن‌ها اطمینان حاصل نمایید.

قیمت سررسید سلفون 1401 ارزان

سررسید اختصاصی سلفون

سررسید سلفونی به صورت عمومی و اختصاصی طراحی و تولید می شوند. اگر سررسید های عمومی مجموعه چاپ مدیران مدنظر شما نبود. شما باید سررسید خود را به صورت اختصاصی چاپ کنید.

چاپ سررسید سلفون اختصاصی

اگر به دنبال سررسید با قیمت مناسب می گردید باید به سراغ سررسید سلفونی 1402 بروید. سررسید سلفونی کمترین قیمت را در بین سررسید ها دارد. برخی مشتریان به دلایل متعدد سررسید های سلفونی عمومی که در بازار رواج دارد را نمی پسندند در این مواقع مجموعه چاپ آنلاین به شما پیشنهاد می دهد سررسید سلفون اختصاصی را در مجموعه ما با کمترین هزینه چاپ کنید. مزایای خرید سررسید اختصاصی این است که شما مواردی از قیبل برگه های داخلی سررسید، چاپ سلفون سررسید، تعداد برگه های سررسید، نوع صحافی و.... را به صورت دلخواه انتخاب می کنید. چاپ سررسید اختصاصی سلفونی 1402 را به مجموعه چاپ مدیران بسپارید و با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در مکان دلخواه خود تحویل بگیرید.

 خرید سررسید سلفون

قیمت سررسید سلفون

سررسید های سلفون نسبت به دیگر سالنامه های تبلیغاتی از قیمت پایین تری برخورداراند. قیمت سررسید های سلفون بسته به گرماژ کاغذ، نوع صحافی، تعداد برگه های داخلی سررسید و.... متفاوت است. قیمت سررسید های تبلیغاتی هر چه به روزهای آخرسال نزدیک می شوند بالاتر می روند. این امر به دلیل تغییر قیمت کاغذ می باشد. در نتیجه اگر شما قصد سفارش سررسید سلفونی دارید بهتر است در اواخر آذر ماه یا اوایل دی ماه اقدام به خرید کنید.

خرید سررسید سلفون 1402

برای سفارش و خرید سرسید سلفون 1402 می توانید نمونه ی مد نظر خود را انتخاب کرده و کد کالا را به همکاران واحد فروش مجموعه مدیران سفارش دهید و سررسید سلفون 1402 خود را در  هر نقطه ای از کشور که هستید آن را دریافت کنید.

سفارش سررسید سلفون

دسته‌بندی