در کشور ما ایران انواع روش های تبلیغاتی به روز و جذاب هست که هر یک از این روش ها به خودی خود می تواند بسیار با اهمیت و به نوبه خودش بسیار ضرروی و کاربردی باشد. بسیاری از سازمان ها برای تبلیغات محصولات خود معمولا به سمت روش های سنتی پر کاربرد تبلیغاتی همچون چاپ پوستر، چاپ کاتالوگ، چاپ کارت ویزیت، بیلبورد در سطح شهرها، آگهی های رادیویی و تلویزیونی و … روی آورده اند.
یک سری از تبلیغات کمتر شناخته شده ای نیز همچنان وجود دارد که از ظرفیت های آنها برای تبلیغات استفاده نمی شود که هم هزینه کمی دارد ولی جذابیت و اعتبار بخشی زیادی به هر سازمان می دهد از جمله این تبلیغات می توانیم به چاپ لیوان کاغذی و چاپ لیوان کاغذی به صورت اختصاصی اشاره کنیم.

لیوان کاغذی یک روش بسیار مدرن و جدیدی می باشد که چندین سال است از این ظرفیت هر سازمانی برای تبلیغات خود از آن استفاده می کند.

خود لیوان کاغذی و بخصوص لیوان های پلاستیکی یا یک بار مصرف سالیان سال هست که از آن برای مصارف کوتاه استفاده می شود. در سال های گذشته از لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف بخاطر مضراتی که برای محیط زیست دارد کمتر استفاده شده است. در حال حاضر بسیاری از شرکت های چاپ در دنیا به این فکر افتاده اند که صنعت تولید لیوان یکبار مصرف را بصورت شخصی سازی برای سازمان ها تبدیل بکنند.

 صنعت تولید لیوان کاغذی در کشور ما هم در حال اجرا می باشد. ما بیشتر در این مطلب قصد داریم به آشنایی با چاپ لیوان کاغذی بپردازیم تا مراحل ساخت و چاپ طرح اختصاصی بر روی لیوان کاغذی، به هر حال امید می رود در مقالات آینده بطور مفصل تر در خصوص روش ساخت و چاپ لیوان کاغذی مطالبی را ارائه کنیم.

چاپ لیوان کاغذی ارزان قیمت

اهمیت چاپ لیوان کاغذی در تبلیغات

اهمیت چاپ لیوان کاغذی در سال های اخیر برای سازمان ها بسیار زیاد شده است زیرا با وجود پیشرفت دنیای تبیلغات و بازاریابی وجود چاپ لیوان کاغذی برای هر سازمانی بیش از بیش با اهمیت تر شده است.

هر سازمانی به دنبال شخصی سازی همه وسایل و تجهیزاتی است که در حال استفاده از آن می باشد. از خودکار و چاپ پوستر دیواری، چاپ سربرگ و چاپ کارت ویزیت و …

وجود چاپ لیوان کاغذی در هر سازمانی اگر ارزشش بالاتر از بقیه موارد نباشد کمتر هم نیست، زیرا وقتی کسی به سازمان شما مراجعه می کند به دنبال این است که گوشه گوشه سازمان شما به مخاطب تان این نکته را برساند وارد چه سازمان یا چه ارگانی شده است از در و دیوار تا لیوانی که قصد آب خودن یا چای خوردن در آن را دارد. به این خاطر اهمیت چاپ لیوان کاغذی در این دوره بسیار اهمیت پیدا کرده است.

همین حالا سفارش چاپ لیوان کاغذی بدهید: تماس با ما

شما باید سعی کنید طراح لیوان کاغذی خودتان را به گونه ای طراحی کنید که رنگ سازمانی و لوگو و مشخصات با اهمیت شما به طور واضح و کامل داخل آن درج شده باشد و هیچ نکته از قلم نیفتد. ذکر این نکته الزامی هست که؛ نباید شما در طراحی لیوان کاغذی خودتان همه مطالب غیرضرروی و بی اهمیت که باید برروی کارت ویزیت و یا برروی بروشور قرار بگیرد را برروی لیوان کاغذی درج بکنید.

نکات طراحی لیوان کاغذی

  • سعی بکنید به هر شرکتی که قصد دارید خدمات چاپ لیوان کاغذی خودتان را به آن شرکت بدهید از نسخه نرم افزاری آن شرکت برای جایگزینی لوگوی خودتان استفاده بکنید.
  • در طراحی لیوان کاغذی دقت کنید مطالب ضرروی را داخل آن بگنجانید و به دنبال حداقل کردن نوشته و یا مطلب باشید اگر بتوانید فقط از لوگو استفاده بکنید شاید بهترین نوع طراحی باشد. ولی اگر سایت شما، آدرس اینستاگرام و یا آدرس سازمان شما و یا شعار تبلیغاتی شما اهمیت دارد می توانید یکی از این موارد را زیر لوگوی درج کنید.
  • تلاش کنید در انتخاب رنگ نهایت دقت را داشته باشید. شما می توانید هم از رنگ سازمانی خودتان برای پس زمینه کلی طراحی تان استفاده بکنید و هم می توانید پس زمینه خودتان را سفید نگه دارید و فقط لوگوتان بر روی آن پس زمینه قرار بگیرد.

سفارش چاپ لیوان کاغذی

مزایای چاپ لیوان کاغذی

مزیت های زیادی چاپ لیوان کاغذی نسبت به لیوان یک بار مصرف پلاستیکی دارد که به بخشی از این موارد اشاره می کنیم:

  1. لیوان کاغذی برای نوشیدنی های گرم بسیار کم ضرر تر می باشد نسبت به لیوان های پلاستیکی، این نوع لیوان ها با قرار گرفتن در معرض حرارت و دمای بالای آب جوش این نوع جنس لیوان احتمال ابتلا به سرطان را بیشتر می کند و برای سلامتی بسیار مضر است.
  2. لیوان کاغذی برای محیط زیست و جذب محیط زیست بسیار عالی می باشد و جز محصولات تجدید پذیر در محیط می باشد. ایراد بزرگی که لیوان یکبار مصرف پلاستیکی دارد عدم تجدید پذیری و ناسازگاری با محیط زیست می باشد که به شدت به محیط آسیب می رساند، بازه زمانی تجزیه لیوان کاغذی نسبت به لیوان پلاستیکی خیلی کمتر است در نتیجه با استفاده از لیوان های کاغذی به حفظ محیط زیست نیز کمک می کنیم.
  3. شما فقط روی لیوان کاغذی می توانید لوگو و برند سازمان خودتان را هک و چاپ بزنید و این قابلیت برای لیوان های پلاستیکی وجود ندارد.

چاپ لیوان کاغذی ارزان قیمتچاپ لیوان کاغذی ارزان قیمت

مجموعه چاپ آنلاین مجهز به چاپ این نوع لیوان ها در اصفهان شده است. شما مشتریان و همکاران گرامی می توانید فقط با ارسال لوگو شرکت خود این لیوان های کاغذی را آماده شده با قیمت مناسب در محل کار خود تحویل بگیرید. مجموعه مدیران بیش از پیش می کوشد تا در راستای حفظ محیط زیست و تبلیغات محیطی گسترده بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت در اختیار شما سروران گرامی قرار دهد.

ما در این مقاله کوشیدیم تا شما را با چاپ و بخشی از اطلاعات مورد نیاز درمورد لیوان کاغذی آشنا کنیم. امید است در مقالات بعدی بتوانیم اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوره تلفنی رایگان:  09138079243 - 03135573625