کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

سررسید گالینگور


سررسید گالینگور

سررسید گالینگور یکی از انواع سررسید می باشد که در ابعاد و رنگ های مختلف تولید می شود. این نوع سررسید از نوع جلد سخت می باشد و قیمت کمتری را نسبت به سررسید های چرم و ترمو دارد.

جلد سررسید گالینگور

جلد گالینگور یک پوشش از جنس پی وی سی می باشد. از این نوع جنس جهت تقویم رومیزی و سررسید استفاده می شود. سررسید گالینگور از مقاومت کمتری نسبت به سررسید های چرم و ترمو دارد. مزیت این نوع سررسید رنگ بندی متنوع می باشد شما می توانید رنگ سررسید خود را با دیگر اقلام تبلیغاتی خود همرنگ کنید. قیمت پایین این نوع جلد موجب استقبال زیاد مشتریان شده است. اگر شما قصد خرید سررسید با جلد گالینگور دارید بهتر است نمونه های وارداتی را خریداری کنید. اگر سررسید شما از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد پس از مدتی از محل باز و بسته شدن دچار پوسیدگی می شود.

ابعاد سررسید گالینگور

سررسید گالینگو در ابعاد مختلف طراحی و تولید می شوند. تولیدکنندگان بسته به نیاز مشتریان خود اقدام به تولید سررسید با اندازه مدنظر خود می کنند. سررسید گالینگور معمولا در ابعاد اروپایی، رقعی و وزیری تولید می شود.

چاپ روی سررسید گالینگور

بر روی سررسید با جلد گالینگور چاپ ها متنوعی از جمله چاپ سیلک، چاپ داغی، چاپ طلاکوب و نقره کوب، پلاک می توان استفاده نمود. چاپ های مدنظر به غیر از پلاک همگی بر روی سطح سررسید ثبت می گردد ولی در چاپ به وسیله پلاک ابتدا با استفاده از دستگاه لیزر مشخصات شما بر روی پلاک درج می گردد سپس بر روی سررسید چسبانده می شود این امر به وسیله چسب دو طرفه انجام می شود. در چاپ سررسید گالینگور به این نکته توجه داشته باشید که اگر جلد سررسید شما بی کیفیت باشد چاپ آن نیز زیبایی لازم را پیدا نمی کند پس اگر تیراژ سفارش شما بالا می باشد از تولید کننده در خواست کنید تا حتما یک مورد را برای شما امتحان کند البته شاید در نگاه اول هزینه چاپ یک عدد بالا به نظر برسد ولی شما چاپ مدنظر خود را انتخاب می کنید.

چاپ اختصاصی سررسید گالینگور

سررسید های گالینگور به دلیل تنوع رنگ بندی و همچنین قیمت مناسب طرفدارن زیادی را دارد. اگر شما نیاز به سررسید اختصاصی گالینگور را دارید بهتر است از تولید کننده درخواست کالیته کنید تا از میان رنگ های موجود رنگ مدنظر خود را انتخاب کنید. همچنین برگه های داخلی سررسید بسته به طرح مد نظر شما طراحی می گردد. اگر شما طرحی از پیش آماده ندارید طراحان ما می توانند سررسید شما را طراحی کنند و سپس در مجموعه چاپ و صحافی می گردد. شما همچنین می توانید به سررسید های مجموعه لت اضافه کنید و سررسید عمومی را به اختصاصی تبدیل کنید. این امر نیز در سررسید های تیراژ بالا مقرون به صرفه می باشد.


دسته‌بندی