کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

سررسید رقعی


سررسید رقعی

سررسید رقعی یکی از اندازه های سررسید است که تولید کنندگان هر ساله اقدام به تولید این سایز در جنس های مختلف می کنند. برگه های داخلی این سررسید معمولا به صورت تحریر 70 گرمی سفید رنگ یا کرم می باشد. چاپ بر روی این نوع سررسید بسته به نوع جلد سررسید می تواند متفاوت باشد. 

ابعاد سررسید رقعی

ابعاد سررسید رقعی مابین سررسید رقعی و سررسید اروپایی می باشد. اندازه سررسید رقعی 15*22 سانتی متر می باشد. این نوع سررسید به دلیل اندازه مناسب و خوش دست بودن استقبال زیادی را در پی دارد.

تفاوت سررسید رقعی و اروپایی

تفاوت سررسید رقعی و اروپایی در عرض سررسید است ینی سررسید اروپایی مشابه به سررسید رقعی است فقط کمی از عرض آن کاسته شده است ابعاد سررسید اروپایی 12*22 می باشد. سررسید رقعی فضای نوشتن بیشتری را برای شما دارد.

صحافی سررسید رقعی

صحافی سررسید رقعی به دو صورت دوختی و فنری صورت می گیرد. اکثر تولید کنندگان از صحافی دوختی جهت تولید سررسید رقعی استفاده می کنند. دلیل این امر هزینه پایین تر نسبت به فنر، جدا نشدن برگه های سررسید از جلد می باشد.

سفارش سررسید رقعی

اگر شما قصد سفارش سررسید رقعی را دارید بهتر است از مجموعه ای معتبر خریداری کنید. این امر به بالا بردن کیفیت سررسید انتخابی شما کمک می کند همچنین اطمینان بیشتری نسبت به قیمت سررسید پیدا می کنید. مجموعه ما این اطمینان را به شما می دهد که کیفیت سررسید های تولید شده بالاترین سطح می باشد. شما برای خرید سررسید کافیست مورد پسند خود را به صورت آنلاین سفارش دهید یا با همکاران ما در مجموعه تماس گرفته و کد انتخابی خود را اعلام نمایید تا سفارش شما را ثبت کنند. همچنین امکان خرید حضوری در مجموعه ما فراهم است.

سررسید اختصاصی رقعی

اگر سررسید های تولید شده در مجموعه چاپ آنلاین مدیران مورد پسند شما نشد می توانید مشخصات سررسید خود را برای همکاران ما ارسال کنید تا سررسید شما را برای طراحی و تولید کنند. سررسید اختصاصی می تواند گزینه مناسبی جهت تبلیغات شما بصورت گسترده باشد.

قیمت سررسید رقعی

قیمت سررسید رقعی بستگی به نوع جلد سررسید، کاغذ داخلی سررسید، نوع صحافی دارد. به طور مثال سررسید با جلد سلفون قیمت پایین تری نسبت به سررسید با جلد چرمی دارد.


دسته‌بندی