کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

سررسید وزیری


سررسید وزیری

سررسید وزیری یکی از رایج ترین سررسید های موجود در بازار می باشد. سررسید وزیری دارای ابعاد استانداردی می باشد. سررسید های وزیری اغلب به صورت جلد سلفون، چرم، ارگانایزر طراحی و تولید می شوند. 

سررسید وزیری 1401

مجموعه چاپ آنلاین مدیران طبق روال هر ساله اقدام به تولید سررسید وزیری کرده است. شما می توانید از تاریخ 20 آذر اقدام به سفارش از طریق سایت، تلفنی و حضوری کنید. همکاران ما به محض آماده شدن سررسید آن را درون سایت قرار می دهند تا شما عزیزان به راحتی سفارش خود را ثبت کنید

اندازه سررسید وزیری

فرمت تاریخ سررسید وزیری

سررسید های وزیری معمولا به صورت روزشمار، روز شمار پنج شنبه و جمعه با هم، سررسید هفتگی طراحی و تولید می شوند.

سررسید وزیری روزشمار: در سررسید وزیری روز شمار هر روز از سال در یک برگه چاپ شده و قاعدتا فضای مناسبی را برای یاداشت برداری های روزانه شما فراهم می کند.

سررسید وزیری روز شمار پنج شنبه جمعه با هم: این نوع سررسید مناسب افرادی است که پنج شنبه و جمعه نگارش زیادی را ندارد. در این نوع سررسید هر روز از سال در یک برگه چاپ و پنج شنبه و جمعه در یک برگه چاپ می شود.

سررسید هفتگی: در سررسید های هفتگی روز های هفته در یک برگه یا اینکه در دو برگه چاپ شده است و فضای کمی را برای نوشتن شما دارد و مناسب برای نوت برداری ها و خلاصه نویسی های روزانه می باشد.

سررسید وزیری سلفون

در این نوع سررسید جلد سررسید از سلفون سخت می باشد. سررسید سلفون وزیری جزء ارزان ترین سررسید های موجود در بازار می باشد. اگر شما قصد خرید سالنامه ارزان قیمت دارید بهتر است از سررسید وزیری سلفون استفاده کنید. مزیت این نوع سررسید چاپ اختصاصی سلفون با طرح و رنگ انتخابی شما می باشد.

سررسید وزیری چرم

سررسید چرم وزیری به دو صورت چرم طبیعی و چرم مصنوعی تولید می شوند ولی به دلیل قیمت بالای چرم های طبیعی از چرم مصنوعی در تولید سررسید وزیری استفاده می شود. همچنین در چرم مصنوعی نسبت به چرم طبیعی رنگ بندی فوق العاده ای وجود دارد.

سررسید وزیری ارگانایزر

این نوع سررسید به عنوان سررسید های لاکچری معرفی می شوند. سررسید ارگانایزر قیمت بالاتری نسبت به دیگر سررسید ها را دارد. این سررسید ها معمولا اقلامی مانند ماشین حساب، جای خودکار و.... را اضافه تر نسبت به دیگر سررسید ها دارد.

قیمت سررسید وزیری

قیمت سررسید های وزیری بسته به گرماژ کاغذ داخلی، جلد سررسید، نوع صحافی تعداد کاغذ و.... دارد. شما باید نسبت به بودجه خود اقدام به خرید سررسید کنید اگر سررسید ارزان قیمت می خواهید بهتر است از سررسید سلفون استفاده کنید.

خرید سررسید وزیری

سررسید وزیری را از مجموعه چاپ آنلاین با بهترین کیفیت و کمترین قیمت خریداری کنید. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی واتساپ، تلگرام، سایت، تلفنی و حضوری سفارش خود را ثبت کنید و پس از آماده شدن سفارش درب منزل خود دریافت کنید.

دسته‌بندی