کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

سالنامه اروپایی


سررسید اروپایی

سررسیدها معمولا در اندازه های مختلف طراحی و تولید می شوند ولی برخی از آن ها بیشتر مورد استقبال مردم قرار می گیرند.سررسید های اروپایی نیز به خاطر سایز مناسب و راحتی در جا به جایی همچنین قیمت مناسب جز همین دسته از سررسید ها می باشد. جنس جلد سررسید اروپایی می تواند از چرم، سلفون سخت، ترمو، گالینگور یا جیر باشد.

اندازه سررسید اروپایی

ابعاد سررسید اروپایی 12*22 سانتی متر می باشد.

قیمت سررسید اروپایی

قیمت سررسید اروپایی بستگی به جنس جلد، فرمت تاریخ سررسید و نوع صحافی می تواند تغییر کند برای مثال سررسید با جنس چرم به دلیل جنس بکار رفته در جلد سررسید از سررسید سلفونی گران تر است. مجموعه چاپ آنلاین مدیران تولید کننده سررسید در اندازه های متفاوت می باشد.

خرید سررسید اروپایی

خرید سررسید اروپایی به صورت آنلاین، تلفنی، حضوری در مجموعه چاپ آنلاین فراهم است. شما در کمترین زمان و با بهترین قیمت می توانید سررسید مورد نیاز خود را انتخاب کنید. 

سررسید اروپایی اختصاصی

اگر شما نیاز به سررسید اختصاصی اروپایی دارید بهتر است با مجموعه ما تماس بگیرید پس از دریافت مشاوره و اعلام مشخصات سررسید خود قیمت نهایی سررسید را دریافت کنید این قیمت را با دیگر همکاران مقایسه کنید سپس اقدام به سفارش محصول کنید. اگر تیراژ سفارش شما بالا است از تولید کننده درخواست کالیته کنید و از میان رنگ های موجود رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین سررسید های سلفونی این امکان را برای شما فراهم آورده تا با کمترین هزینه طرح و رنگ دلخواه را چاپ و سپس صحافی کنید این امر ست کردن سررسید شما را با دیگر اقلام تبلیغاتی یا اداری آشان تر می کند.

دسته‌بندی