کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

سررسید جیبی


سررسید جیبی

برخی افراد جهت نوت برداری های کوچک همچنین دیدن تاریخ روز احتیاج به یک سررسید دارند. مزیت سررسید های جیبی خوش دست بودن همچنین قیمت پایین این نوع سررسید موجب سفارش بیشتر شما مشتریان می شود

ابعاد سررسید جیبی

سررسید های جیبی کمی از سررسید های پالتویی کوچک تر می باشد و شما به راحتی می توانید آن را جابه جا کنید.

جلد سررسید جیبی

اکثر تولید کنندگان جهت تولید سررسید های جیبی از جنس ترمو استفاده می کنند. این جنس زیبایی منحصر به فردی را به سررسید شما می بخشد.

سررسید جیبی بر اساس فرمت تاریخ

سررسید جیبی روزانه: این نوع سررسید به صورت روزانه در هر برگ چاپ می شود و فضای کافی برای نوشتار شما دارد

سررسید جیبی هفتگی: سررسید های جیبی هفتگی به صورت هر هفته در یک برگه یا هفته در دو برگ طراحی و چاپ می شود این نوع سررسید فضای زیادی برای نگارش ندارد و شما می توانید در آن خلاصه نویسی کنید.

چاپ روی سررسید جیبی

چاپ بر روی این نوع سررسید بستگی به نوع جلد سررسید دارد. اگر جنس سررسید ترمو باشد شما می توانید از چاپ لیزر، چاپ داغی، طلاکوب، چاپ سیلک استفاده کنید. اگر تیراژ سفارش شما پایین می باشد به دلیل هزینه کلیشه بهتر است از چاپ لیزر استفاده کنید در غیر اینصورت شما می توانید از دیگر چاپ ها استفاده کنید.

سررسید اختصاصی جیبی

شما می توانید سررسید جیبی خود را به صورت اختصاصی طراحی و چاپ کنید و یک هدیه ویژه و ارزشمند به مشتریان خود بدهید. البته جهت چاپ سررسید اختصاصی باید تیراژ سفارش شما بالا باشد. سررسید اختصاصی به شما کمک می کند تا برند خود را بصورت گسترده به مخاطبان خود معرفی کنید. همچنین شما می توانید به صورت اضافه کردن لت گلاسه، چاپ ترام، روبان سفارشی و... سررسید خود را اختصاصی کنید.

دسته‌بندی